Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו Z4 דולפת לרשת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, בעוד שבוע בערך במוו תחשוף את ה-Z4 החדשה במלואה, אבל תסתכלו עליה - אתם לא יכולים להאשים אותנו על זה שאנחנו לא מסוגלים להתאפק.

במוו-Z4-01.jpgבמוו-Z4-03.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה לא להרוג אותי או להטיל בי מום - אבל אני אוהב יותר את הZ3 (עיצוב).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני רואה מיאטה/124 גדולה? פייר - התאכזבתי. לא ראויה לשם אחרי ה-Z8 הראשונה, שהייתה פרשנות מודרנית מצוינת ל-507.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם רק אתה, אבל אתה כנראה בין הבודדים.

לא רואה שום קשר בינה לבין מיאטה/124.

למיטב ידיעתי היא גם לא קשורה ל-Z8 שבאמת הייתה מעוצבת בהשראת ה-507. ה-Z4 זה ליין-אפ נפרד.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפיאטה - צללית זהה (מדי), קוים פשוטים (מדי).

לגבי ה-Z8 - גליץ' מחשבתי שלי. Jury shall disregard וזה.

ומסכים עם דניאל לגבי ה-Z4 הראשונה, יפהפיה, ועם הוינקרים הצדדיים היפים ביותר ever.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני רואה מיאטה/124 גדולה? .

אני רואה את זה

InShot_20180816_084216313.jpeg

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רומן וגם רואה קצת פיאט 124 בפרופיל. אולי זה הפרופורציות...

אני אהבתי את העיצוב החדש (ועדיין לטעמי ה-Z3 יפה יותר) אבל שוב נראה כאילו דחפו מסך בכוח ולא ניסו לעצב אותו יותר מידי. מקווה שבחשיפה בשבוע הבא זה יראה נורמלי יותר בתמונות אחרות אבל זה מבאס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Z4 הראשונה הייתה מושלמת, לא היו צריכים לגעת בעיצוב הזה אף פעם.

גם אני לא עף על העיצוב של החדשה, אבל להגיד שהיא דומה ל-124 בגלל שהצללית נראית דומה, זה קצת מוגזם.

זה בערך כמו לצבוע את הבית ולהגיד שעבר שיפוץ מקיף.

ZX, עד שסופסוף הם שילבו מסך בצורה מצוינת אתה אומר שהוא נראה מודבק?

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX, עד שסופסוף הם שילבו מסך בצורה מצוינת אתה אומר שהוא נראה מודבק?

לא מצויינת. מהתמונות שיש כרגע זה נראה כאילו סיימו לעצב את הדשבורד ואז נזכרו שאין מסך אז הדביקו אחד מלמעלה ופשוט מעט גילחו את הפינות כדי יראה "מעוצב". לשלב בצורה מצויינת זה, לטעמי, לשלב אותו כך שזה יראה כאילו הוא בתוך הדשבורד, לעשות אותו כך שזה יהיה חלק אינטגרלי מהעיצוב ולא משהו שחיברו.

כך לדוגמא את המאזדה 3 דור 2. העיצוב של כל הדשבורד משתלב עם המסכים שיש שם, העיצובים של ההונדה סיוויק לאורך השנים.

אני מצפה מיצרני היוקרה לייצר משהו כזה, לא רוצה לראות טאבלט מחובר לאוטו. ואם כבר טאבלט מחובר אז שלפחות אני אוכל לקחת אותו איתי ולהשתמש בו לעוד דברים :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...