Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוושה שוקעת ובלימה חלשה - הונדה סיוויק 09

Nadav55
שימו לב! השרשור הזה בן 774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי הונדה סיוויק 2009

לאחרונה הבלימה נעשתה חלשה והדוושה יורדת למטה בבלימה יותר מהרגיל היא בתחושה של רופפת משוחררת קצת אפילו.

אם אני מפמפם זה נהיה קשיח אבל מהר מאוד חוזר לזה. הלכתי למוסך אמרו לי שהרפידות והברקסים טובים ושהבעיה ברכיב הabs שעלותו 1700 או במשאבת הברקס? מה דעתכם? הלכתי לשני מוסכים ואני לא רוצה שידחפו לי סתם תקלה שאין לה הגיון האם מה שנאמר הגיוני לבעיה? לא נידלקת לי מנורת abs ובבלימת חירון הוא עובד. יש קשר לברקסים לרפידות או לדברים אחרים? איך אפשר לדעת שלא עובדים עליי? תודה לעונים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מלהחליף ולנקז נוזל בלמים בכול ארבעת הפינות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלבדוק אם נוזל הבלמים נימצא במיםלס הנכון. האם נגעו מתי שהוא בנוזל הבלמים? הוחלף? בכל מיקרה מדובר במערכת בטיחותית גש לשמוע חוות דעת נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על פתיחת הפוסט. אנחנו נתקלים באותה בעיה בהונדה 2010. ההרגשה היא שלוחצים על הדוושה שהיא ספוגית במעט ואז צריך ללחוץ עליה ממש חזק על מנת שהרכב יעצור.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מקרה כזה גם אותו דבר בהונדה ושגם שלוחץ על הברקס נוטה למשאל או ימינה וקרה פעמיים שהדוושת הבלם נלחצה עד הסוף,החלפתי אמש ABS ופתר את הבעיה.

תפנה להמדייק בראשון מחירים הכי זול שמצאתי שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לגשת למוסך כללי מומלץ בפורום (במרכז יש לך את אורן שירותי רכב/מוסך זיסו למשל) ולבדוק היטב את מע' הבלמים.

תיתכן תקלה פשוטה כמו צינור שמחובר למגבר בלם שעשה את שלו ועד תקלות יקרות יותר כמו במשאבת בלם מרכזית/במגבר בלם וכמובן שגם עניין ה ABS חייב בדיקה מדוקדקת.

לא הייתי מחליף חלקים,אלא לאחר אבחון ממוקד ומסודר,אבל כמובן שהייתי עושה זאת בהקדם היות ומדובר על בטיחות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מקרה כזה גם אותו דבר בהונדה ושגם שלוחץ על הברקס נוטה למשאל או ימינה וקרה פעמיים שהדוושת הבלם נלחצה עד הסוף,החלפתי אמש ABS ופתר את הבעיה.

תפנה להמדייק בראשון מחירים הכי זול שמצאתי שם.

כמה עלה לך להחליף ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, היום הרכב שלנו עבר טיפול החלפת נוזל בלמים מלא. ריקון הכוסית והמערכת ומילוי נוזל חדש.

הבעיה נפתרה. הנוזל שהיה כבר בן 8 שנים הפך לכמט ג'לי מרוב הלחות שהוא ספג. זה לא היה כמעט נוזל אלא ג'לי כאמור לכן הייתה בעיה בעומצ הבלימה והרגלית הייתה ספוגית.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסיוויק 08 אני נתקל בבעיה דומה, כשאני בולם לאט ועולה על מהמורה הכי קטנה בכביש הדוושה מעט שוקעת ונשמע רעש של מעין משאבה עובדת על ריק (ככל הנראה ABS).

עדיין יש יכולת בלימה אך זה מרגיש מאוד מוזר. הדרך שאני פותר את הבעיה היא בעזרת שחרור קל של הדוושה ואז שוב לחיצה.

קראתי בפורומים בחו"ל שהבעיה נפוצה גם במיני אקורד למיניהן, אך אין לה באמת פתרון.

הבעיה ידועה ומוכרת בסיוויקים ולרוב מתחיל להופיע כשהרכב מתבגר.

אבדוק את עניין הנוזל בלמים ואחזיר תשובה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם מגיעים למצב של נוזל בלמים בן 8 ברכב 2010? אין בהונדה הנחיות החלפה כל שנתיים או 30 אלף ק"מ כמו בכל שגרת טיפולים של כל יצרן??

מילא משתמש חדש מן השורה. אבל אתה, cerebral cortex?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסיוויק 08 אני נתקל בבעיה דומה, כשאני בולם לאט ועולה על מהמורה הכי קטנה בכביש הדוושה מעט שוקעת ונשמע רעש של מעין משאבה עובדת על ריק (ככל הנראה ABS).

עדיין יש יכולת בלימה אך זה מרגיש מאוד מוזר. הדרך שאני פותר את הבעיה היא בעזרת שחרור קל של הדוושה ואז שוב לחיצה.

קראתי בפורומים בחו"ל שהבעיה נפוצה גם במיני אקורד למיניהן, אך אין לה באמת פתרון.

הבעיה ידועה ומוכרת בסיוויקים ולרוב מתחיל להופיע כשהרכב מתבגר.

אבדוק את עניין הנוזל בלמים ואחזיר תשובה.

בדיוק, זאת הייתה הבעיה. הדוושה הופכת לספוגית, משחררים, לוחצים שוב והיא מתחילה להגיב. אני יודע לתאר את התופעה כי נהגתי על הרכב גם כן והרגשתי בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם מגיעים למצב של נוזל בלמים בן 8 ברכב 2010? אין בהונדה הנחיות החלפה כל שנתיים או 30 אלף ק"מ כמו בכל שגרת טיפולים של כל יצרן??

מילא משתמש חדש מן השורה. אבל אתה, cerebral cortex?

קנינו את הרכב יד שנייה כך שהוא אצלנו לא יותר מכמה שנים מעטות. אני מניח שמעולם לא החליפו לו נוזל בלמים כי מעטים מאוד נהגים נוטים להחליף ומעטים עוד יותר המוסכים ש"אוהבים" לעשות את התהליך גם אם אתה מוכן לשלם את המחיר המלא שהם מבקשים. לכן אני יוצא מנקודת הנחה שמעולם לא החליפו לו.

תהליך החלפת הנוזל לפי איך שצריך אומר ריקון הנוזל והוצאת האוויר מכל ארבעת הגלגלים. זה אומר להעלות את הרכב על הליפט, לפרק את כל ארבעת הגלגלים ולהתחיל לפמפם.

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, היום הרכב שלנו עבר טיפול החלפת נוזל בלמים מלא. ריקון הכוסית והמערכת ומילוי נוזל חדש.

הבעיה נפתרה. הנוזל שהיה כבר בן 8 שנים הפך לכמט ג'לי מרוב הלחות שהוא ספג. זה לא היה כמעט נוזל אלא ג'לי כאמור לכן הייתה בעיה בעומצ הבלימה והרגלית הייתה ספוגית.

תתחיל מלהחליף ולנקז נוזל בלמים בכול ארבעת הפינות.

ההצעה הכי טובה שקיבלת להתחיל. בארצנו הקדושה לא מקפידים להחליף כראוי נוזל בלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...