Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב לתקופה קצובה

שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים !

בשעה טובה מכרתי את הלאון 2.0TSI שלי , וכרגע נשארתי בלי רכב .

חשוב לציין שבדקתי וחיפשתי בפורום מידע בנושא - אך הוא לא מעודכן ולכן אני שואל .

אני מתכנן לקנות רכב נוסף בקרוב (שבוע שבועיים) ולכן אני לא רוצה להקפיא או לבטל את הפוליסת ביטוח שהקיימת שלי . ולההורים שלי יש ניסאן קשקאי 2014 ובשבוע הבאה יש לי המון נסיעות שאני צריך לבצע , האם ניתן לבצע ביטוח לשבוע? מה טווח המחירים? איפה עושים את זה?

האם מומלץ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לעשות זאת לרכב שלי כאשר הייתי בחו"ל. הסוכן טען שאין בעיה להוסיך נהג - אבל לא לתקופה קצובה, אלא רק עד תפוגת הפוליסה. האמת היא שגיליתי שזה נוח לי וגם בחידוש הביטוח כבר השארתי אותו לכל נהג מעל 24 (במקום שני נהגים נקובים מעל 50). אמנם תוספת מחיר, אבל משפר את גמישות סבב הרכבים במשפחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , דבר ראשון תודה על העזרה !

מה שבוצע בסופו של דבר - פשוט הוספתי את עצמי לפוליסה עד סוף התקופה (עד מרץ) ושילמתי סכום של 1200 ש"ח ופשוט נאמר לי שאחרי מינימום שבוע ניתן "לבטל" את ההוספה ולקבל החזר על השארית . זה פיתרון מעולה בישבילי .

ד"א ה"פול" מבטחים ביטוח חובה בלבד לכן זה לא שימושי באמת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...