Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש - נירו או ארונה

gk01
שימו לב! השרשור הזה בן 2060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אחרי שלא היינו ממוקדים ולא ממש הצלחנו להבין מה אנחנו מחפשים נשארנו עם שני אופציות.

קיה נירו או סיאט ארונה.

בהתחלה הכיוון היה רכב קטן כי אנחנו זוג צעיר בלי ילדים בעתיד הקרוב. אבל אחרי שנתיים עם מיני קופר מתחשק לנו להיות קצת יותר גבוהים.

מאוד חשוב מערכות הבטיחות ונוחות הנסיעה (נירו?)

צריכת הדלק לא מעניינת (יש דלקן)

הנראות והטכנולוגיה מאוד חשובים (כאן הסיאט מנצחת במיוחד גרסת FR).

התקציב הוא 125 ככה שצריך להתאמץ בשביל הנירו (פלוס לסיאט).

בקשר לגיר, אנחנו מתכוונים להישאר עם הרכב שנתיים, כך כשאמכור ישאר אחריות של שנה, מקווה שזה מקל על עניין האמינות.

נשמח לעזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו מהחברה אמורה להיות באחריות 7 שנים (3 ראשונות מלאות ו 4 נוספות על מנוע וגיר- כך היה ברכבי קאיה,אלא אם היה שינוי).

הנירו תהיה חסכונית יותר ובכל מקרה זו עסקה גרועה לקנות רכב ולמכור אחרי שנתיים- הפסד כלכלי ממש גדול.

לאור האחריות הגדולה של הנירו,הייתי שוקל להחזיק אותה גם לאחר גמר האחריות הכללית (3 שנים ראשונות).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החידושים הטכנולוגיים והאופי שלנו, מניסיון העבר פשוט בא לנו להקיא מהאוטו אחרי שנה וחצי אז פרגנתי ואמרתי שנתיים.

יש רעיונות אולי לצמצם נזקים?

אולי רכב יד 2? (אין הרבה עם כל המערכות הבטיחותיות.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראמין יכול לעזור.

וברצינות: איה רעיון אתה מחפש? רוצה להחליף לרכב חדש כל שנתיים, תפאדל. כסף שלך. זול זה לא יהיה.

רוצה לחסוך? קנה רכב משומש, ותחליף אחרי 3-4 שנים. אי אפשר לרבע את המעגל.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה שלך, הנירו הרבה יותר מרווחת, ומאובזרת.

צריכת הדלק שלה טובה מאוד.

הביצועים יהיו דומים עם יתרון לסיאט,

אני לא מחבב את התנהגות הsdg בהתחלת נסיעה שם יש רעידות מעצבנות.

לדעתי נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו בהתלבטות דומה והלכנו על סיאט ארונה.

קיבלנו את הרכב לפני יומיים. בינתיים מרגיש אחלה.

היתרון היחיד של קיה נירו בעיקר הגודל, מה שלא תורם לנו.

בכל שאר הפרטמרים לדעתי סיאט עדיפה ואני לא מדבר על שאלה גדולה שעדיין באוויר בנושא הקרינה. אני מכיר לא מעט אנשים בעבודה שביקשו לבטל הזמנה לנירו עקב כך (למרות שהתביעה יצוגית ירדה מהפרק, בינתיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, ברכב מותקן מוביליי לטובת התראה על סטייה מנתיב. כל שאר המערכות מקוריות, כולל בקרת שיוט אדבפטיבית.

הופתענו לגלות שברכב שקיבלנו יש גם משטח טעינה אלחוטי ומערכת ניווט מקורית (לא מופיעים במפרט).

יתרון נוסף של סיאט זו מערכת מוטימדיה מקורית 8" עם Full Link. שים לב שמעמד הזמנה אמרו לנו במשלוח הבא הרכב יגיע עם מערכת פשוטה יותר עם מסך בסביבות 6".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת ניווט מקורית היא לא וייז ולכן לא שווה הרבה. אבל באמצעות פולק לינק אפשר להשתמש בוייז.

מערכת מולטימדיה של פולקסווגן גם הפולק לינק, איננה בעברית ולא מאפשרת לחפש אנשי קשר בעברית וזה חסרון מאד מאד מהותי (ניתן להתקשר לשיחות אחרונות אליהן התקשרת שמופיעות בעברית, חצי נחמה).

כמומכןמכדי להשתמש הפולק לינק צריך לחבר את הטלפון עם כבל לשקע יו.אס.בי לדעתי חסרון, מסורבל וגורם לטעינת הטלפון ללא צורך.

בנירו מערכת מקורית בעברית, מאד נוחה לשימוש, כוללת וייז בלחיצת כפתור, מתחברת עם בלוטוס ללא חיבור כבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת ניווט מקורית היא לא וייז ולכן לא שווה הרבה. אבל באמצעות פולק לינק אפשר להשתמש בוייז.

מערכת מולטימדיה של פולקסווגן גם הפולק לינק, איננה בעברית ולא מאפשרת לחפש אנשי קשר בעברית וזה חסרון מאד מאד מהותי (ניתן להתקשר לשיחות אחרונות אליהן התקשרת שמופיעות בעברית, חצי נחמה).

כמומכןמכדי להשתמש הפולק לינק צריך לחבר את הטלפון עם כבל לשקע יו.אס.בי לדעתי חסרון, מסורבל וגורם לטעינת הטלפון ללא צורך.

בנירו מערכת מקורית בעברית, מאד נוחה לשימוש, כוללת וייז בלחיצת כפתור, מתחברת עם בלוטוס ללא חיבור כבל.

הוויז לא מובנה סביר להניח(אולי אולי אני טועה) ומדובר בדונגל אנדרואיד סיני לרוב שמחובר למסך של המערכת - הפול לינק הינה ממש חלק אינטגרלי מהמערכת.

אני חושב שהמחסור במערכות בטיחות מקוריות בארונה הוא חיסרון גדול(לא אוהב את המוביילאי הזה בכלל) - אבל עדיין, לא רואה את עצמי מעדיף את הנירו על הארונה לצערי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...