דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16

נושא: לוחיות צהובות באירופה - ככה מטיילים

אחראי ראשי הסימלון של מערכת CarsForum

לוחיות צהובות באירופה - ככה מטיילים

מכירים את זה שאתם אומרים לעצמכם "אם הייתי יכול, הייתי לוקח את האוטו שלי ונוסע לטיול מטורף בכל אירופה"? אז עכשיו תכירו קבוצה של אנשים (לא לגמרי שפויים אם אתם שואלים אותנו, אבל בקטע טוב) שאשכרה עשו את זה.
    אנחנו יכולים רק לשבת פה בחושך, לבד, ולהוריד בפניהם את הכובע האינטרנטי שלנו.

שם:  MAIN.jpg
צפיות: 854
גודל:  248.1 קילובייט

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.
    הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם
    נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

2. 4 חברי הפורום הבאים הודו למערכת CarsForum על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורמוהוליק הסימלון של kobi_g

בעניין: לוחיות צהובות באירופה - ככה מטיילים

יפה מאד - גאווה ישראלית ונהנתי לקרוא את תגובות הקהל בחו"ל ללוחיות ישראליות
    קובי

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של motizkn

מקסים, כל הכבוד.

מוביל דעה הסימלון של Morningstar

מדהים...
    עוד חודש עושה מסלול דומה [אבל לא עם מיאטה ] והתמונות בכתבה הפכו את ההמתנה לקשה אפילו יותר.

מגובב מוביל הסימלון של sperial

כל הכבוד.

להזכיר את היול שערך חבר הפורום שמוליק אחרי ויכוחים אים סופיים בפורום לגבי הרעיון של הובלת הרכב לאירופה, אולי הוא יקשר את סיכום חוויותיו.

וד"א - ב-2010 (קצת לפני שהצטרפתי לפורום) פגשתי במכרות המלח ב-Hallein קבוצה של איזה 25-30 רוכבים על אופנועים נושאי לוחיות רישוי ישראליות (למעשה פגשנו רק את האופנועים, כנראה שהרוכבים ביקרו באות זמן במכרה). ולפני הרבה מאד שנים צדה את עיני בהולנד פורד פיאסטה עם מספר שהיה פחות או יותר עוקב למספר של הפיאסטה המשפחתית שלנו.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ב -82 אני ואשתי לעתיד היינו חודשיים וחצי עם הרכב (אלפא רומיאו ג'וליה 1300 בת 10) באירופה בטיול קמפינגים.

זכרונות בהקשר של האלפא :
    - מערכת פליטה שנפגמה באחד השלבים, תוקנה חאפרית בתחנת דלק בדרך להלסינקי, תוקנה שנית ב"מורשה יבואן" בהלסינקי, ואחרי שלא נתנו לנו להיכנס לגרמניה בחזור בגלל הרעש, הוחלפה במוסף אלפא בדנמרק ובא שקט על צפון אירופה.
    -מוקדם בבוקר בקמפינג ביער השחור, אוסף גרמנים עתיקים (הצעיר בהם היה בטח בן 80) שמתאסף אחרי האלפא שכהרגלה סרבה להניע ברעש רב, ושולח נציג לשאול בנימוס אם נרצה שהם ידחפו אותנו... אפילו האלפא הסמיקה מבושה בשלב זה והניעה.
    - הירידה מהמעבורת מסטוקהולם ונציג המכס הפיני שמסרב להאמין שמישהו יורד מהמעבורת הענקית הזו, עם חנויות הפטור ממכס שלה ולא מביא ולו סיגריה אחת או איזה בקבוק.
    - קצת אח'כ בפינלנד, תוך כדי עצירה בצד הכביש, רכב עוצר אחרינו, פיני מבוגר יוצא, ניגש אלינו ומתחיל לצרוח ש"איך זה שישראל לא היתה מוכנה למלחמת יום כיפור ו ...".
    - והנער הגרמני שמלא דלק באיזה חור, ושאל מה זה המספר וכשהסברנו שאנחנו מישראל שאל אם הגענו דרך לבנון (להזכירכם - 82, מיד אחרי מלחמת לבנון הראשונה [הפלגנו שבוע אחרי ששוחררתי מהמילואים]). אחרי שהסברתי לו את הבעיתיות המסוימת שיש בכך, שאל אם הגענו דרך טריפולי שבלוב ....

ב 91 היא שכבר היתה אשתי בתי בת ה5 ואני היינו כמעט חודשיים עם הרכב (סאאב 99 כפולת דלתות מודל 70 [אכן... בת 21 בשלב זה מצד השלדה] בטיול קמפינגים באירופה (בעיקר [חודש, מהם שלושה שבועות של נהיגה] באנגליה).

זכרונות בהקשר של הסאאב -
    - כמעט 12,000 ק'מ נטולי בעיות.
    - שבוע במוסך סאאב ליד לונדון (תואם מראש מהארץ) להחלפת דלתות. כיוון שהמשומשות ששמרו לנו היו חלודות מלמטה (מי אמר מלח ולא החליד?) מצאו לנו דלתות NOS במחיר מצחיק. מי שלא ראה אנגלי בחליפה עובד על האוטו שלו ... הם עצמם נהנו מהמפלצת שהבאתי לאנגליה - שלדה מודל 99, מנוע שני ליטר (ותיבת 5 הילוכים) מודל 84 ומושבים מודל ...(כבר לא זוכר). היו אוספים אותנו בבוקר מהקמפינג בסאאב 9000 ולוקחים לרכבת ללונדון. בחזרה כבר לקחנו מונית לזכרוני. שנים אח'כ עוד שלחנו להם שי (מארזי הדרים) לחג המולד.
    - וכמובן, אחרי שהרכב חזר מהחלפת הדלתות מצאתי את הבת מתנדנדת בשמחה על המראה של דלת שמאל. כיאה לפלדה שוודית העסק לא התפרק.
    אם רק ייצרו את ה 99 מחדש .

נערך לאחרונה על ידי dani666 : 16/08/18 ב-21:07

9. 4 חברי הפורום הבאים הודו לdani666 על ההודעה המועילה הזאת:

פורומניאק הסימלון של vadim6385

חבל מאוד שהמדינה הזאת היא יותר גרוע מאי (כי לאיים יש בד"כ מעבורות). הייתי בשמחה נוסע לחו"ל עם רכב, חבל שזה לא כלכלי.
    ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018

Wherever you go, there you are

מוביל דעה הסימלון של GhostBuster

אחד הטיולים המגניבים EVER.
    A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

פורמוהוליק הסימלון של Shmulik_Miata

ציטוט sperial כתב: הצג הודעה
    כל הכבוד.

להזכיר את היול שערך חבר הפורום שמוליק אחרי ויכוחים אים סופיים בפורום לגבי הרעיון של הובלת הרכב לאירופה, אולי הוא יקשר את סיכום חוויותיו.

וד"א - ב-2010 (קצת לפני שהצטרפתי לפורום) פגשתי במכרות המלח ב-Hallein קבוצה של איזה 25-30 רוכבים על אופנועים נושאי לוחיות רישוי ישראליות (למעשה פגשנו רק את האופנועים, כנראה שהרוכבים ביקרו באות זמן במכרה). ולפני הרבה מאד שנים צדה את עיני בהולנד פורד פיאסטה עם מספר שהיה פחות או יותר עוקב למספר של הפיאסטה המשפחתית שלנו.
    אני כאן.

אין ספק, חוויה מעולם אחר, ואפילו מומלצת למרות העלויות.

המסלול שלנו היה מעגלי וכלל מספר מדינות לעומת המסלול הישיר של החברה שהתחילו באיטליה וסיימו באנגליה. אנחנו גם חשבנו להגיע לאנגליה מצרפת אבל ויתרנו על הרעיון בגלל זמן (היו לנו קצת יותר משלושה שבועות בגלל העבודה בארץ). אנחנו שילמנו כ-11,500 אלף ש"ח (לא זוכר את המספר המדויק) לשילוח המכוניות, כולל שירות הסוכן, עמיל מכס והמיסי נמל גם בארץ וגם באיטליה.

אני חושב שאם מתכננים טיול כזה, צריך לתכנן אותו לתקופה של לפחות חודש וקצת ובכל מקרה זה ישתלם. לשכור מכונית ספורט באירופה יעלה הרבה יותר.

זכור לי ששלושה ימים לפני מועד מסירת המכונית לשילוח לארץ נתקעתי בצפון איטליה בגלל דוושות קלאץ שקרסו. החוויה הייתה מלחיצה מעט כי חשבתי שלא נספיק לתקן את המכונית. יש לציין שחברי נעם ווינד שהביא גם הוא את המיאטה שלו למסע, דאג לחזור לכפר ולארגן גרר עם מוסך שיטפל לי בתקלה.

לצערי לא עלינו למסלול בגרמניה בגלל שהיה ערפל כבד והמסלול היה סגור, אבל מצד שני אני שמח שזה לא יצא לפועל כי מספר ימים אחרי הביקור במסלול, המשאבות שלי קרסו. לחשוב מה היה קורה אילו הייתי במסלול והן היו קורסות. מתכון בטוח לתאונה.

למרות שהפוקוס הוא על הקבוצה שעשתה כאן מהלך יפה וכבודם במקומם מונח, אני מפרסם סרטון שכל פעם מחדש גורם לי לצחוק. נכנסו לכיכר המפורסם עם הבתי מלון והקזינו במונקו עם המיאטות שלנו. זה היה מצחיק. אמנם לא היו שם הרבה מכוניות על וחלקן עזבו לפני שנכנסנו, אבל המחשבה ששתי מיאטות זקנות בעלות מספר ישראלי נכנסות למקום הזה מעלה בי חיוך וזכרון טוב.

13. חבר הפורום הבא הודה לShmulik_Miata על ההודעה המועילה הזאת:

שמוליק - כמעט כמו להכנס עם ג'יפ צה"לי וסירנה לככר מנארה .

בשבילי מונאקו הוא הרמזור שבו עמדו, לפי הסדר - פרארי, פיקנטו, למבורגיני.
    לא יודע
    מכוניות זה לא מעניין

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של Legend

נראה כיפי בטירוף.
    חוויה לכל החיים.

*אני רק שאלה: איך הסתדרתם עם הדלק המקומי, ושמן מנוע (צמיגות בהתאם לטמפרטורה)?

אני כבר לא זוכר איזה דלק יש שם, אבל לא הייתה בעיה.

הדלק באירופה זהה לדלק בארץ.

באמריקה (לפחות הצפונית) שיטת מדידת האוקטאן שונה, ולכן הערכים מתחילים ב-87.
    לא יודע
    מכוניות זה לא מעניין

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Murzilka

ציטוט Shmulik_Miata כתב: הצג הודעה
    אנחנו שילמנו כ-11,500 אלף ש"ח (לא זוכר את המספר המדויק) לשילוח המכוניות, כולל שירות הסוכן, עמיל מכס והמיסי נמל גם בארץ וגם באיטליה.

אני חושב שאם מתכננים טיול כזה, צריך לתכנן אותו לתקופה של לפחות חודש וקצת ובכל מקרה זה ישתלם. לשכור מכונית ספורט באירופה יעלה הרבה יותר.
    השכרה של מיאטה ND במינכן לחודש, כולל הפחתת השתתפות עצמית, ביטוח שמשות וצמיגים, שרותי דרך ותאונות אישיות עולה 1,777$, שבתרגום לשקלים זה קצת יותר מחצי מהסכום שציינת.
    ללא ספק מדובר בחוויה חלומית ומיוחדת, אבל לא כלכלית.
    Mini Cooper S R56 - לסופ"ש
    Fiat Punto Spice ELX - רכב שני

19. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

תוסיף את כל הק"מ שעשינו (6000 ק"מ), תוסיף החזרה במקום אחר ואתה מגיע לסכום הרבה יותר גבוה.

דף 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/09/12, 14:17
  2. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 30/08/11, 0:02
  3. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/11/09, 3:38
  4. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 22/05/09, 21:57
  5. נקודות צהובות על הגג ועל המכסה מנוע
    By spaltiel in forum טכני, אחזקה וטיפולים