Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם K44 באמת עושה משהו?

iziatg
שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב של האישה, Citroen C4 2006 מתעוררת מידי פעם הודעה על Anti pollution, במקביל לזה שהמנוע טיפה מגמגם בסרק.

לא שיש קשר בין הדברים אבל האם K44 יכול לסייע באחד מהם?

האם הוא בכלל עושה משהו אמיתי?

תודה !

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נדלקת מנורה,לפני תוספים,צריך לגשת למכון הזרקות דלק/מוסך ולהתחבר לסורק תקלות.

יכול להיות שחיישן כזה או אחר לא מתפקד ובגלל זה הרכב מזהם.\

אם בדיקה לא תעלה חשד לכלום,אפשר להוסיף את התוסף (לאחר מילוי טנק דלק מלא בלבד),לנסוע כ 300-400 ק"מ ולראות אם יש שינוי בהתנהגות הרכב/מנורה נכבית.

תפקידיו של התוסף בגדול,להפחית עשן,לנקות את מערכת הדלק ולייצב סיבובי מנוע (אלא אם זו בעיית מצערת).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו לא תוסף קסם כך שאם קיימת בעיה תחילה לבדוק למה. לגבי הגימגומים בסרק ייתכן וניקוי מצערת ייפתור את הבעיה אך לפני זה הייתי בודק מה מצב המצתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נדלקת מנורה,לפני תוספים,צריך לגשת למכון הזרקות דלק/מוסך ולהתחבר לסורק תקלות.

יכול להיות שחיישן כזה או אחר לא מתפקד ובגלל זה הרכב מזהם.\

אם בדיקה לא תעלה חשד לכלום,אפשר להוסיף את התוסף (לאחר מילוי טנק דלק מלא בלבד),לנסוע כ 300-400 ק"מ ולראות אם יש שינוי בהתנהגות הרכב/מנורה נכבית.

תפקידיו של התוסף בגדול,להפחית עשן,לנקות את מערכת הדלק ולייצב סיבובי מנוע (אלא אם זו בעיית מצערת).

בס"ד

שלילי חבר, לא על מיכל מלא, אלא על חצי ואפילו פחות, לפני נסיעה ממושכת כגון כביש 6.

ניקוי מצערת לא יעזור במקרה של תקלה בזיהום האוויר, אבל בטח ובטח שלא יזיק.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שלילי חבר, לא על מיכל מלא, אלא על חצי ואפילו פחות, לפני נסיעה ממושכת כגון כביש 6.

ניקוי מצערת לא יעזור במקרה של תקלה בזיהום האוויר, אבל בטח ובטח שלא יזיק.

גולד לייבל באמת על חצי טנק טבל לגבי K44אלו הוראות השימוש הכתובות על המוצר (המוצר מוכר לי כעובד תחנת דלק לשעבר)- "הוסף את התוסף על מיכל דלק מלא" מדוע לדעתך יש לנהוג אחרת מהן ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספים האלו אמורים להתקיים בתוך מערכות הרכב כ5K קילומטרים לאחר שהוספתם אותם - בעקרון ממה שאני זוכר אתה אמור לשים אותם כשמיכל הדלק נמצא בין חצי לרבע ואז לתדלק בכדי שהתוסף יתערבב היטב בתוך המיכל - ואז לעשות נסיעה.

התוספים מפרקים פיח קשה וגם יוצרים ציפוי מגן שמחזיק לאורך זמן - מספר פעמים עם הקורולה 96 שהיתה לי ככה עברתי טסט וכשזה כבר לא עזר החלפתי ממיר (שעזר לשנה אחת ואחכ הייתי צריך פשוט לחמם ממיר בכדי לעבור טסט). - 8 שנים של ניסיון ב"זיהום אוויר"

המגה-בלוף של תעשיית הטסטים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוספים מפרקים פיח קשה וגם יוצרים ציפוי מגן שמחזיק לאורך זמן - מספר פעמים עם הקורולה 96 שהיתה לי ככה עברתי טסט וכשזה כבר לא עזר החלפתי ממיר (שעזר לשנה אחת ואחכ הייתי צריך פשוט לחמם ממיר בכדי לעבור טסט). - 8 שנים של ניסיון ב"זיהום אוויר"

המגה-בלוף של תעשיית הטסטים.

מה זה לחמם ממיר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לממיר יש טמפרטורת עבודה שהיא דיי גבוהה.

במידה והוא לא מגיע אליה, הוא לא יבצע את הפעולה כראוי, ואתה עלול להכשל בבדיקת זיהום האוויר.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע שצריך להגיע עם רכב חם (כעשרים דקות נסיעה) לפני טסט, חשבתי שחימום מצריך משהו יוסף

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...