Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן מומלץ לרכוש מצבר לרכב?

klasa
שימו לב! השרשור הזה בן 1843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתקשר למקס מצברים ואיציק מצברים.

את המספרי טלפון תמצא ברשת.

קח את הכי זול עם האחריות הכי ארוכה

אני שילמתי 470 שקל לFVP עם 24 חודשי אחריות והתקנה עד הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצברי רחובות תוצרת וולטא, עם פקקים למילוי מים מזוקקים, 400 עם אחריות לשנה, 480 (אאל"ט) עם אחריות לשנה וחצי.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני ודעתי, איציק מצברים בינתיים היה הזול ביותר שמצאתי.

לרכב עם מערכת טעינה תקינה לחלוטין, הייתי בוחר במצבר עם אחריות קצרה יותר, סביר להניח שהוא יחזיק מעמד הרבה מעבר לתקופת האחריות.

אם אתה חושש ממערכת טעינה שלא בדיוק עושה את העבודה, קח מצבר עם אחריות ארוכה יותר.

מצבר של Volta קיים עם אחריות קצרה או ארוכה לאותו דגם בדיוק, בחרתי לרכבים שלי את הדגם שנקרא Startup שמגיע עם אחריות קצרה ובמחיר זול יותר.

לא ממליץ על מצברים שניתן למלא בהם מים, אם יש מחסור במים כנראה שישנה בעיה בטעינה.

בכל מקרה חשוב לזכור שמצבר תקול בתקופת האחריות מוחלף במצבר משומש עם תקופת אחריות זהה לזו שהיתה למצב הקודם. לא מציאה :(

abcde

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבא של שנפ לריכבך לא אמור לעבור את ה 500 שח. איפה לקנות? זה ממש לא משנה כל עוד אתה מזהה את התאריך המוטבע על המצבר שהוא עכשווי ולא ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שבעולם לקנות בשנת 2018 מצבר עם פקקי מילוי. לא שנפ ולא וולטה. למעט דגמים שקשה למצוא להם מידה, כל הסטנדרטיים אפשר למצוא סטארט אפ, וארטה, fvp, אנרג'ייזר, בוש וכו'.

אני הייתי קונה את המצבר של סטארט אפ ב399. אני חושב שניתן לשלם עליו בתו הזהב.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על מצברים שניתן למלא בהם מים, אם יש מחסור במים כנראה שישנה בעיה בטעינה.

מצברים בעלי פקקים בטכנולוגיה ישנה לא הוספת קלציום או סילבר קלציום תוצרת שנפ או וולתא בהחלט המצבר עשוי לאבד 'מים' גם אם מערכת הטעינה תקינה.

במקומות מסויימים בעולם לדוגמא אוסטרליה שבה הטמפ' לאורך כול השנה גבוהות מאוד למשך מספר חודשים משווקים מצברים רק עם פקקים לשם הוספת מים מזוקקים כתוצאה מאיבוד מים גם בגלל הטמפ' הגבוהה והדבר אינו מצביע על תקלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי שלי, עם כמה מצברים אטומים של ורטה, אחרי שלוש שנים הם כבר יבשים.

במצבר עם פקקים להבנתי אתה לפחות יכול להשלים מים מזוקקים ולהאריך את חיי המצבר.

שנפ ממה שביררתי כבר לא מוכרים עם פקקים אלא רק אטומים. הקודם שהיה לי באוטו החזיק יפה 5 שנים.

כשחיפשתי שוב מצבר עם פקקים היחידים שהיה להם אלו וולטה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא יזיק שיהיו פקקים להוספת מים מזוקקים ככל שיהיה צורך.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...