Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו יודע היכן בדיוק היה מפעל אוטוקרס בטירת כרמל?

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 2064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה לאתר את המפעל עצמו, אולמות הייצור, הסדנאות ומסביב להם. סיבוב קצר בא.ת. טירת כרמל לא הניב כלום, לפני שאני מסייר יסודית יותר, אולי מישהו בפורום יודע?

תודה!

(בתור צ'ופר: ה"סברה ספורט" 1961 עד 1968

250px-Sabra.jpg

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הפרסומים והפרסומות לא מופיעה כתובת, רשום ת.ד. 444 חיפה טירת הכרמל

ממה ששמעתי האתר נבנה מחדש לחלוטין, נקרא בזמנו מתחם אורדן, על שם החברה שקנתה את המפעל בסוף שנות ה70 והייתה שייכת לקבוצת כלל

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מזל יש לך שעבדך הנאמן בתחום ...

תקציר:

כתובת: קרן היסוד 8 טירת הכרמל

גוש 10726 חלקה 94.

תלחץ כאן, עמוד 18 כל הפרטים שאתה צריך.

באריכות:

טירת הכרמל היא תחת וועדה מרחבית מורדות הכרמל.

בפרטי סדר יום ועדה מקומית מישיבה מספר: 2016003 מתאריך 26/01/2016 (כאן)

תגלה שסעיף 4 דן בהיתר הריסה לבקשה מספר 20151477 שבהערות הבדיקה שלה, מופיע המילה (אוטו קרס)

Untitled.png

בפרטי הבקשה עצמה באתר ההנדסי,

תגלה שהגרמשוקה שמצורפת בפרטי הבקשה (כאן) מכילה תשריט של כל השטח הנדון וזה לצורך עבודת בלשות מעמיקה יותר עם ה ZOOM של CHROME שאותה אתה תבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\/

שמע אתה מדהים! באמת תודה רבה. אני אגש לשם ואנסה לראות אם אכן תכניות ההריסה בוצעו.

לדעתי היה מקום להקים במקום מעין אנדרטה, אולי אפילו מוזיאון קטן...

למי שתמה מה ענייני כאן, סיבות סנטטימנטליות, סבא שלי עבד במפעל עד שנסגר.

מה שכן, עם כל האזבסט והשאריות של פיברגלאס שמן הסתם היו מפוזרות שם, צריך להיכנס עם חליפת hazmat...

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אך בתור יליד טירת בכרמל כבר מזמן אין שם משהו שקשור לאוטוקארס

המתחם הזה נהרס מזמן ונבנו עליו מחסנים גדולים (שחלקם כבר נהרסו) יש מגרש מכירת רכב, תחנת דלק שנסגרה, ומוסך UMI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה מגוגל:

FIBER+GLASS+BODY++CARMEL+12+PASSENGER+CARS+PARKED.JPG

תמונה מסטריט-וויו:

Capture.jpg

נראה די דומה.

רחוב קרן היסוד, לדעתי התמונה צולמה מצידו השני של הבניין (בגלל הזווית של המשולשים על הגג) אבל האוטו של גוגל לא הגיע לשם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה העליונה צולמה בשנת 66' או 67'.

כמה חברים ביקרו בשטח המפעל, שחולק לכמה אולמות נפרדים.

כמובן שלא נותר זכר כלשהוא למפעל, למעט תמונות פרטיות שצילמו אלו שעבדו שם, עד סגירת המפעל ב 81'.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר בטירת הכרמל הוא כבר הגדלה של האימפריה.

האימפריה עצמה התחילה את דרכה ברחוב יפו 145 בחלק האחורי של הבניין במה שהיה אז מוסך של פורד והיום משמש את סוזוקי

https://www.google.co.il/maps/place/%D7%93%D7%A8%D7%9A+%D7%99%D7%A4%D7%95+145,+%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94%E2%80%AD/@32.8271708,34.9868071,3a,75y,256.55h,95.36t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxmInQpuqNECHRWw5ArynQw!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x151dbbcf201518af:0x13c4ae9002599138!8m2!3d32.8270752!4d34.9864411

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה מגוגל:

FIBER+GLASS+BODY++CARMEL+12+PASSENGER+CARS+PARKED.JPG

תמונה מסטריט-וויו:

[ATTACH=CONFIG]508443[/ATTACH]

נראה די דומה.

רחוב קרן היסוד, לדעתי התמונה צולמה מצידו השני של הבניין (בגלל הזווית של המשולשים על הגג) אבל האוטו של גוגל לא הגיע לשם.

טוב, אישית לי זה לא פחות ממדהים.

ולמה?

את המפעל של אוטוקארס חיפשתי בשיטוטים ושאלות בסביבה (אבל בין כיש 4 לכביש 2 בעיקר) שלא הניבו שום תוצאות עד התשובות שקיבלתי כאן בפורום.

מה המדהים? שאת התמונה הזו מסטריט ויו אני מכיר בעיניים עצומות. זה רח' מוצקין, והליפט מימין שיש עליו רכב שייך למוסך פרג, מוסך ולבו והונדה, בבעלות ברוך פרג התותח, שאצלו טיפלתי בשלוש מכוניות שונות משך 14 שנה והייתי ממשיך אם לא היה נסגר לצערי לפני כשנה יחד עם כל העסקים שם לטובת מיזם נדל"ני. המקום שחיפשתי ללא הצלחה -- יוצא שאני שם שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...