Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני ב-15k לנהג חדש

Liranyechiel
שימו לב! השרשור הזה בן 2048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ! :-)

אני מעוניין לקנות רכב לנהג חדש רכב שעומד בתקציב של עד 15000 .

בגדול מה שאני צריך זה רכב שנוסע מהבית לעבודהופעם פעמיים בשבוע נסיעה של 20 ק"מ בערך בכמה שפחות עלויות ובלאגנים .

מה שחשוב לי ברכב זה שיהיה אמין מבחינת הבלאי שלא אצטרך לבלות איתו יותר מידי במוסכים ושצורך דלק כמה שפחות , צורה וכוח זה משהו שפחות מעניין אותי אבל גם שלא מחריד כן ?

בינתיים יש לי הצעה של פיג'ו 107 2011 עם 109 אלף קילומטרז ב11 אלף

ושברולט ספארק עם אותם הנתונים ובאותו המחיר .

אשמח לקבל חוות דעת נוספות או לדעת לגבי הדגמים שכתבתי למעלה אם הם עסקאות משתלמות .

מודה מראש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים שציינתה הם בחירה מעולה הספארק קצת יותר נוחה ומרווחת אך מצד שני היא פחות חסכונית ושמעתי עליהן לא מעט תלונות בנושא האמינות מבעלים אמנם דברים קטנים ולא רציניים אך עדיין מעצבנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

107/C1/אייגו מומלצות עם גיר ידני והרבה פחות עם גיר רובוטי חד מצמד שהנסיעה בו אינה מתאימה לכל אחד,לא הכי חלקה ובטח שלעיר ולפקקים שבה,לא גיר אידיאלי.

שברולט ספארק היתה רק ידנית,יש הרבה היצע, כדאי מאוד להעדיף את מנועי 1,200 על מנועי ה 1,000 החלשים יותר ולבדוק היטב את עניין הקלאץ'/פלטות קלאץ' (זכורים לי כאן מס' שרשורים של תלונות על תקלות מעצבנות ,כדאי לעשות חיפוש).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את הפנדה גם אמינה אבל נוחה ושקטה מהפיגו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת שווה בדיקה היא ספארק ידנית עם מנוע 1200.

רכב טוב ואמין סה"כ למעט תלונה כללית על בעיית קלאץ'/פלטה שלו שמעט יקרה לתיקון אבל,יש כל כך הרבה מבחר אז המוכרים גמישים ואפשר לקבל רכב משנתון גבוהה תמורת מחיר נמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן האמת שמצאתי ספארק ידנית שעלתה לכביש בדצמבר 14 עם 60 אלף קילומטרז ב21 אלף ..

הקטע הוא שאני לא יודע מה התכיפות של הבלאי של הרכב והאם התיקונים שלו יקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש- ככל שזכור לי פרט לעניין קלאץ'/מיסב/פלטה שלו לא היו ברייק דילים מיוחדים.

הטיפולים אצל היבואן יקרים ואפילו מעבר לטיפול אצל יבואן כללי.

מוסך כללי טוב יעשה איתך ועם הרכב חסד,סה"כ בחירה טובה שמשקף הרבה רכב משנתון גבוה במעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק פחות ספרטנית מהפג'ו?

לספארק אם אני לא טועה יש מנוע 4 צילינדרים וזה יהיה יותר נעים לשהות בה כך גם הפנדה.

הפג'ו ממש רועדת במצב סרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עבר עליו?

גיר ידני אמין ועמיד יותר, לפעמים מחליפים מצמד בעלות שלא מתקרבת לשיפוץ של גיר אוטומטי.

חזק וחסכוני יותר. פחות נוח בתנועה עמוסה.

לספארק יש את עניין דוושת המצמד שעלולה להישבר, מצד שני זה הרכב החזק ביותר בקטגוריה ודי חסכוני ונוח (והרכב יחסית מודרני).

גיר ידני - גם מחיר הרכישה הראשוני נמוך יותר.

אני חושב שפות"ש נמצא ממש בכוון הנכון מבחינת כיוון וציפיות. חשוב לבדוק היטב את מצב הרכב והסטוריית טיפולים(בכל גיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה של אלי, כשחיפשתי רכב רציתי ידני הרבה בגלל עניין האמינות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה אתה מעדיף גיר ידני ברכב שסביר שיהיה מיושן ולך תדע מה עבר עליו?

:shock:

דווקא ידני ישן מדאיג אותך?

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...