Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעינת טלפון איטית משקע USB של הרכב. האם כדאי לחבר לשקע המצת?

danezeq
שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטעינה מאוד איטית.

אם אקנה מתאם שקע מצת לUSB האם הוא יהיה חזק יותר? וגם אז, משנה סוג המתאם?

הטלפון הוא LG G6

טעינת טלפון איטית משקע USB של הרכב. האם כדאי לחבר לשקע המצת?

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקע usb ברכב בדרך כלל הוא usb data לחיבור התקן כמו דיסק און קי. שקע כזה לא יכול לספר יותר מ-1A במקרה הטוב. לכן אם אתה רוצה טעינה מהירה, שים מטען שיספק לך 2A.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מטען מהיר. משהו עם תקן QUALCOMM 3 ומעלה. גם זול וגם מטעין מהר.

רק כדוגמה https://www.gearbest.com/car-charger/pp_009455000567.html?wid=1433363

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי סומך על המטען שעולה 3 דולר ונותן 4 יציאות, מנסיון עבר המטענים הזולים בגרוש וחצי מזייפים מאוד, לפעמים דוחפים יותר מידי חשמל לטלפון וגורמים לו להתחמם או לא להטען כמו שצריך.

אני רכשתי את המטען הבא שכולל 2 יציאות טעינה מהירה QC 3 וגם בבדיקת מתחים עם שינויים בסלד הוא נותן עוצמות יציבות - המחיר קצת גבוה יותר אך יכול להעיד שהוא כבר מעל שנה אצלי ועובד כמו ביום הראשון, אגב אין לו שום נורית לד שמשגעת אותי בלילה :)

https://www.aliexpress.com/item/CRDC-Car-Charger-Quick-Charge-3-0-Dual-QC-3-0-USB-Car-Phone-Charger-for/32726091383.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d0YETmq

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...