Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלת הבנייה ברכב

co_udi
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התחלתי לעבוד על התיבות של הסאבים,הם גמורות(ללא גימור...).

נפח כל אחת הוא 26 ליטר (שזה המינימום לפי קיקר) אחרת זה לא יתאים לבנייה ברכב(למרות שטעיתי ויכולתי להוסיף עוד ליטר שניים לכל אחת...).

הסאבים צריכים הרצה עכשיו,חיברתי זוג על הלנזר של אחי בינתיים וכל כמה ימים אני אחליף אחד,מסוכן שיהיו 3 בלי קיבוע(בכל זאת האזור פה זה לא סביון...).

כל אחד מקבל משהו כמו 300 RMS מהלנזר.

בינתיים הם לא נשמעים טוב כמו הL5 שהיה לי אבל אני מקווה שזה יעבור עם "השבירה" (BREAK IN) שלהם,הצליל לא נשמע גרוע אבל גם לא כמו שציפיתי,מקווה שזה לא בגלל התיבות.

בכל מקרה אלה התמונות מהיום,מקווה שהאוטו יהיה גמור בשבועיים שלושה הקרובים ככה שאני אעלה עוד תמונות.

Picture 216.jpg

Picture 220.jpg

Picture 223.jpg

Picture 226.jpg

Picture 228.jpg

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיחקת אותה אודי!

תתחדש!!!

אני רוצה השמעת בכורה מפגש הבא שאני מארגן!:-)

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בניה מרשימה של התיבות

מדוייק מאוד !

איך חתחת אץ ה MDF כדי לתת זוית לעץ ?

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מיכאל.

בנוגע לתיבות,יש לי דוד נגר ככה שאני נותן לו מידות והא חותך אותן,אני חתכתי עם ג'קסון רק את החור לטרמינל(החיבורים של הסאב) והריבוע לסאב.

אפשר לחתוך לבד אבל ככה זה יוצא ממש מדוייק בפרט כשאת הזווית קשה הרבה יותר לעשות לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לפני כמה זמן כתבתי הודעה שבה ציינתי שאין טעם בלהעלות תמונות סטנדרטיות של התקנות כפי שאין טעם שבפורום רכב כל בעל רכב "רגיל" יעלה תמונות שלו. אז נכון ששלושה סאבים של קיקר הם משהו יותר יוצא דופן אבל היה עדיף לדעתי להעלות תמונות שלהם בתוך הרכב לפחות כי סך הכל מה שרואים כאן זה שלושה סאבים בשלוש תיבות סטנדרטיות. כל התגובות שמציינות שהבניה יפה,נקיה, פצצה וכו' מיותרות מהסיבה שאין כאן בניה.

ההודעה הזו לא באה חלילה לקטול אלא למנוע עוד תגובות מיותרות שכאלה ולהבהיר שוב את הנקודה שאם כבר להעלות תמונות, אז באמת של משהו מעניין יותר (למשל במקרה שלך כשהסאבים ישבו ברכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי לתשומת ליבי אייל.

היום המשכנו עם ההתקנה ואלה תמונות מהיום: ההתקנה של הFNQ מקדימה,את האודיו באן מכרתי.

לא מצטער לרגע הסאונד איכותי בצורה שלא חשבתי שתוכל להיות.

FNQ מקדימה וזוג קיקרים מאחורה.

Picture 233.jpg

Picture 229.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום שלושת הסאבים הורכבו ברכב.

הם עוברים להערכתי את ה143 בתיבות האטומות האלה,והם רק על ה1200D של לנזר כשכל אחד מקבל 300RMS בערך.

קצת פישלתי בגודל של התיבות והתדרים הנמוכים די "נעלמו" לי,שבוע הבא אני מקווה להגדיל אותן.

Picture 235.jpg

Picture 236.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי תיתן להם יותר עומק וגובה חח זה האופציה היחידה שנשארה לך הם באמת אוכלים לך את הבגאז' כולו...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון,מניסיון,שמעתי מספיק L7 וL5 ואני יודע שהם מוצלחים מאוד בתיבות קטנות,משהו כמו 28-29 ליטר,אלה כרגע 26 ככה שחסר לי 2-3 ליטר קצת צמר סלעים והכול יהיה בסדר...

במקרה היה לי דיסק בדיקה(55Hz) והם עוברים כרגע את ה143 לדעתי.

בכל מקרה להשלים את התדרים החסרים,קצת צמר שלעים ושני ליטר לאחד ויהיה בסדר.

אני אעדכן לאחר השיפוץ...

ומיכאל זאת רק התחלת הבנייה הם מתוכננים לתפוס את כל הרוחב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי תתחדש על הבנייה

אם איזה עובי חוט( ה פלוס הראשי) והפלוסים(שמתפצלים מהכבל הראשי) שאתה משתמש למגברים?

אני עומד לפני התקנה ויש לי סט-אף דומה לשלך

יש לי את הלאנזאר 1200D שיעבוד ב שתי אוהם ויוציא 800 רמס לזוג סאבים

וסט של FNQ שמקבלים 100 רמס ממגבר של רוקפורד 801X עכשיו אני לא יודע איזה חוט לשים

יש לי סט של 4G שיפוצל ל 8G השאלה שלי אם זה החוטים של ה 8G יצליחו להעביר את המתח הדרוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...