Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון בדיקה לרכב אלפה רומאו 2009 התיעצות

אורי ראובני
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים מצאתי רכב מאפלה רומאו מהממת... המוכר יד שניה קבנה את הרכב ללא שום מידע על העבר כולל תאונות טיפולים וכו...

איזה מכון אתם ממליצים לבדיקה לפני קניה????

אזור מרכז

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לא ללכת למכון בדיקה אלא למוסך מתמחה. לא יודע מה יש בצפון, יכול להיות שחלק ימליצו על מוסך הכוכב אבל מנסיון הוא לא עלה על בעיה בגיר באלפא בבדיקה.

המלצה שלי זה בדיקה אצל מיכאל בתל אביב או איציק ברחובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני ממליץ לך ליצור קשר עם מיכאל אלפא מת"א (מוסך מומחה לאלפא רומיאו) ולשאול אותו אם יכול לקבל אותך לצורך בדיקה מקיפה והערכת עלויות ליקויים.

יותר טוב ממכון בדיקה שייתן לך הרבה כסת"חים וטופס שלא תמיד ברור.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים מצאתי רכב מאפלה רומאו מהממת... המוכר יד שניה קנה את הרכב ללא שום מידע על העבר כולל תאונות טיפולים וכו...

תודה.

לא ממש התחלה טובה לרכב רגיש עם אחזקה לא זולה.

ההסטוריה לא ידועה (לוטה בערפל) וכך גם העתיד- לא חושב ששווה בכלל לבזבז זמן וכסף מיותרים.

צריך לחפש רכב שטופל כמו שצריך,הסטוריה לא חייבת להיות במורשה אבל כן- רכב חייב לעבור טיפול פעם בשנה ואם אין את המינימום הזה מומלץ לדלג ולעבור לרכב הבא.

לא להתלהב ממראה חיצוני-לא כל הנוצץ זהב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...