Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מעליבה עם ארביב מוטורוס נתניה

GuyGeva
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מבין בעצם מה עומד מאחרי הלך הדברים שלך - מה הנקודה שאתה רוצה להדגיש כאן.

כי מצד אחד אתה אומר סוג של - יאללה, בקטנה, הכל בסדר.

החליפו צמיג? החליפו.

הרכב מלוכלך ושרוט? מלוכלך ושרוט.

אין מה לעשות. אל תצפו לקבל רכב מושלם.

סע לשלום המפתחות בפנים.

מצד שני אתה זורק פה ושם שזה לא בסדר.

האם זאת עילה לביטול עסקה? לא יודע. כל אחד ומה שנראה לו.

נציין לטובת הסוכנות והיבואן שלא עשו יותר מדי בעיות. הסכימו להחליף ו/או לבטל. לא מובן מאליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 ק"מ זה סביר לחלוטין. פסים כחולים נראים יותר או פחות? לא מצביע על כלום. ראית סדקים כתוצאה מיובש? שחיקה?

לא בטוח שיש תקלה בצמיג הספציפי, ובהחלט ייתכן שהיה תקין לחלוטין ורק נראה משומש. קשה לי להאמין שהיתה בעיה בצמיג אחד והם עשו מאמץ למצוא צמיג זהה שיתאים גם קרוב ככל הניתן לתאריך הייצור של שאר הצמיגים.

מסירה של רכב לא נקי זה לא משהו נדיר וקורה גם עם מכוניות יקרות יותר. בהחלט היו צריכים להפעיל את ההגיון שלהם ולדאוג למסירת רכב נקי. זה הכי בסיסי שיש.

כל מה שאתה אומר נשמע סביר, לדעתי לכולם פה זה נשמע סביר אבל!

בגלל הגישה הזאת שיש לחלק מהלקוחות שמגיעים לקבל רכב חדש, סוכנויות הרכב לא מתביישות להפעיל את ה"שיטת מצליח" אולי יבוא להם "גולף" ויקח את הרכב כמו שהוא? לא הצליח, לא נורא, חוק המספרים הגדולים אומר שמתישהו יגיע "גולף" והרכב ימסר.

גישה ממש לא נכונה ובגלל שלא חסר אנשים כאלה במדינה שלנו, נותני השירות מרשים לעצמם להתנהג בהתאם.

לדעתי, רכב חדש לא צריך לעורר שום חשד אצל הרוכש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בעצם מה עומד מאחרי הלך הדברים שלך - מה הנקודה שאתה רוצה להדגיש כאן.

כי מצד אחד אתה אומר סוג של - יאללה, בקטנה, הכל בסדר.

החליפו צמיג? החליפו.

הרכב מלוכלך ושרוט? מלוכלך ושרוט.

אין מה לעשות. אל תצפו לקבל רכב מושלם.

סע לשלום המפתחות בפנים.

מצד שני אתה זורק פה ושם שזה לא בסדר.

האם זאת עילה לביטול עסקה? לא יודע. כל אחד ומה שנראה לו.

נציין לטובת הסוכנות והיבואן שלא עשו יותר מדי בעיות. הסכימו להחליף ו/או לבטל. לא מובן מאליו.

כרגע כל מה שיש פה אלה טענות ללא גיבוי, אבל העיקר שהשרות היה מעליב.

איך מעליב? וואלה לא יודע.

במעמד המסירה היית מסרב לקבל רכב לא שטוף? לא חושב. עם שריטות? ייתכן, תלוי במה מדובר. צמיג עם פס כחול שחוק? לך תדע.

מציעים לך רכב חדש? גם זה לא טוב.

מעליב זה כשאתה מעלה טענות ומנפנפים אותך או מבקש פיצוי ולא מקבל.

העיקר שבכותרת כתוב "חווית שירות מעליבה" שזה די מוריד מהחשק של כל מי שיקרא פה ויחשוב לקנות מהם. מצד שני אין שום תמונה או הוכחה ורק צריך לנחש אם היה איזה צמיג משומש או סתם מלוכלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תמונות קשה באמת לדעת ובגדול אני חושב שפות"ש צודק (אני לא הייתי נוהג כמוהו כנראה), אבל עדיין:

לאחר 6 ימים , היום התקשרו להגיד שהרכב מוכן

לא בא פה להכפיש אף אחד ולא לעשות "שיימינג" ולא "רצתי" לפתוח פה פוסט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל של שבוע בצמיג - שטויות במיץ.

רכב מלוכלך - ההיפך משטויות במיץ, רכב צריך להגיע נקי.

בלי צילומים לגיבוי טענות - לא רציני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקא אני הייתי שמח אם הרכב שלי היה מגיע מאובק (חיצונית) והייתי דואג לו בעצמי לשטיפה נורמלית, מאשר השטיפה שלהם שגורמת לסווירלים כי הם עוברים עם סמרטוט על הליכלוך הגס ושורטים את הלכה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכך פשוט הם נכנסו ללופ של העברת צמיג מספארק לספארק לספארק לספארק...

אם הרזרבי הוא בגודל מלא ומאותו יצרן - פתרת את זה עם עוד מכונית אחת.

פות"ש פעלתם בשכל, אם התחושה לא טובה אז לא קונים.

וזה כלל אצלי לכל קנייה מעל 1000ש"ח או קנייה מתחת ל1000ש''ח אבל עם פוט' נזק גדול יותר מ1000ש"ח.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה קניתי 4 צמיגים במידה אחת מדגם ויצרן ספציפי שיוצרו בארץ ייצור ספציפית בהפרש של שבועות ספורים מהייצור.

ארבעתם הגיעו עם פסים בשלל צבעי הקשת.

לפני חודש קניתי 4 צמיגים ממידה אחרת, מאותו יצרן, אותו דגם, אותה ארץ ייצור, תאריך של שבועות ספורים מהייצור.

הגיעו ארבעתם עם פס בהיר צהבהב.

פייר? התבאסתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...