Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיומט - מידע אודות רכב

shodedamiti
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצאתי מידע אודות רכב מהרשיומט ויש משהו שלא מסתדר לי

תאריך רישום - 15/10/2010

תאריך בעלות - 08/06/2018

רישום מקורי - החכר

אך בדף השני רשום

בעלויות קודמות

תאריך בעלות סוג בעלות

1. 15/10/2010 חברה

אני רוצה להבין אם בעל הרכב קנה את הרכב ב"0 ק"מ" או שהוא משקר לי והוא קנה את הרכב לפני חודש וחצי

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תאריך של בעלות נוכחית?

בגדול, תאריך בעלות זה מועד העברת הבעלות לבעלים הרשומים ברישיון.

אתה יכול לבקש קבלות על טיפולים בשנים האחרונות ולראות על שם מי הן יצאו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תאריך של בעלות נוכחית?

בגדול, תאריך בעלות זה מועד העברת הבעלות לבעלים הרשומים ברישיון.

אתה יכול לבקש קבלות על טיפולים בשנים האחרונות ולראות על שם מי הן יצאו.

תעלה את הנייר ותמחק את הפרטים האישיים.

רשום גם ברישיון רכב "תאריך בעלות" - 08/06/18

זה מעל "בעלים קודמים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הוא רכש את הרכב לפני חודשיים. הרשיון אדום? הוא סוחר?

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הוא רכש את הרכב לפני חודשיים. הרשיון אדום? הוא סוחר?

לא

גם רשום ברשיומט: בבעלות סוחר - לא

יש צורך לדאוג ?? כי הוא אומר שהוא קנה מ"הניילונים"

יכול להיות שזה רכב חברה והוא פשוט קנה אותו בסוף העסקה?

פשוט זה מוזר שהוא בעסקה קרוב ל8 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד ראשונה היתה ליסינג/השכרה/0 ק"מ (אם יש מסמכים שהרכב נקנה מ 0 ק"מ) ויד שנייה פרטית.

לא רכב מיוחד,שאין הרבה מבחר ממנו ולא הייתי קונה מאדם,שהחזיק רכב כזה חודש וחצי (סוחר מדרכה ללא תו,זה החשד רק שלי ?) ואם לא חשף בפניך שהרכב יד שנייה אז אם מתחילים בשקר קטן איפה זה יגמר ? (ברכב שעבר "מכה קטנה" ויתברר שנפגע בשילדה).

לא הייתי ממשיך לגשש לגבי הספציפי הזה ובכלל לא הייתי קונה את סוג הרכב הזה כאשר הבעלים הראשונים היה ליסינג /השכרה.

אתה מוזמן לחפש שרשור סיכום עם רכב דומה לחלוטין רק משנתון 2009 ואפילו ק"מ וקנייה מחברת ליסינג אמינה לא מבטיחים שלקראת הגעת הרכב לגיל 9 הרכב לא הופך ללימון שסוחט כלכלית ורגשית את בעליו-ממליץ בחום לקרוא את הסיכום שלי 6.5 כמעט לא תקופה שהולכת ברגל ותוכל ללמוד מניסיון.

את הרכב הזה מומלץ לרכוש רק מיד פרטית -לבדוק שכל הבעלויות היו פרטיות,רק רכב שטופל היטב,הרכב כמה שאמין (אם תוחזק היטב יהיה אמין גם כמו סובארו של שנות ה 80, לפני שקניתי את שלי,דוד שלי שעבד בחברה נסע עם כזה רכב 300,000 ק"מ, מנוע וגיר מקוריים,

וחוץ מבלאי רגיל הרכב לא צייץ) אך מצד שני,מאוד רגיש להזנחה כמו מכוניות צרפתיות ישנות,שברגע שלא תתחזק כראוי תקבל בעיטה חזקה וכואבת במקומות שיכאבו לך מאוד.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד ראשונה היתה ליסינג/השכרה/0 ק"מ (אם יש מסמכים שהרכב נקנה מ 0 ק"מ) ויד שנייה פרטית.

לא רכב מיוחד,שאין הרבה מבחר ממנו ולא הייתי קונה מאדם,שהחזיק רכב כזה חודש וחצי (סוחר מדרכה ללא תו,זה החשד רק שלי ?) ואם לא חשף בפניך שהרכב יד שנייה אז אם מתחילים בשקר קטן איפה זה יגמר ? (ברכב שעבר "מכה קטנה" ויתברר שנפגע בשילדה).

לא הייתי ממשיך לגשש לגבי הספציפי הזה ובכלל לא הייתי קונה את סוג הרכב הזה כאשר הבעלים הראשונים היה ליסינג /השכרה.

אתה מוזמן לחפש שרשור סיכום עם רכב דומה לחלוטין רק משנתון 2009 ואפילו ק"מ וקנייה מחברת ליסינג אמינה לא מבטיחים שלקראת הגעת הרכב לגיל 9 הרכב לא הופך ללימון שסוחט כלכלית ורגשית את בעליו-ממליץ בחום לקרוא את הסיכום שלי 6.5 כמעט לא תקופה שהולכת ברגל ותוכל ללמוד מניסיון.

את הרכב הזה מומלץ לרכוש רק מיד פרטית -לבדוק שכל הבעלויות היו פרטיות,רק רכב שטופל היטב,הרכב כמה שאמין (אם תוחזק היטב יהיה אמין גם כמו סובארו של שנות ה 80, לפני שקניתי את שלי,דוד שלי שעבד בחברה נסע עם כזה רכב 300,000 ק"מ, מנוע וגיר מקוריים,

וחוץ מבלאי רגיל הרכב לא צייץ) אך מצד שני,מאוד רגיש להזנחה כמו מכוניות צרפתיות ישנות,שברגע שלא תתחזק כראוי תקבל בעיטה חזקה וכואבת במקומות שיכאבו לך מאוד.

אתה יכול בבקשה להביא לי את הסיכום כי לא מצאתי אותו

וגם אני מבין מה שאתה אומר

הבעיה היא שלא מצאתי רכב בתקציב הזה שהוא יותר טוב

התקציב שלי זה 30000 לאוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?651315-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-6-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%95-4-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-I30-2009

מעבר לכך,גם אם צריך לרדת שנה בשנתון עדיף לקנות פרטית שמורה ולא ליסינג/השכרה טחונות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...