Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוק בחצי פנים,יש דרך לטפל?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מה לעשות ע"מ לזרז את תהליך ההחלמה שיכול לקחת מספר חודשים?האם יש מצב שהמצב לא יחזור בדיוק לקדמותו ויישאר בפנים עיוות קל תמידי? מכירים את התופעה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כ"כ הרבה גורמים שונים ומשונים לשיתוק ובהתאם, הליכי ההחלמה (אם בכלל).

זכותך המלאה להתיעץ אבל אני ממש לא חושב שלמענך, המקום הנכון להתיעץ בנושא כזה הוא אוף טופיק בפורום רכב...:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לאחר עקירה כירורגית? 99.9% שרופא הוא הכתובת.

לא ממש לא, התעוררתי בבוקר עם עין אחת ממש אדומה ולאחר מספר שעות כבר לא יכולתי למצמץ/לחייך איבדתי את חוש הטעם בלשון ובכלל אין לי תחושה בחצי פנים כאילו מורדם.

יש לציין שאין מדובר באירוע מוחי למיטב הבנתי.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לציין שאין מדובר באירוע מוחי למיטב הבנתי.

טוב, אם עשית דיאגנוזה עצמית ו"למיטב הבנתך" זה לא ארוע מוחי, אז שטויות, לדעתי תתעלם מזה...:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר בדחיפות למיון. לא יודע מה הסיבה , אבל החשש הראשון זה שבץ מוחי במקרה של שיתוק פתאומי

Sent from my MI 5s using Tapatalk

אכן הייתי במיון 5 שעות במשך כל הלילה ועברתי מספר בדיקות ותשאולים אך בסופו של דבר לא יודעים בוודאות מה יש לי ומה בדיוק הסיבה לשיתוק הפיתאומי, נתנו לי קצת כדורים/סטרואידים והמליצו לי לעשות פיזיוטרפיה ודיקור סיני במשך כמה חודשים.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים מרגיש כמו עוד פוסט לוואי של חופש גדול, כי תיאור המקרה בהחלט מצריך מיון.

ממש לא,אני ממש רציני, אני מעל גיל 40 לא ילד משועמם בחופש.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לחוות דעת נוספת בהקדם של רופא המשפחה (אם טרם מודע למקרה, עדכן אותו) אם אינך רגוע.

את הפיזיוטרפיה והדיקור המליץ לי רופא המשפחה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר לי היטב... שיתוק פנים חלקי בעקבות איזה וירוס. בהנחה שהרופאים שללו כל דבר אחר, פשוט לחכות שזה יעבור. צפה לחודש בערך ותשתדל לשתות בזווית כך שלא ינזל לך מהצד... קצת מביך, אבל אין מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פציאליס - קרה לי לפני כעשור. התקררתי מהמזגן של המכונית (פתח האוויר זרק לי אוויר ישירות לפנים), וכתוצאה מכך התפתחה דלקת בעצב של שרירי הפנים שעובר בתעלה.

ממליץ לך ללכת לראות נוירולוג במרפאת מומחים של קופה״ח שלך, רק כדי לוודא.

מוזר מאד שבמיון לא נתנו אבחנה ברורה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...