Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצתים בעקבות עשן שחור בעמידה ? סיוויק 2013

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://mct.yolo.co.il/mehironv2/TipolResults.aspx?Degem=FB866DJS&Year=2013&Car=8006952

לפי שגרת הטיפולים של היבואן מדובר על החלפה לאחר 90,000 או 6 שנים.

האם ייתכן,שלאור העובדה שהרכב מעשן מעט עשן שחור כרגע וחלה עלייה מתונה בצריכת הדלק,המצתים עשו את שלהם וכדאי להקדים את ההחלפה ?

ההתלבטות היא כי הטיפול הבא (שניתן שובר חינם) אמור להיות ביוני הבא ולכלול את החלפת המצתים ללא עלות מצידי וכרגע,לא ברור אם ההחלפה היא זו שתפתור את בעיית העשן או שסתם אני הולך לזרוק כסף לפח.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאצלך זה אירידיום לייזר, אם כן- הם יקרים, במידה ותחליט להחליף ממליץ לך לחפש מאיביי\אמזון מקורי זהה במחיר טוב מאוד (לי על לסיוויק היבריד 2007 8 פלאגים מקוריים NGK ב-360+- במקום 1400 פה..)

אולי גם יחסוך לך את ההתלבטות

הדגם המדוייק רשום בספר הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח המצתים. אבל כמה ק״מ הרכב עבר ?

בכל אופן אין שום סיבה להחליף אחרי 6 שנים. תחליף אחרי 90 אלף ק״מ.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל שובר של טיפול חינם לא כולל מצתים, אלא רק שמן ופילטר.

הוסבר לי בחברה ובאוטו סנטר שכל טיפול מבין ה 3 שניתנו חינם הוא תקופתי מלא לפי מפרט היבואן:

שובר הטיפול שניצלתי בחודש יוני האחרון כלל טיפול תקופתי לפי הספר של היבואן: שמן,מסנן שמן ,מסנן דלק ותפס שלו- לא שילמתי אגורה.

טיפול הבא שהוא ד":א גדול ויקר להחריד באופן כללי כולל לפי הספר 90000 ק"מ או 6 שנים כולל:

שמן מנוע 5W-40 ,נוזל בלמים 0.5 ליטר ,פלג V-RC/V-RH/droccA ,מסנן אוויר ,מסנן שמן מנוע ,טבעת אטימה לפקק שמן- גם זה טיפול חינם. (אם יהיו אקסטרות כמו בלמים- יש מצב כי לא הוחלפו כלל בטיפול האחרון אז אצטרך לשלם).

בכל מקרה,הוספתי היום תוסף דלק אמריקאי של ג'ונסון לפי המלצה ויש שיפור גדול בהתנהגות הרכב.

יש פחות ויברציות בעמידה,הטורים מעט יותר יציבים ויש הרגשה שהרכב קליל ועף בדיוק כמו בתחילת הדרך שלו איתי.

יתכן ותדלוק בתחנת דלק כזו או אחרת בדלק לא הכי נקי (וזה בעדינות) גרם לבלגאן הלא מאורגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח המצתים. אבל כמה ק״מ הרכב עבר ?

בכל אופן אין שום סיבה להחליף אחרי 6 שנים. תחליף אחרי 90 אלף ק״מ.

הרכב עבר 76,000 ק"מ סה"כ, כתוב בספר החלפה ב 90,000 ק"מ או טיפול שישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...