Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2011 1600 סמ"ק אוט'

refael.m
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אשמח לחוות דעתכם על רנו קליאו שנת 2011 21,000 אלף ק"מ יד 2 (נמוך מאוד מאישה מבוגרת). המחירון הוא 24300 ומחיר אחרון נדרש 19,000. מעניין אותי לדעת:

1. גיר (מספר הילוכים, בעיות צפויות)

2. בטיחות.

3. כח מנוע אמיתי

4. צריכת דלק.

ידוע לי שהאמינות של רנו בשנתון הזה מוטלת בספק אבל קשה לי היה שלא לשים לב לנתונים הטובים של הרכב.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטראז' נמוך הוא לא בהכרח יתרון, יש לבדוק שאין גומיות וצינורות שהתייבשו.

יש להחליף רצועת תזמון אם לא הוחלפה, ולבדוק את מצב משאבת המים (לא זול)

הגיר הוא AL4 סטנדרטי, בשנים הרלוונטיות הוא כבר חף מבעיות אמינות, ונשאר רק אופי הפעולה שלא כולם אוהבים.

צריכת הדלק 1/10 משולב בערך. הגיר מסרס את המנוע, הביצועים טובים למדי למרות זאת.

בהצלחה :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה המוכרת מפחיתה סכום די גדול אעפ"י שהרכב שמור-הייתי מתחיל לחקור משם.

לא מחייב שהרכב עבר תאונה אבל מספיק שתוחזק לא לפי זמן,אלא לפי ק"מ או שלא נעשה טיימינג בזמן ואז כבר הקנייה הזו דומה לשחייה בבריכה שבה המים מלוחים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המפורטת.

במכון בדיקה בודקים את הדברים שציינת או שצריך לומר להם?

(בכל מקרה אקח אותו לבדיקה)

אלה דברים מפורטים מדי בשביל שמכון בדיקה יתן דעת למכלול. אם הוחלפה רצועת תזמון אפשר לשאול את הבעלים, או לבדוק הסטורית טיפולים.

לגבי רכיבים שהתייבשו - צריך בדיקה של מוסך שאמון עליך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה המוכרת מפחיתה סכום די גדול אעפ"י שהרכב שמור-הייתי מתחיל לחקור משם.

לא מחייב שהרכב עבר תאונה אבל מספיק שתוחזק לא לפי זמן,אלא לפי ק"מ או שלא נעשה טיימינג בזמן ואז כבר הקנייה הזו דומה לשחייה בבריכה שבה המים מלוחים.

אולי כי זה רנו והיא רוצה למכור ולגמור עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את עניין הטיימינג, בקליאו צריך להחליפו כול 4 שנים או 120 אלף.

ב1.6 יקר יותר מאשר ב 1.2.

הגיר לדעתי אכן מסרס את המנוע, בזמנו ציפיתי לביצועים טובים יותר אבל סך הכול בסדר.

טיפולים לא יקרים, 515 שקל לטיפול קטן לא אצל היבואן( מנוע 1.2).

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כי זה רנו והיא רוצה למכור ולגמור עם זה ?

אם היה לך רכב שמור עם ק"מ ברצפה (ובוא ננתק רגע דעות קדומות-גילוי נאות שגם אני מעדיף יפניות/קוריאניות על צרפתיות אבל נניח לזה) היית מוריד עליו 25-30% ? לא חושב.

יש סיכוי גבוה,שהרכב לא עבר החלפת תזמון כפי שנכתב כאן וזה סיכון (מחושב או לא שיחליט הקונה) אך,אין זה אומר,שצריך לפסול את הרכב,אלא לבדוק היטב היטב את הדברים-אם אכן מדובר "רק" בתזמון (מו"מ כספי על כמה אלפים למטה לסגירת עסקה) ואין עיזים כמו גיר /שילדה/מנוע דפוקים, הק"מ אמיתי ומתועד בטיפולים אז ייתכן והעסקה משתלמת בכל זאת.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לך רכב שמור עם ק"מ ברצפה ולא היית מקבל אף טלפון פרט לסוחרים (10 אני בא עכשיו) במשך חודש, לא היית מוריד במחיר? או שהיית מקבל טלפוו משלושה אנשים, שהיו מסבירים לך שרכב צרפתי הם לא יקנו במחירון בחיים?

לא יודע אם זה המצב, אולי יש פה קטש', אבל לא שולל.

ד"א, (אי) החלפת טיימינג זה לא כזה סיכון - הולכים למוסך, ומחליפים. רק עניין של כסף. מצד שני, חוסר בטיפולים תקופתיים זה כבר סיכון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, (אי) החלפת טיימינג זה לא כזה סיכון - הולכים למוסך, ומחליפים. רק עניין של כסף. מצד שני, חוסר בטיפולים תקופתיים זה כבר סיכון.

עניין של מזל- הגעתי אי שם בשנת 2004 עם דייהטסו אפלאוז לבדיקה והבוחן אמר שהרצועה על סף קריעה ושאם זה מה שיקרה, הנזק רציני ואני לוקח את הסיכון.

המוכר,שלא היה סוחר החוויר פנים וסיכמנו על 2,500 פחות במחיר על הסיכון.

עוד באותו יום הרכב נלקח לטיפול טיימינג ואכן כשהורדה הרצועה נאמר לי,שזהיה לי סנטימטר מזל יותר מק"מ של שכל ושהרצועה יכלה להיקרע בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הק"מ קצת נמוך. האם יש היסטוריית טיפולים מסודרת?

יצא לי לדבר עם חבר שעובד במוסך של רנו (מורשה), הוא אמר שהקליאו 3 בגרסה הזאת דווקא נחשבת אמינה למדי, ולרוב אין לה תקלות, לא במנוע, לא בגיר ולא במערכת החשמל.

קח בחשבון לבדוק גם את מצב הטיימינג כמו שנאמר לך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...