Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה לא נמצאת בכמעט אף אתר השוואות רכבים בחו"ל

Michael Kott
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע למה ניסאן מיקרה לא נמצאת בכמעט אף אתר השוואות רכבים בחו"ל?

אני רוצה נניח לערוך השוואה או אפילו לחפש חלקים באייבי / אמאזון ופשוט המיקרה לא נמצאת ברשימה?

אולי בחו"ל היא נקראת אחרת? מישהו יודע למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעל שנתיים (הוצגה כדגם 2017) אבל כשנה וחצי כן. ראיתי המון בשבועיים האחרונים והיא נראית טוב (לטעמי...).

f061b655-4aaf-46b3-a788-f45f99001bd7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו רגילים לשווק בארץ דגמים בחתיכת דיליי אחרי שהשיווק מתחיל באירופה.

כל עיד המיקרה הישנה עדין מיוצרת עם תקינה אירופאית, אז לא מפריע להם להמשיך למכור אותה.

המיקרה החדשה גם גדלה ומחליפה באירופה גם את הנוט, ככה שגם היא תהיה יקרה יותר - לא מומלץ לבנות על הדגם החדש ב-55 אלף לגרסה ידנית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר היה לייבא את החדשה במקביל לישנה ולא במקום.

אפשר להניח שהחדשה תעלה כמו כל סופר מימי אחרת, באיזור 100 אלף ש"ח כך שהן בכל מקרה לא יתחרו אחת בשניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת ניסן מיקרה שנמכרת באירופה.

יש אותה רק בגרסה ידנית אז לא יביאו אתה לארץ עד שתהייה גרסה אוטומטית ולא נראה שזה יגיע בקרוב.

אני לא יודע מאיפה מביאים את הגרוטאות שיש בארץ

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת ניסן מיקרה שנמכרת באירופה.

יש אותה רק בגרסה ידנית אז לא יביאו אתה לארץ עד שתהייה גרסה אוטומטית ולא נראה שזה יגיע בקרוב.

אני לא יודע מאיפה מביאים את הגרוטאות שיש בארץ

לייבא אותה עם גיר ידני בלבד במדינה כמו שלנו זה לחרוץ את הגזר דין מוות שלה בארץ - אף אחד לא יקנה אותה בידני אלא אם היא תימכר במחירי כאסח, ולכן אין טעם בכלל לנסות.

גם ככה הישראלי ישמח לנהוג בגרוטאה הודית מיושנת אבל רק רק שתהיה עם גיר אוטומטי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...