Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב האצבק חדש פשוט ללא התקנות מקומיות

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 2060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסה לעזור לחבר שמחפש רכב עם מכאניקה פשוטה. בלי טורבו. בלי רובוטי כפול מצמדים , הכי פשוט שאפשר והבונוס , אם יש בלי התקנה של מובילאי.

לא מעניין הנאה מנהיגה או תקיפת פניות.

רוב הרכבים נפסלו בגלל הסיבות לעיל.

היחידה שאני מתלבט לגביה היא מזדה 3 שלפי מה שאני קורא מגיעה עם כל האבזור מהמפעל .

השאלה אם זה מספיק לפי החוק החדש או שגם במאזדה יש התקנות שנעשות בארץ.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק דחפו מובילאיי גם ללא סיבה מוצדקת ל3. לא יודע מה המצב כיום.

מה עם טויוטה אוריס? שם אין מובילאיי אלא מערכות מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הולך. אני בעלים של אחת כזו כבר שנתיים וחצי. אין טענות. רכב פרווה. עושה את העבודה בלי ריגושים מיוחדים. אציע לו. תודה רבה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידני בא בחשבון, אולי סיטרואן C1, טויוטה אייגו או פג'ו 108, כמדומני כולן קיבלו חבילת בטיחות, אולי גם אין להן מובילאיי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו האצבק מגיעה בלי מוביילאי עכשיו, גיר 6 הילוכים אוטומטי רגיל ומנוע 1.4 אטמוספרי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו האצבק מגיעה בלי מוביילאי עכשיו, גיר 6 הילוכים אוטומטי רגיל ומנוע 1.4 אטמוספרי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

הם לא התחילו לשווק גיר רובוטי כפול מצמדים ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק גם את היאריס, אבא שלי בחר בה לפני שנה בדיוק מהסיבה הנ"ל - 0 התקנות מקומיות.

מולטימדיה מקורית, יש מצלמת רוורס מקורית (ויתר על חיישני רוורס)

מערכות בטיחות מקוריות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב בקיה אז זה מעניין. מגיעה גם עם אחריות מורחבת ל 7 שנים. טוב לדעת. תודה. ידני לא יילך. רוצה רק אוטומט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחבת האחריות ל4 שנים מעבר היא חלקית ומסתכמת ביחידת ההינע.

בין הריו ליאריס הריו עדיפה ברוב התחומים, להוציא את הביצועים שטובים יותר ביאריס.

הריו מרווחת יותר, נוחה יותר , מאובזרת יותר, איכותית יותר מבפנים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי קשה להמנע מהתקנות מקומיות.

כל יבואן דוחף משהו משלו ומקלקל את הרכב.

אצלי ביונדאי שמו את הקונקטד המקולל וכבר פעמיים באו אלי מגיל קאר פורקו חלקים ועדיין לא סודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי. ביצועים לא מעניינים. יונדאי פסלתי מראש בגלל המולטימדיה הסינית שהם דוחפים.

היאריס ממש צפופה , אם כבר העדיפות לאוריס כי יש 3 ילדים בגילאי 7 עד 14. אחריות מורחבת זה סוג של ראש שקט. שיהיה על ההינע. גם טוב. תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו XV בדגמי אייסייט מגיע עם מערכות בטיחות מקוריות ובלי מובילאיי.

דגם ה-2 ליטר עדיף בגלל שהביצועים של ה-1.6 פושרים מאוד.

ריו לדעתי תהיה צפופה ל-3 ילדים מאחור.

אוריס קצת פושרת לדעתי, במיוחד הבנזין, ובמיוחד שדגם חדש כבר הוצג בחו"ל. אם כבר טויוטה אז הייתי בודק את הקורולה למרות שהיא לא האצ' (גם אני מעדיף האצ'בק) שזוכה כמשומשת לביקוש טוב יותר ושומרת היטב על ערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 2 ליטר של סובארו לא לוגם שמן בכמויות ?

אני זוכר כל מיני פוסטים בפורום שדיברו על זה בעבר. לגבי הריו או האוריס אני אתן לו לבחור. שיעשה נסיעת מבחן ואם הוא רוצה שיילך לסוכנות עם הילדים כדי לראות כמה צפוף בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בהמשך לנ"ל , אחרי שיטוט בסוכנויות הוחלט על קיה סטוניק בהנחה שמדובר על אותם מכלולים כמו הריו ואותה אחריות (הוא עדיין לא בדק) . השאלה היא באיזו סוכנות באיזור גוש דן אפשר לקבל הנחה מסויימת או שווה ערך (טיפולים / אבזור ) ? הוא ביקר בסוכנות בפתח תקווה וכל ההתנהלות שם היתה כמו בשוק , שלא לדבר על זה שאגורה אחת לא הסכימו להוריד מהמחיר למרות שעוד 4 חודשים נגמרת שנה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...