Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה ל Waze?

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני היחיד שמפריע לו שחלונית "סוג רכב" מופיעה על המשולש שמייצג את הרכב במסך ללא אפשרות להורדה?

ד"א - החלפתי מכשיר לREDME NOTE 5 כ ועדיין לא חוזר חזרה לוויז בקבלת שיחה או בסיומה...

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתם מדברים

עובד אצלי מהדר ולא נתקלתי באף תקלה או בעיה בשנה האחרונה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נתתי צאנ'ס נוסף לוויז (אחרי ששלחו לי זימון דרכו במקום שאני לא מכיר), אני מכיר את הדרך ליישוב עצמו אבל הייתי בשוק מהמסלול ההזוי בקנה מידה היסטרי שהוא ניסה לקחת אותי.

הנסיעה - מת"מ לישוב בשם טל-אל ליד ירכא שהדרך המקובלת זה לנסוע דרך 22 ומישם ל85 ולפנות לכיוון כפר יאסיף, הוויז שאלוהים יעזור לו רצה שאני אסע לנהריה, מישם לצומת כברי, לעבור דרך כפר יאסיף ואז להיכנס לטל-אל מהכיוון ההפוך וכל זה כשהוא מאריך את הנסיעה בערך ב20 קילומטר ומוסיף מעל חצי שעה לנסיעה (!!!!)

נסעתי רגיל תוך התעלמות מוחלטת, לא היה שום דבר חריג בדרך, פקקים רגילים לשעה ואפילו פחות מכך, הגעתי תוך 55 דקות. הוויז אגב, לא שינה מסלול עד שלא פניתי לכיוון כפר יאסיף, לשואלים בדקתי בהגדרות - לא מסומן לו להימנע מכלום, לא כבישי אגרה ולא כבישים מהירים ולא כבישי עפר הכל פתוח.

אני לא יודע מה נסגר עם האפליקציה הזו, או שהיא ממש נגדי או שמשהו בה נדפק יותר ויותר מיום ליום, מרוב שהיא עצבנה אותי דאגתי להסיר אותה ולהימנע חס וחלילה להשתמש בה בטעות.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשואלים בדקתי בהגדרות - לא מסומן לו להימנע מכלום, לא כבישי אגרה ולא כבישים מהירים ולא כבישי עפר הכל פתוח..

מה לגבי המנעות מפניות קשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום שום דבר, הכל פתוח כרגיל בלי הגבלה לדבר, חוץ מיזה שאין שום פניות קשות לא פה ולא פה אז לא ברור מה הלו"ז שם.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית ללחוץ על "מסלולים " לראות מה ההפרש ?

מה שאני כן יכול לחשוב עליו שאתמול היה יום ראשון שחלק גדול מהאוכלוסיה שם לא עובדת ויש פחות עומס ביום הזה ושחלק מהמוסלמים והדרוזים כבר התחילו מוקדם את החג שלהם.

בכל מקרה המסלול דרך נהריה לא הגיוני

אתמול נתתי צאנ'ס נוסף לוויז (אחרי ששלחו לי זימון דרכו במקום שאני לא מכיר), אני מכיר את הדרך ליישוב עצמו אבל הייתי בשוק מהמסלול ההזוי בקנה מידה היסטרי שהוא ניסה לקחת אותי.

הנסיעה - מת"מ לישוב בשם טל-אל ליד ירכא שהדרך המקובלת זה לנסוע דרך 22 ומישם ל85 ולפנות לכיוון כפר יאסיף, הוויז שאלוהים יעזור לו רצה שאני אסע לנהריה, מישם לצומת כברי, לעבור דרך כפר יאסיף ואז להיכנס לטל-אל מהכיוון ההפוך וכל זה כשהוא מאריך את הנסיעה בערך ב20 קילומטר ומוסיף מעל חצי שעה לנסיעה (!!!!)

נסעתי רגיל תוך התעלמות מוחלטת, לא היה שום דבר חריג בדרך, פקקים רגילים לשעה ואפילו פחות מכך, הגעתי תוך 55 דקות. הוויז אגב, לא שינה מסלול עד שלא פניתי לכיוון כפר יאסיף, לשואלים בדקתי בהגדרות - לא מסומן לו להימנע מכלום, לא כבישי אגרה ולא כבישים מהירים ולא כבישי עפר הכל פתוח.

אני לא יודע מה נסגר עם האפליקציה הזו, או שהיא ממש נגדי או שמשהו בה נדפק יותר ויותר מיום ליום, מרוב שהיא עצבנה אותי דאגתי להסיר אותה ולהימנע חס וחלילה להשתמש בה בטעות.

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עם ווייז זה שאף פעם הוא לא ייתן מסלול אופטימלי ברגע ההפעלה שלו, אלא צריך להמשיך לחפש מסלולים לפחות בחמש-עשר דקות הראשונות תוך כדי נסיעה.

לא, זה לא טוב אבל מניסיוני, זה מה יש. אולי מדובר בהסתנכרנות מול השרתים או שאולי הוא צריך "לראות" לאן אתה נוסע בשביל לספק מידע יעיל (הניסוח רע אבל אני חושב שאתם מבינים אותי). סופו של דבר, אין לי מושג איך הנוסחא עובדת.

וכן, גם אני חושב שגוגל מאפס עולה עליו, אבל מה לעשות ואני רוצה את ההתראות בזמן אמת. אולי יום אחד הוויז וGמאפס יאוחדו סופית למוצר מוצלח אחד ויבוא לציון גואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בגוגל מאפס בעיקר לניווט עירוני רגלי, אבל מניסיון העבר בניווט רכוב גם הוא יודע לעשות דברים מוזרים. למשל, במקום פניה שמאלה (בדרך פנויה לחלוטין) שולח ימינה ומיד אחרי כן פרסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי לב שוויז מתעלם מכביש 5 מסיבה שאינה ברורה לי.

פעם ראשונה שמתי לב לזה כאשר חזרתי מכפר הנגיד לכיוון אלפי מנשה.

במורשה הוויז גרם לי להמשיך על כביש 4, הביא אותי לצומת רעננה, משם ל531 ויציאה בחורשים.

אומנם הדרך לא התארכה יותר מדי לדעתי (כנראה קילומטרים בודדים) אבל הרבה יותר פשוט לצאת במורשה לכביש 5 ולרדת במחלף קסם.

גם ביציאה ממכללת אפקה הוויז החליט לקחת אותי דרך איילון צפון ולהתחבר ל531 במקום לעלות על כביש 5 במחלף הכפר הירוק.

זה היה בשעת ערב ככה שאין פקקים וכמובן שלא הקשבתי לו והדרך אכן הייתה פנויה לכל אורכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו בעיה הוויז הזה לפעמים יש לו את הקטעים שלו שגם מחליט שאין קליטה של אינטרנט למרות שכן יש, תמיד צריך לשמור את הגוגל מפות לעת צרה הבאסה שאין לו התרעה עם מצלמות ודברים בסגנון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...