Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה ל Waze?

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול יצאתי מגבעת שאול בירושלים לכיוון ראשון לציון בשעה 17:00, כהרגלי פתחתי Waze והתחלתי נסיעה.

כבר ביציאה מהרחוב ההכוונות היו מוזרות, בתחילה בכלל לא נסעתי לפיו אלא ע"פ אינסטינקט יצאתי לכיוון גני סחרוב, בפניה לכיוון כביש 1 מגני סחרוב ה Waze פשוט התעקש שאפנה ימינה, לכיוון מרכז העיר, מה שהיה נראה לי הזוי במיוחד שכן זה לחלוטין הכיוון ההפוך מהיעד.. לקחתי נשימה, הסתכלתי כמה שיכולתי על מצב הכביש והמשכתי למורת רוחו של ה Waze המחורפן אל כיוון כביש 1, כשזמן הנסיעה מופיע 1.5 שעות, יותר מכפול מהזמן הרגיל (הנסיעה אורכת 40 דקות).

5 דקות אל תוך הנסיעה Waze מכוון אותי ימינה לכיוון מבשרת ציון, המשכתי ישר, עוד 5 דקות והוא מכוון אותי לאבו גוש, המשכתי ישר, 5 דקות, מכוון אותי לנווה אילן, 5 דקות, מכוון אותי לבית שמש, 5 דקות, מכוון אותי ליציאה ממחלף לטרון, 10 דקות, מכוון אותי ל431, שזה בסדר, אבל ממשיך לכוון אותי יימינה לכיוון מודיעין, 10 דקות, מכוון אותי לכביש 6\רמלה\בית שמש, כשכל פעם שאני ממשיך ישר ישנו את הצליל של שינוי הניווט, וזמני ההגעה נעים בין שעה וחצי ל40 דקות לחצי שעה. לבסוף הגעתי כרגיל, 40 דקות נסיעה נטו, ללא שום האטה או סימן לפקק שהיה.

בחזרה מראשון לירושלים בשעות הלילה, אותו הסיפור, כל מיני פניות לא קשורות לכבישים לא קשורים, פרסות באמצע כבישים..

כיביתי אותו ופתחתי Google Nav, הכל הפך נורמלי.

קרה למישהו פעם? אולי אתמול באופן ספציפי משהו התחרפן להם בשרתים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כזאת התעלמות ממנו.. הוא בטח ממש נעלב

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודשים האחרונים עובר על השרתים שלהם משהו לא טוב..

בגדול זה עובד אבל לפעמים החישוב מסלול לוקח המון זמן.

בכל מקרה תעדכן לגרסה האחרונה שיצאה לפני יומיים

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי הוא חירפן בחודשים האחרונים, בעקרון מאז המכירה שלהם הם היתדרדרו מבחינת הניווט לדעתי, לדעתי הם פשוט הפכו לפלטפורמת פירסום ולא ניווט.

וגם אני עברתי מפות גוגל לגיבוי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בארה"ב לפני כחודש הדלקתי אותו באחת הפעמים וקיבלתי הודעה שווייז לא יודע לחשב מסלולים ארוכים יותר מ-5 אלף ק"מ. התוכנה התעקשה לנווט אותי בתוך קולורדו דרך ישראל. למחרת הכל היה בסדר. מזל שבאתי מוכן עם IGo הפרימיטיבית והטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו 4 שנים. מי שהיה בווייז מימש את האופציות האחרונות והמשיך הלאה. עכשיו גוגל פשוט עושים איחוד מוצרים לכיוון המוצר הדגל שלהם. טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שתיארת זה מה שהייתי עובר איתו כל יום ולכן הפסקתי להשתמש בו. כל מספר חודשים אני נותן לו נסיון נוסף אבל שום דבר לא משתנה.

Google maps הרבה יותר תקין בנפשו

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יש לי בעייה קשה, נולדתי ללא חוש כיוון ואני חייב להסתמך כמעט בעיוורון על הווייז. הרבה פעמים מהאינטואיציה שלי אני מבין שהוא לוקח אותי בדרכים דפוקות ועקומות אבל אני כמו שבוי מקשיב לו ומקלל בו זמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קורה כל מיני דברים מוזרים איתו, הוא כאילו בכוונה מנסה להאריך לי את הדרך, ואפילו . הבנתי שזה מכוון כדי שנהגים יסעו בדרכים שונות ויפחיתו עומס על כביש מסוים. בקיצור, אם אתם יודעים את הדרך, לא לנסוע לפי מה שהWAZE אומר.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן משהו בהחלט מוזר קורה שם, קרה לי מקרה דומה לפני יומיים שיצאתי מרעננה לאשדוד, במקום לצאת ממחלף רעננה צפון לקח אותי דרך רעננה ל 531 ומשם לכיוון כפר שמריהו ואז כביש החוף ומשם לכביש 5 וחזרה ל 4.

התקשרתי לחבר שיצא כמה דק אחרי ונסע רגיל בלי וויז אמר שלא היה שום דבר והכביש לא היה עמוס יותר מבדרך ככל בשעות האלה.

בקיצור וויז ז"ל.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כמעט כל יום מגבעת שאול לחולון דרך גינות סחרוב, תמיד, אבל תמיד תוך כדי הפניה שמאלה הוא מתבלבל בכיוון ואחרי חצי דקה מתאפס על עצמו ומנווט רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני יש לי בעייה קשה, נולדתי ללא חוש כיוון ואני חייב להסתמך כמעט בעיוורון על הווייז. הרבה פעמים מהאינטואיציה שלי אני מבין שהוא לוקח אותי בדרכים דפוקות ועקומות אבל אני כמו שבוי מקשיב לו ומקלל בו זמנית.

אז אצלי הפוך, חוש הכיוון שלי לא רע, גם במקומות שאני לא מכיר. אבל מה, הפכתי תלותי בתוכנה הזו.

הייתי צריך לעבור כמה טעויות ועיכובים בגללו כדי להחליט שאני מדליק אותו בתחילת נסיעה, מבין את רוח הדברים (מפה או משם, פקק רציני, תאונה וכו')

מכבה (או משאיר דולק בלי מסלול, בשביל משטרה ומצלמות) ונוסע איך שאני מחליט. בנתיים הולך בסדר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מסתכל במפה לראות לאן אני צריך להגיע לפני שאני יוצא לדרך ונוסע אינטואיטיבית כשהוויז פתוח ברקע תוך התעלמות מוחלטת מצידי. רק כשאני צריך להגיע לסימטא ולבית הספציפי אני מסתכל במפה שלו כי הוא מושתק( לא סובל את בלבולי המוח שלו. מספיק לי אשתי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שווייז אכן אכלו כפכף ברמה מסויימת - רוב הזמן דווקא מנווט אותי היטב אבל בשבת לפני שבועיים הוציא אותי מחניון חוף פרישמן - נגד כוון התנועה! :-P

כשקלטתי שאני באמת הייתי צריך להמשיך לתוך תחנת הדלק ולצאת מהצד השני לכוון דרום ובמקום זה יצאתי דרך כניסת משאיות - כאן כבר חשדתי :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...