Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דלקן אוניברסלי - איפה מומלץ וכמה עשוי לעלות?

royb10
שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עולה 79 ש"ח לדלקן פשוט בלי קורא ק"מ. אני עשיתי בחברת 'דלק', דרך האתר שלהם, כל ההתקשרות נעשתה באימיילים, שולחים אותך למתקין באזור לבחירתך, התקנה של דקה וחצי. עוד מידע יש כאן :

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?648545-%D7%93%D7%9C%D7%A7%D7%9F-%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%A1%D7%94-%D7%9B%D7%91%D7%A8

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדלקן אוניברסלי ולא משוייך לחברה מסויימת, מה זה נותן? כי את ההטבות / הנחות מפספסים.

נטו נוחות במקום להעביר אשראי בכל תדלוק?

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הדלקן האוניברסלי אתה חותם על חוזה התקשרות עם כל חברת דלקים שתבחר ומקבל מחיר מוזל כמו עכשיו. השינוי לעומת דלקן משוייך הוא בכך שאתה יכול לעבור מחברה לחברה מתי שתרצה בלי להחליף דלקן, יכול להיות גם שאפשר לחתום עם כמה חברות בו זמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

על פי התקנות החדשות שכנראה יעברו האם ידוע אם יש צורך בדלקן עם מד קילומטר או דלקן רגיל?

אני מתכוון להתקין דלקן אוניברסלי כלומר כזה שמאפשר לתדלק בכמה חברות דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כלכליסט. צריך דווח על הנסועה.

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/rktxdwumt

לפי פרסומי רשות המסים, כדי לקבל את ניכוי המס יצטרך בעל הרכב להיות מחובר למערכת חשבונות ממוחשבת "המאפשרת הפקת קבצים המכילים פרטים לגבי מספר הרישוי של הרכב המתודלק, תצרוכת הדלק, סוג הדלק הנצרך, תאריך ושעת התדלוק ומספר הקילומטרים שנסע הרכב, ובתנאי שהתדלוק בוצע באמצעות התקן תדלוק אוטומטי והעוסק מחזיק עבור אותו חודש דוח ריכוז חודשי".

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי עם 2 חברות, פאמפי ודלקנים.

ההתקנה מתחילה ב 250 למכשיר דלקן פשוט ללא רישום קמ,יש אפשרות ללא תשלום לפי התחייבות.

העלות החודשית 5-8 שח 

המחירים סהכ די דומים,לא נכנסתי לעומק.

אני הייתי ממתין כי התקנה עדיין לא אושרה וצפויות הרבה התנגדויות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצמאיים קטנים יצטרכו לבדוק האם ההפרש במיסוי מצדיק את המאמץ, כמובן בתלות בסוג הרכב ובנסועה שלהם. 

קצת מזכיר לי את סיפור הטלפונים הניידים - אני הפסקתי להגיש את החשבוניות כאשר הוגדר סף ניכוי מהמס 90 ש"ח לחודש, בעוד שהחשבונית החודשית שלי היא סביב 30 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2021 בשעה 08:55, DROR748 כתב:

ביררתי עם 2 חברות, פאמפי ודלקנים.

ההתקנה מתחילה ב 250 למכשיר דלקן פשוט ללא רישום קמ,יש אפשרות ללא תשלום לפי התחייבות.

העלות החודשית 5-8 שח 

המחירים סהכ די דומים,לא נכנסתי לעומק.

אני הייתי ממתין כי התקנה עדיין לא אושרה וצפויות הרבה התנגדויות 

יש קבוצת רכישה לדלקן שאירגנו חבר'ה מג'יפולוג דרך חברת דלקל

התנאים טובים מאלו שהשגת מהחברות וללא עלות התקנה.

יחד עם זאת, בהצעת החוק/תקנה נדרש דיווח קילומטראז' דרך הדלקן - מה שכנראה יחייב חיבור כלשהו למחשב הרכב ונדמה לי שזה לא קיים עדיין באף דלקן.

אם תהיה חובה של דלקן עם דיווח קילומטראז', מישהו ירוויח מזה הרבה כסף, אך סביר שזה יהיה מוכר ב-100% למס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאת קילומטרז קיימת מזמן בכל דלקן, זה פשוט התקן אלחוטי שמתחבר לשקע OBD שיש בכל רכב. לרוב כרוך בתוספת תשלום.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yovi כתב:

מה שכנראה יחייב חיבור כלשהו למחשב הרכב ונדמה לי שזה לא קיים עדיין באף דלקן.

זה קיים עוד משנות ה 90 מהדלקנים הראשונים, אז היו לוחות שעונים מכאניים והחיבור היה חיבור פיזי לספידומטר. זה מכיוון שגם אז חברות עם צי רכב רצו מעקב על צריכת דלק וקריאת קילומטרז' בכל תדלוק איפשרה להן את זה. 

וכמובן שקיים בדלקים מודרניים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...