Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלימה אוטונומית

mrraz
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הרכב שלפני דפק ברקס כי התבלבל בנתיב ובמקום ישר היה צריך שמאלה.

אני הייתי בתאוצה עם דוושת גז לחוצה.

ראיתי מה קורה אבל הרכב היה מהיר ממני ועשה פעולה משולבת של הורדת גז והפעלת הברקסים ולמעשה לקח לי את השליטה על הרכב. אחרי שניה הוא פנה שמאלה ואז הפעולה התבטלה וחזרה השליטה לרכב.

מדהים פעם ראשונה שזה קורה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שאני עם האיוניק משהו כמו שלוש פעמים הופעלה הבלימה האוטונומית (ועוד משהו כמו מעל ל 10 רק התראות קוליות, שמתוכן חלק סרק שבעיקר הופעלו תוך כדי נסיעה בעיקול ברחוב צר עם רכבים שחונים בצדדים).

כשזה עובד זה עובד נחמד. למי שתוהה - אורות הבלם מופעלים כמובן אוטומטית, גם אם אין כל מגע בדוושת הבלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה שהייתי עוצר לבד בלי בעיה ושמרתי על מרחק מהרכב השני אבל הוא הפקיע ממני את השליטה, עניין של חלקיק שניה ולמעשה לא הספקתי להוריד את הרגל מדוושת הגז והוא כבר פעל. הרכב גם יונדאי, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי על כל הרכבים באיילון מקדם הבטחון הזה, לחברות הביטוח היה מאוד משעמם ; עד שה"סכנה" לא תצא מטווח הסריקה של הרדאר, הרכב יבלום (לרוב בכל העוצמה) כשכל מה שיישאר לך זו קצת יכולת היגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרחם על הנהג מאחורייך ...

מעניין אם הרכב מודע לרכב שנמצא מאחוריו, ויודע לחשב אם זה יספיק לבלום או שהוא בולם באחריי המבול מקסימום משאית תעלה עלייך מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רדאר מאחור, אולי בדורות הבאים. משער שזה פתרון קצת פרדוקסלי מבחינת חישובים מאחר ואם נדרשת בלימת חירום, אין מה להתייחס למה שקורה מאחור. אחת מהפעמים בהן הופעלה הבלימה האוטונומית היתה כשנסעתי מאחורי רכב שביצע פניית פרסה, על פניו לא היה שום דבר חריג שהיה אמור למנוע ממני להגיב בזמן, אך הרכב הגיב יחסית בבלימה אגרסיבית גם ת"כ שאני מטה את ההגה לימין ומנסה לחלוף על פני הרכב שמפרסה ; אז לשאלתך, אם מישהו היה מספיק קרוב אלי מאחורנית כנראה שהיה נכנס בי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר שיש מכם אחורי, יש גבול לכמות המשתנים שאפשר להכניס לחישוב, אבל במקומות נורמאליים (עם ממשלה שלא עשוייה מגרביים משומשות) מערכות הבטיחות נמצאות בחדירה גבוהה מאד מה שמפחית את כמות תאונות חזית-אחור מיום ליום.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר שיש מכם אחורי, יש גבול לכמות המשתנים שאפשר להכניס לחישוב, אבל במקומות נורמאליים (עם ממשלה שלא עשוייה מגרביים משומשות) מערכות הבטיחות נמצאות בחדירה גבוהה מאד מה שמפחית את כמות תאונות חזית-אחור מיום ליום.

מדינת ישראל היא אחת מהממשלות הממריצות ביותר למערכות בטיחות, העולם לומד ממנה את התהליך, אין הרבה מדינות כאלו אם בכלל

שאפו למדינה על כך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרחם על הנהג מאחורייך ...

מעניין אם הרכב מודע לרכב שנמצא מאחוריו, ויודע לחשב אם זה יספיק לבלום או שהוא בולם באחריי המבול מקסימום משאית תעלה עלייך מאחורה

הנהג מאחוריך שישמור מרחק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעודד לשמוע שהמערכת אכן עובדת ויכולה למנוע תאונות. רק צריך לקחת בחשבון שאם הרכב מאחור לא מצוייד במערכת דומה והנהג לא צפה בלימה פתאומית, יכול לצאת שכרו בהפסדו.

בעתיד, שכל הרכבים יהיו מצויידים במערכות אקטיביות, זה בהחלט יתרום לבטיחות בדרכים. מבחינתי היום ברכב חדש, איבזור בטיחות אקטיבי זה חובה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינת ישראל היא אחת מהממשלות הממריצות ביותר למערכות בטיחות, העולם לומד ממנה את התהליך, אין הרבה מדינות כאלו אם בכלל

שאפו למדינה על כך!

אני מתלבט אם אתה ציני. אבל מדינה שבה צפצפה מקבלת את אוטו ציון בטיחות כמו מערכת אקטיבית, היא במקרה הטוב טיפשה ובמקרה הפחות טוב מושחתת.

שלא יובן לא נכון, תוספת של מובילאיי לרכב ישן היא מבורכת ולכן ההנחה באגרה והדחיפה הממשלתית לנושא היא בהחלט דבר חיובי.

זה לא גורע מההתנהלות הטיפשית / הזויה / מושחתת בציונים שמקבלים רכבים חדשים, מה שעלול לגרום לכל בר דעת סביר לתהות האם הצלת חיי אדם זה מה שעומד בראש סדר העדיפויות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...