Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג HU

gango1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,ברשותי HU DIN 2 של פיוניר מדגם 2750BT ואני מעוניין לשדרג אותו כדי להשיג סיגנל טוב ואיכותי יותר

וחשבתי על פיוניר מדגם PRS80 מה דעתכם עליו והאם השיפור יהיה ממש משמעותי ממה שיש לי עכשיו או שיש הצעות נוספות?

hu- samsung galaxy s23 ultra+audison b-con dsp-helix mini mk2 front-hertz mlk165.3 legend active front amp-arc audio xdi600.4 

sub-gladen zero 10 pro(sealed box) sub amp-mosconi gladen pro 1/10 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

prs80 הוא 1din בליגה אחרת כבר, מעליו קיים p99rs. אלו בעצם 2 מכשירי הדגל של פיוניר.

מאפשרים לעבוד אקטיבית, לחתוך כל אלמנט בתדרים מסויימים, סלופים, כיווני זמן ועוד המון אפשרויות.

לגבי האות שלהם אין מה לדבר בכלל, אות נקי ואיכותי.

prs80 למעשה הוא פרוססור רק שההבדל בינו לבין שאר הפרוססורים כמו אודיסון למשל הוא שהprs נגיש.

לידע כללי - ההבדל בין 80prs לp99rs הוא ש80prs הוא לעבודה של 3way וp99rs לעבודה של 4way.

עריכה אחרונה על ידי Omer Yaron

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

90 אחוז מהפונקציות שיש ב-prs יש גם אצלי אז מה היתרון שיש לו בעצם על מערכות ה-din 2 של פיוניר והאם זה שווה את ההשקעה הכספית או ששווה להשקיע במקום אחר, ד"א הציוד שלי הוא מה שמופיע בחתימה, הדלתות מבודדות אקוסטית ואני עובד באופן פסיבי

hu- samsung galaxy s23 ultra+audison b-con dsp-helix mini mk2 front-hertz mlk165.3 legend active front amp-arc audio xdi600.4 

sub-gladen zero 10 pro(sealed box) sub amp-mosconi gladen pro 1/10 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לעבוד אקטיבית באמת אין לך שום סיבה לרכוש את ה-prs80 זה מכשיר שנועד לעבודה אקטיבית ולתת בנוסף יותר שליטה ופונקציות בסאונד.

מה שזה ייתן לך זה רק טיים קורקשן ועוד 3 עמודות של אקולייזר,לדעתי לא שווה לאבד שיער בשביל זה.

מה שזה ייקח ממך זה את הנוחות של המולטימדיה, בגדול כדאי קודם להבין מה חסר/מפריע שעליו כדאי לך להשקיע כסף כל אחד והאוזניים שלו ומה שהוא רוצה מהמערכת שלו אין עיניין של יותר טוב פחות טוב.

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיי ברור שה - 2750 הוא החוליה החלשה במערכת שלך

אין להשוות בין ה 2750 לבין ה PRS80 אלו מכשירים ברמה אחרת לחלוטין

מדובר בהרבה יותר מפונקציה כזאת או אחרת ה PRS80 הוא מכשיר SQ עם סיגנל הרבה יותר איכותי.

עם ציוד איכותי כמו שלך ואות מקור lossless audio אין לי ספק שאתה תרגיש הבדל משמעותי בין המכשירים.

אם אין לך בעיה לוותר על הפונקציות של מסך מולטימדיה לצורך העניין

זה בהחלט שידרוג מומלץ.

אגב PRS80

בעבר היו 2 גירסאות עם ובלי BT שם לב לעניין הזה כשאתה מזמין\קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...