Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדשות מגע - איפה הכי כדאי ומה?

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רצה הגורל ולפני שנה העיניים שלי התנוונו לכיוון מספר מינוס 1.5

אז כרגע אני עם משקף כי אין ברירה, אבל בא לי עדשות מדי פעם.

קיבלתי המלצות לגבי ACUVUE - יש למישהו נסיון?

איפה כדאי לרכוש ברשת / בחנות? אני מאיזור ראשל"צ.

יומיות? חודשיות? דו שבועיות?

רב תודות (החרוז בכוונה) :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתך לשבת עם אופטומטריסט, לדון אתו ביתרונות ובחסרונות של כל שיטה ולקבל הדרכה בשימוש?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבר אילן מבצעים בדיקות התאמה גם לעדשות מגע, ללא תשלום.

הבדיקות להתאמת משקפיים מאוד מקצועיות ואורכות שעה+, לא התנסיתי בבדיקה לעדשות מגע.

03-5317691/2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני חודש השתמשתי באופן קבוע בעדשות יומיות ACUVUE® MOIST.

ניסיתי הרבה סוגים, אבל אלו היו הכי נוחות בפער. יכולתי להיות איתן גם 12 שעות מבלי להרגיש.

הייתי איתן בשטח בצבא, בטרקים בדרום אמריקה, למעשה בכל מקום שבו הלכתי בשלוש השנים האחרונות (לא הרכבתי משקפיים)

ממליץ מאוד.

בראשון לציון במתחם של הום סנטר הייתי מזמין ב 64 שקלים לחפיסה של 30 יח' באופטיקה הלפרין (במבצע- יש להם המון ימי מבצעים)

אם הייתי מזמין לחצי שנה מראש לכל עין.

כל שאר המקומות רצו ממני לפחות 80 שח לחפיסה.

לפני חודש עשיתי לייזר ומאז החיים נראים אחרת :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

רצה הגורל ולפני שנה העיניים שלי התנוונו לכיוון מספר מינוס 1.5

אז כרגע אני עם משקף כי אין ברירה, אבל בא לי עדשות מדי פעם.

קיבלתי המלצות לגבי ACUVUE - יש למישהו נסיון?

איפה כדאי לרכוש ברשת / בחנות? אני מאיזור ראשל"צ.

יומיות? חודשיות? דו שבועיות?

רב תודות (החרוז בכוונה) :)

זה דבר אינדיבידואלי, ואין מנוס מלנסות כמה סוגים לפני שתבין מה עובד בשבילך. הכי טוב שאני מכיר (ומשתמש) אלו Acuvue Oasys יומיות, שאתה משתמש יום וזורק. אם המספר שלך הוא בלי צילינדר, לדעתי יש בארץ. אם אתה צריך צילינדר, זה רק בהזמנה מחו"ל. הייתי מתחיל מאלו, אם אין לך בעיה עם העלות (זה עסק לא זול). תצפה ל250 שקל בחודש+ בשימוש יומי. היתרון הוא שלא תזכור שיש לך משקפיים...

בAcuvue יש לך את הרגילות, מעליהן הMoist, מעליהן הTruEye ולמעלה את הOasys. ככל שהעדשה טובה יותר, היא מעבירה יותר חמצן לעין.

מבחינת אופטומטריסט, אם אתה מאיזור המרכז, אני ממליץ מאוד מאוד על ד"ר אופטיקה בכצנלסון גבעתיים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הזמנה ראשונה חייבים אופטימיטריסט שיתן לך את המספר.

כי המספר של עדשות מגע שונה ממספר של משקפיים. (בגלל שהן קרובות יותר לעין המספר קטן יותר).

וגם הצילינדרים שם בקפיצות של 0.75. אז האופטימיטריסט יודע להתאים ובודק עליך אם זה מתאים.

בזמנו הלכתי לקחת וניסיתי יומיות, אבל וויתרתי (אני רגיל למשקפיים).

העדשות (30 יחידות) והבדיקה (די מקיפה) ביחד עלו לי 120 שקל.

הוא נתן לי עדשות יומיות של בוש אנד לאמב.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התשובות!

בנוגע לבדיקת עיניים אני 1.5 במשקף (מינוס) ללא צילינדר, אז העדשות יהיו בגודל שונה? זה לא ידעתי אבל טוב לדעת.

בנוגע לבר אילן, אני מתאר לעצמי שרק ההגעה לשם והחניה תעלה לי כמו בדיקה באיזור איפה שאני גר - בראשון לציון.

יש אופטומטריסט באיזור שלי שכדאי לבקר אצלו?

צמוד אלי בחונים קונים יש אופטיקה בליסימה, אבל הם יקרנים מאוד וגובים על בדיקת ראיה 250 ש"ח.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב

ACUVUE MOIST בערך 10 שנים,יומיות.

יותר נוחה מכל עדשה אחרת שהשתמשתי בה,לא מרגישים אותה בכלל והיא טובה מאוד לאנשים עם יובש בעיינים.

ממליץ עליהן בפה מלא,המקום הכי זול נכון להיות לרכישת העדשות האלו היא חנות שנקראת אופטיקה רנדוו והיא נמצאת בפתח תקווה,עולה לחצי שנה 950 ש"ח - 79 ש"ח לחפיסה.

מידי פעם יש מבצעים שמורידים את המחיר יותר,הייתי מזמין מחו"ל בעבר אבל המחירים עלו לעומת הארץ,ועם המשלוח זה בכלל לא משתלם.

רוצה לעשות לייזר אבל מפחד מההשלכות,בנתיים משתמש בעדשות.

אגב כל חנות תתן לך זוג עדשות לנסיון,צריך להתרגל לשים עדשות ,בהתחלה זה לא קל.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה עדשות יומיות, ללא חומרי ניקוי ומחסניות אחסון.

בתחום הזה יש עדשות עם טכנולוגייה שנקראת סיליקון הידרוג'ל והן עדשות שמאפשרות העברת חמצן מקסימלית לעין.

התנסתי בהרבה סוגים ומותגים של עדשות.

העדשות הכי טובות שניסיתי זה עדשות trueye של Acuvue.

הן היחידות שגם בסוף היום אחרי הרבה שעות עם העדשות העיניים לא אדומות.

תילך קודם לאופטמטריסט שיבדוק מה מתאים לך ביותר מבחינת מבנה העין הקימור והגודל.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה עדשות יומיות, ללא חומרי ניקוי ומחסניות אחסון.

בתחום הזה יש עדשות עם טכנולוגייה שנקראת סיליקון הידרוג'ל והן עדשות שמאפשרות העברת חמצן מקסימלית לעין.

התנסתי בהרבה סוגים ומותגים של עדשות.

העדשות הכי טובות שניסיתי זה עדשות trueye של Acuvue.

הן היחידות שגם בסוף היום אחרי הרבה שעות עם העדשות העיניים לא אדומות.

תילך קודם לאופטמטריסט שיבדוק מה מתאים לך ביותר מבחינת מבנה העין הקימור והגודל.

הTrueEye היו הכי טובות, עכשיו אלו הOasys 1 Day שהחליפו אותן בטופ.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב שאני מכיר (ומשתמש) אלו Acuvue Oasys יומיות, שאתה משתמש יום וזורק.

כמה עולה חבילה ? האישה מחפשת וטוענת שאין יומיות (ת'כלס באתר עדשות מצאתי גם אני רק שבועיות..)ערי

עריכה - נמצאה האבידה..

https://www.adashot.co.il/yearly-deal/yearly-daily/acuvue-oasys-1-day-esqh-wntit

אין אופציה להזמנה מחו"ל שתוזיל משמעותית? :lol:

היא קנתה את העסקה שנתית על מה שיש לה (MOIST) סביב 1650ש"ח באילת..

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג המוצרים שהייתי חושב 10 פעמים לפני שאני מזמין באינטרנט. מצריכים שרשרת אספקה כמו של תרופות וציוד רפואי אחר, לא רוצה לסמוך על גופים שאיני מכיר מקרוב ובמיוחד לא על דואר ישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לאחרונה להזמין מ-aalens. לא יודע אם הכי זול אבל יותר זול ממה שמצאתי בארץ. פחות מ-100 שקל עבור Trueye.

משלוח חינם. מגיע ארוז בצורה מעולה תוך פחות משבועיים מסינגפור, כך שאין חשש לזיופים\פג תוקף וכו.

ניסיתי גם את ה-Oasys ולא אהבתי - העיניים כאבו במשך רוב היום. לא כאב של יובש (בקטע הזה הן דוקא מעולות), משהו שונה. מניח שזה אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...