Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה נגד רכב שפגע בי (בי = ככל הנראה "ברכבי") מאחורה

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כשנה נכנס בי רחב מאחורה בזמן שעמדתי ברמזור.

יש לי תיעוד במצלמה , רואים שהרכב שלי הגיע לעצירה מוחלטת ואז נפגע מאחורה.

היה נזק של 14 אלף שתוקן , שלחו אותי דרך הביטוח לפחחות, השארתי צ'ק לשמאי ולמוסך.

הבעיה היא שהפוגע טוען שנסעתי עליו רוורס (כן כן גם אותי זה מצחיק/מעציב).

והוא לא נותן הסכמה לחברת הביטוח שלו, אז הפעלתי את הפוליסה שלי שתתבע אותי באופן אישי.

מה להערתכם הסיכוי שלא אזכה במשפט? האם ניתן להוסיף עוד סעיפים על עוגמת הנפש בתביעה?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח שלך תובעת את הביטוח שלו? או אותו אישית?

אם רואים במצלמה שלא נסעת רוורס אלה נסעת קדימה או שהיית בעצירה, אז אני לא מבין למה אתה דואג. יש לך הוכחה ברורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח שלך תובעת את הביטוח שלו? או אותו אישית?

אם רואים במצלמה שלא נסעת רוורס אלה נסעת קדימה או שהיית בעצירה, אז אני לא מבין למה אתה דואג. יש לך הוכחה ברורה...

דואג כי אין לי מושג איך זה מנוהל, חברת הביטוח שלי תתבע אותו ישירות , כי החברת ביטוח שלו לא מאשרת את הטיעון שלי באדיבותו כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לחברת הביטוח שלך לשבור את הראש.

הם יתבעו, אתה תגיע לבית המשפט ותעיד, הסרטון יוצג ויפריך את הגרסה שלו, ובהנחה שהוא לא שייך לצוות משימה בלתי אפשרית ויחליף את את הסרטון בסרט מפוברק שבו נראה שאתה דופק רייס לאחור לתוך הרכב שלו, חברת הביטוח שלך תזכה בתביעה והוא או חברת הביטוח שלו ישלמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואג כי אין לי מושג איך זה מנוהל, חברת הביטוח שלי תתבע אותו ישירות , כי החברת ביטוח שלו לא מאשרת את הטיעון שלי באדיבותו כמובן.

זה לא הולך ככה, אצלי יש מקרה דומה אך קצת יותר מסובך שבו גרמו לי נזק לרכב בזמן שהוא עמד בחניה... וחברת הביטוח שלי תובעת את הביטוח של הצד הפוגע מכיוון שהם לא אישרו את הנזק. יכול להיות שהוא בכלל לא עדכן את הביטוח שלו, או שהוא לא נתן לך את פרטי הביטוח שלו ולכן תובעים אותו אישית.

תעביר לביטוח את כל ההוכחות שיש לך והם כבר עושים את כל העבודה ויזמנו את שניכם למשפט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...