Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת i35 מליסינג

cars123456
שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלה התוצאות של בדיקת יונדאי I35, 2015, ליסינג יד 1 95K. מחיר מבוקש: 65 אלף ש"ח.

האם להתעסק?

בנוסף יש על הפח כמה נקודות של חלודה, אמרו לנו לצבוע במכחול ולא את כל המכסה מנוע.

מעין שפשוש על ה"משולש" של המראת צד, ושפשוף קל על המראה.

4 טסות משופשפות ומגעילות.

הגה משופשף,- אמרו לנו לפנות ליונדאי למחוות רצון טוב, שיחליפו אותו.

הרכב עבר טסט חודש שעבר.

מצבר הוחלף לפני חודשיים.

מאובזר במצלמת רוורס, חיישן רוורס, מער' מולטימדיה, גג נפתח, לא כיסא חשמלי.

דגם GLS.

4564.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאיזו חברה אתה רוכש?

שהם יואילו ויפנו ליונדאי ויבקשו שיחליפו את הגהג לפני שימסרו לך.

לא נראה לי הגיוני שימסרו לך רכב עם הפגמים שתארת.

האם אתה בצעת את הבדיקה? או זאת בדיקה שהוצגה לך? - אם זאת בדיקה שהוצגה לך היא לא שווה את הנייר עליו היא מודפסת.

האם המוכר זאת חברת הליסינג או סתם סוחר? אם הוא סתם סוחר, הייתי הולך לחפש רכבים ישירות בחברת הליסינג, תקבל רכב מסודר, עם אחריות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיקה שאני ביצעתי.

לגבי ההגה הם טוענים שהם לא יפנו אליהם, אלא אני.

לגבי הטסות הוא טען למשהו בסגנון של "זה סיפור לפרק את הטסות ואצטרך לקחת שתי מכוניות לפנצ'ר מאכער כדי שיחליף שם."

לגבי השפשופים במראות צד ו"פנס" קטן של לכלוך בפנס אחורי, הוא אמר שזה לא רציני והשפשוף על "המשולש" של המראה תוכל לרדת בפוליש. לגבי השפשוף על המראת צד "זה לא רכב חדש"

מאוטו סנטר, מה גם שמוקנות לי שנתיים אחריות.

האם הבדיקה בסה"כ תקינה?

בגרף יצא מנוע 94%, גיר 82% משהו כזה.

יש גם מעין מכה בחלק התחתון, צריך קצת יישור, וזה נק' קטנה אך בולטת, גם מרחוק.

אם יש מכת חלודה, החלודה לא תתגבר עם הזמן? בונים על הרכב לשנים רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד אותו עוד במחיר, אני אישית לא הייתי קונה רכב שנת 2015 שעשה כבר כמעט 100 אלף קילומטרים.

לצורך השוואה יש לי רכב 2008 שעשה בסך הכל 111 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

​בנוסף מריח לי שרכב יש את הבעיה המוכרת ביונדאי של קופולונג הגה, מדובר בתיקון לפחות אלפיה

מה זה אומר "קופולונג הגה"? שהוא מתקלף? הם טוענים שיש "מחוות רצון טוב" שהם יכולים להחליף את ההגה, האם שווה להתעסק עם זה? מה הסבירות שיונדאי תחליף את ההגה? יש לי סוכנות מורשית בעיר, האם הם הכתובת לבדוק את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד אותו עוד במחיר, אני אישית לא הייתי קונה רכב שנת 2015 שעשה כבר כמעט 100 אלף קילומטרים.

לצורך השוואה יש לי רכב 2008 שעשה בסך הכל 111 אלף.

זה רכב לאבא שלי אני לא מאמין שניסע כל כך הרבה, כך שהק"מ יתקזזו.

כמה אתה חושב שאפשר להוריד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב לאבא שלי אני לא מאמין שניסע כל כך הרבה, כך שהק"מ יתקזזו.

כמה אתה חושב שאפשר להוריד ?

לא בדקתי מה המחירון של הרכב אבל אני מניח שהוא דורש ממך מחירון. בגלל שזה רכב ליסינג צריכה להיות הורדה מהמחיר של כמה אלפים. על הק"מ הגבוה גם כן יש הורדה. על כל נזקי הפח יש הורדה כי אתה תצטרך לתקן אותם... וכ'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחירון של לוי יצחק 2015- אינספייר, עומד על 80K.

אבל, כמו שאמרת, ליסינג, וק"מ גבוה, ונזקים - זה הפחתה. השאלה אם ניתן להוריד אותם עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב עדיין באחריות,יטפלו בך במוסך מורשה היבואן בלי קשר לרצון טוב של חברה כזו/אחרת- בליקויי ההגה הקוסמטיים וגם המכניים אם יש ודווקא את הליקוי המכני כדאי לבדוק בהקדם כל עוד בהינתן שיש אחריות על הרכב.

אם אין אחריות יבואן,הייתי מבקש מאוטו סנטר שיטפלו לך בכל הליקויים.

רכב עם 100,000 ק"מ ב 3 שנים לא הכי אטרקטיבי וגם אם במחירון הוא שווה יותר מ 80,000 (כי GLS זו רמת גימור גבוהה יותר מאינספייר) יש מקום להורדה נוספת של 1000-2,000 ש"ח- אתה תזדקק להחלפה חלקית של שמן גיר מקורי ואולי גם מסנן חיצוני של הגיר אם קיים כדי לשמור על תיבת ההילוכים תקינה בהמשך תקופה שבה אביך יחזיק את הרכב.

במחיר של 62-63 זו עסקה לא רעה,גם רכב באחריות יבואן לפז"מ ככל שנותר וגם כיסוי אוטו סנטר- סביר בהחלט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לדעתי לא מספיק נמוך והפגמים שיש ברכב בד"כ במחיר כזה אתה צריך לקבל רכב מסודר. הבלבולי מוח של הבאיש מכירות שהוא לא רוצה להתאמץ ללכת נראה חמור מאד - זאת לא הצורה שאוטו סנטר עובדים - נראה "יוזמה מקומית" של הסניף.

אני הייתי מחפש רכב אחר, לא מדובר בהזדמנות מדהימה, סתם רכב מוזנח שחברת הליסינג/הסניף לא רוצה להוציא עליו כסף/זמן ולסדר אותו, עם קילומטראז' לא נמוך.

וגם אף אחד לא מבטיח לך שכלמוביל יחליפו לך את גלגל ההגה - לאוטוסנטר / הרץ בטוח יחליפו.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אף אחד לא מבטיח לך שכלמוביל יחליפו לך את גלגל ההגה - לאוטוסנטר / הרץ בטוח יחליפו.

לא שיתף אותנו פותח השרשור במועד העלייה של הרכב על הכביש כך שלא ניתן לדעת אם הרכב באחריות היבואן או סיים אותה.

אם בכל זאת הרכב באחריות יצרן מדוע לדעתך החברה לא תחליף ותתקן את הליקויים על חשבונה ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב באחריות ויש אחריות יצרן מדוע שהחברה לא תחליף ותתקן את הליקויים על חשבונה ?

הגה משופשף,- אמרו לנו לפנות ליונדאי למחוות רצון טוב, שיחליפו אותו.

הרכב עבר טסט חודש שעבר.

הרכב 2015 עבר טסט בחודש שעבר = הרכב לא באחריות יצרן.

הם בעצמם ציינו שמדובר באחריות של רצון טוב, שבכלל לא ברור לי שכלמוביל ירגישו מחוייבת כלשהי ללקוח שקנה מליסינג. לחברת הליסינג קונה מהם כלי רכב רבים היא תהיה הרבה יותר נדיבה ללקוח סופי שלא רכש אצלה את הרכב.

אני חוזר ומביע את תמיהתי על ההתנהלות, נראה לי מאד מוזר שמשחררים רכב עם פגמים שחברה יכולה לסדר בקלות, בעלות זניחה או ללא עלות כלל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי השבוע i35 שנת 2015 יד ראשונה פרטית 83,000 ק"מ מושלמת (!) באלפים בודדים מעל הסכום שהם דורשים.

הפער של 12,000 ק"מ + יד ראשונה פרטית + רכב מושלם (בבדיקה) שווה הרבה, ולך תתמקח בשוק ותמצא גם כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...