Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת i35 מליסינג

cars123456
שימו לב! השרשור הזה בן 2070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בסוף לקחנו את הI35, סופרים, 76K ק"מ, עם מצבר חדש, שנה וחצי אחריות גיר ומנוע, ב66K ש"ח וMOVON מתנה.

דו"ח הבדיקה של המכון הראה שהכל תקין, אך במערכת ההיגוי יש נקישות הגה. התקלה תוקנה והוחלף מסרק הגה.

לפי היסטורית התיקונים הוא נראה מאוד שמור.

מה קרה לטיפול 45 ? מת מהעולם

אם כבר קנית את הרכב, שיהיה בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קשור הרווח של חברת ליסינג, בכמה הם בזמנו קנו את הרכב מהיבואן?

ההפחתה היא 19% מהמחירון, 16 אלף ₪. הפחתה סבירה לרכב שנמכר ישירות מחברת ליסינג, עם אחריות של שנה וחצי ותיקון ליקויים.

לא כולם הורסים את הרכב בליסינג. אני רואה יתרון בדגם יותר מאובזר מאשר דגם "ליסינגי"

על רקע של כל מה שהציעו לו (בכמה חברות ליסינג), הרכב הזה על הנייר ( אני מדגיש, על הנייר ) לדעתי שווה התקדמות ( שינוע לכיוון הרוכש ). יכול להיות שיביאו לו רכב הרוס בפנים, כולו צבוע ב 1000₪ באיכות מזעזעת. ואולי לא.

אין כאן שום התלהבות. החליטו לקנות רכב משפחתי בן 3 בתקציב מסויים, וזאת נראית אופציה ראוייה ( שוב, על רקע כל מה שמסביב ).

אילו היה בא מישהו שמחפש רכב הכי שמור, מלוקק, ללא תאונות - הוא היה צריך לחפש מפרטי בתקציב יותר גבוה/ שנתון יותר ישן.

תודה לכולם על התשובות. הייתי עסוק. אבא שלי לקח את הרכב והכניס אותו אפילו לבדיקה שיצאה מצויינת!!! פרט לתיקוני צבע ושילדה "משמעות נמוכה" הכל תקין! שלדה גיר מנוע מיזוג הכל. נהדר.

יש מעין כתם על הריפוד מאחורה, יש המלצה לאיך להסיר אותו?

בנוסף, קיבלנו שובר לMOVON מתנה. ברכב מותקנת כיום מובילאיי. מבין שתיהן איזו מערכת טובה יותר?

אם נפרק את המוביל איי ונתקין את המובאון, האם הרכב יקבל הנחה באגרת רישוי? איך ניתן לוודא זאת לפני הפירוק והתקנה.

תאמו עם אבא שלי התקנה של המובאון. יש על מה לדבר איתו על למכור לו את השובר? כמה שובר כזה שוה בפועל? רשום עליו 1500 ש"ח.

במידה ואני רוצה לקחת את המובאון ממנו, תהיה בעיה למכור אותה? במקרה כזה, מי שיקנה ההנחה באגרה תעבור אליו?

אני פשוט רוצה למקסם את הרווח מהמתנה הזאת.

בנוסף, איך ניתן להוריד SPOTIFY למערכת מולטימדיה?

ואיך אפשר לערוך, למחוק ולהוסיף ערוצים ברדיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות מאד דומות אחת לשניה ואין סיבה להתקין את המובאון במקום מובילאיי, בכלל עדיף להמנע כמה שאפשר מהתקנות והתעסקות במערכות של הרכב ללא צורך ממשי.

ההנחה באגרת הרישוי תנתן לרכב בו תותקן במערכת. בכל מחיר שתמכור את השובר - תרוויח (או אולי תתקין ברכב אחר שיש אצלכם ותרוויח את ההנחה באגרת הרישוי ברכב האחר.

שים לב שאם המובילאיי כבר רשום ברישיון הרכב, לא תקבל שום הנחה באגרת הרישוי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות מאד דומות אחת לשניה ואין סיבה להתקין את המובאון במקום מובילאיי, בכלל עדיף להמנע כמה שאפשר מהתקנות והתעסקות במערכות של הרכב ללא צורך ממשי.

ההנחה באגרת הרישוי תנתן לרכב בו תותקן במערכת. בכל מחיר שתמכור את השובר - תרוויח (או אולי תתקין ברכב אחר שיש אצלכם ותרוויח את ההנחה באגרת הרישוי ברכב האחר.

איך אפשר לוודא שהרכב לא קיבל את ההנחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אם רשום ציון אבזור בטיחות ברישיון רכב שנמצא באיזור ה4-5 אז הרכב כבר אחרי הנחה.

יותר מזה, מכיוון שהציון מתחשב בזיהוי תמרורים וברוב המוביילאי מותקנת מערכת זיהוי תמרורים ובמובאון לא לדעתי זה אף אסור לבצע את ההחלפה - מכיוון שברישיון הרכב מצויין ציון אבזור בטיחות שכולל את הפיצ'ר הזה(במידה ומדובר בדגם של מובילאיי שכולל זיהוי תמרורים).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אם רשום ציון אבזור בטיחות ברישיון רכב שנמצא באיזור ה4-5 אז הרכב כבר אחרי הנחה.

יותר מזה, מכיוון שהציון מתחשב בזיהוי תמרורים וברוב המוביילאי מותקנת מערכת זיהוי תמרורים ובמובאון לא לדעתי זה אף אסור לבצע את ההחלפה - מכיוון שברישיון הרכב מצויין ציון אבזור בטיחות שכולל את הפיצ'ר הזה(במידה ומדובר בדגם של מובילאיי שכולל זיהוי תמרורים).

הדגם שמותקן הוא קוד דגם של 530 משהו כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...