Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שהייה ארוכה ברכב - לא בזמן נהיגה - מה עושים עם מיזוג ?

אמריקה
שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הרגשה שאני עובד באותה עבודה כמוך וכמו כולם במקצוע הזמני הזה, נראה לי שפשוט תשב באוטו עם מזגן ומדי תכבה ותדליק את הסירקולציה של המזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במה כולכם עובדים, שדורש מכם לשבת 6 שעות ברכב כל יום?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה כולכם עובדים, שדורש מכם לשבת 6 שעות ברכב כל יום?

נהג בוס :) או בלש פרטי :(

קרוב משפחה עסק בהסעת עובדי חברת חשמל לאתרי עבודה מרוחקים , הפתרון היה למצוא קניון קרוב בישוב קרוב ולשבת לקרוא ספר טוב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין כזה דבר מזגן נייד קטן, יש רק מאוורר.

או שתמתין בבניין ממוזג, או שתעשה סיבובים עם האוטו באזור המקום בו אתה ממתין. בלב העיר האופציה הראשונה הרבה יותר קלה.

Sent from my LG-H820 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד אנשים פה, רכב נועד לשרת אותך ואם צריך לעמוד בסרק בשביל מזגן, למה לא להתפנק?

בצה"ל זה קורה באטרג'ים בדימקסים ומה לא באופן קבוע והפלא בפלא הכל בסדר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד אנשים פה, רכב נועד לשרת אותך ואם צריך לעמוד בסרק בשביל מזגן, למה לא להתפנק?

בצה"ל זה קורה באטרג'ים בדימקסים ומה לא באופן קבוע והפלא בפלא הכל בסדר..

כי זה מבזבז דלק בטירוף ומזהם את הסביבה. על אחת כמה וכמה אם זה בחניון תת קרקעי שהנחת העבודה של המתכננים שלו היא שאנשים מחנים את הרכב ויוצאים ממנו. מערכת האוורור בחניון לא בנויה לשרת מכוניות שעומדות שעות עם מנוע פועל. בהרבה ערים בעולם יש חוקים שאוסרים על הפעלת מנוע בסרק למשך יותר מכמה דקות. אם אתה רוצה לשבת ברכב ממוזג שעות, קנה רכב חשמלי או היברידי נטען. סוללה של רכב כזה יכולה להפעיל מזגן בלי בעיות במשך שעות. אין מזגן קטן וניד שעובד עם סוללה, אם מישהו היה מפתח סוללה שאפשר לקחת ביד ויכולה להפעיל מזגן שעות הוא היה זוכה בפרס נובל ושוחה בכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בעל הבית מוכן לממן חנייה, תעשה מה שאני הייתי עושה -

נכנס למקדונלדס ממוזג, מזמין שתייה+המבורגר ב-10 שקלים (פעם היה מבצע כזה, היום רק מים עולה 8-9-10 ש''ח),

יושב שם עד צאת הנשמה.

לגרש אותך אף ילד בחופש הגדול שעובד שם לא יגרש אותך.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה מבזבז דלק בטירוף ומזהם את הסביבה. על אחת כמה וכמה אם זה בחניון תת קרקעי שהנחת העבודה של המתכננים שלו היא שאנשים מחנים את הרכב ויוצאים ממנו. מערכת האוורור בחניון לא בנויה לשרת מכוניות שעומדות שעות עם מנוע פועל. בהרבה ערים בעולם יש חוקים שאוסרים על הפעלת מנוע בסרק למשך יותר מכמה דקות. אם אתה רוצה לשבת ברכב ממוזג שעות, קנה רכב חשמלי או היברידי נטען. סוללה של רכב כזה יכולה להפעיל מזגן בלי בעיות במשך שעות. אין מזגן קטן וניד שעובד עם סוללה, אם מישהו היה מפתח סוללה שאפשר לקחת ביד ויכולה להפעיל מזגן שעות הוא היה זוכה בפרס נובל ושוחה בכסף.

ממליץ לך להתעדכן ולדעת כי יש כיום חיישנים בחניונים על פי חוק המנטרים את כל זה וכאשר הרמה עולה מעל מה שנקבע, המפוחים נכנסים לפעולה.

כל עוד מדובר על חניון ללא איוורור טבעי אלה נדרש באיוורור מאולץ, יהיו לו החיישנים אם זה לא מקום חאפרי לא חוקי.

את החיישנים מפזרים מדי כמה עמודים ולכן, הקריאה מדוייקת וגם אם במיקום מאוד מסויים הרמה עולה, זה יפעיל את המפוחים.

ברוך הבא ל 2018.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד מדובר על חניון ללא איוורור טבעי אלה נדרש באיוורור מאולץ, יהיו לו החיישנים אם זה לא מקום חאפרי לא חוקי.

נאמר ברצינות, יש מפה או רשימה של החניונים האלו?

יש לי רק תחושה שהרבה חניונים ברחבי העיר הם חאפרים לא חוקיים כמו שכתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעירייה הקרובה לביתך, כן.

שם יש את כל התוכניות אצל מהנדס העיר.

אבל, יש הבדל בין חניון מאוורר טבעי שתוכנן כך לעומת חניון הדורש אוורור מאולץ.

איך תדע אם יש חיישנים? פשוט, על העמודים ליד החניות מדי כמה מטרים יהיו חיישנים ובכללי, צריך להיות מערכת יניקה/מפוחים שאותה תוכל לזהות בעזרת הפחי מתכת אשר יהיו פזורים.

בנוסף, תוכל לעמוד עם הרכב ליד עמוד עם חיישן, השאר את הרכב פועל כמה דקות והחיישן אמור לקלוט מספיק גזי פליטה להפעיל את המערכת.

להבטיח לך שמישהו אכן בודק והמערכת עובדת? לא יכול אבל כל עוד זה חניון במקום מרכזי, המקום הזה עובר בדיקות וניתן לשער שזה כן עובד.

יהיו חניונים שלמרות שיש מערכת והכל, הם מאווררים מספיק טוב או שאין מספיק הצטברות של גזים ואז המפוחים לא יופעלו (קצת קשה לי להאמין שבחניון מינוס 2 או מינוס 3 יהיה אוורור טבעי כלשהו אלה אם כך זה תוכנן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה נהג בוס חפשן בצבא, שונא קיץ ומעריץ מושבע של מזגנים, הייתי נשאר הרבה שעות באוטו היה לי כרית ושמיכה במושבי האחורי.

אין לזה פתרון אמיתי חוץ מלהשאיר את האוטו מנוע ולהפעיל את המזגן, אבל אז את הדלק הצבא שילם.

אבל בגלל שיש מלשינון באוטו שמדווח אם אתה משאיר את האוטו מונע, ומדי פעם עובר מישהו מצלם אותך ישן עם אוטו מונע ושולח למפקדים שלך הייתי צריך גם לכבות אותו לפעמים.

הכי טוב זה באמת לצאת מהאוטו ולשבת באיזה קניון או מקום ממוזג.

אופציה אחרת, (לא אפשרי ביולי-אוגוסט), לחנות בצל, לשים צילון לפתוח את החלונות ולהלביש על הדלתות את הרשתות האלה שמוכרים בסונול שלא יכנסו זבובים ויתושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההבדל בין לשבת בכיף שלי באוטו עם מזגן דולק, או לדפוק כמה מסלולים או אפילו נהיגה בשביל הכיף. הרי בשתי המקרים אני פולט גזי פליטה לצורך הנאה ולא לצורך אמיתי, נכון? אנחנו עכשיו באוגוסט, אני ממש בספק אם למישהו פה באמת אכפת מה"סביבה" בכדי לא להפעיל מזגן בחום כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...