Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי תקציב כ140-150K

asaf222
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הוטלה עליי המשימה לעזור להוריי לחפש רכב חדש לקראת הפרישה שלהם לפנסיה, מעוניינים ברכב מרווח וגבוה, התקציב באזור 140-150K והם מעוניינים ברכב חדש.

הרכב יהיה הרכב היחידי ולהערכתי ישמש ברוב המקרים לנסיעות עירוניות ובין עירוניות קצרות, כמובן שמידי פעם נסיעות ארוכות יהיו חלק מהעניין.

עשיתי בדיקה בפורום ולא מצאתי נושא אחד מרכזי שעברו בו על כל הדגמים הרלוונטיים בסגמנט הרווי בדגמים הזה.

כמובן שהיונדאי/קיה עלו על הפרק אך מנוע יחסית מיושן וצריכת דלק קצת בעייתית (הבנתי שבקרוב אמורה להגיע מתיחת פנים לשני הדגמים שבהם היונדאי תוסיף לעצמה מספר מערכות בטיחות אך המנועים לא ישתנו) גרמו לי לחשוב ללכת לכיוון אחר.

יש כרגע הוזלה של חבר והוט (שניהם רלוונטיים) על דגמים של סיאט אטקה וסקודה קארוק, פה עולה שאלת האמינות במיוחד בנוגע לתיבת ההילוכים.

בנוסף יש עוד המון דגמים רלוונטיים שאני פחות מכיר ורציתי לשמוע חוות דעות/עצות.

פג'ו 3008 (לטעמי בין הרכבים היפים שקיימים כיום על הכביש, אך מה בדבר אמינות? הייתה להם בעבר פיג'ו ויצא להם לבלות איתה יחסית הרבה במוסך)

מה בנוגע לדגמים נוספים כמו מיצובשי אאוטלנדר, סובארו XV ודומיהם?

תודה מראש לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה נירו - תתאים, כמו גם טויוטה C-HR שתיהן הברידיות עם צריכת דלק מצויינת ומתאימות לנסיעות עירוניות קצרות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 מגלה אמינות מצויינת בינתיים.

לא חושב שראב 4 נכנסת בתקציב, ובכל מקרה לדגם הנוכחי אין הרבה מה להציע כאשר הדגם החדש כבר הוצג.

Sent from my iPad using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה נירו - תתאים, כמו גם טויוטה C-HR שתיהן הברידיות עם צריכת דלק מצויינת ומתאימות לנסיעות עירוניות קצרות.

את הקיה נירו הם לא ממש אוהבים וכמו שנאמר פה אז גם החשש שלי עם הCHR שהיא תהיה להם קטנה מידי ולא ממש נוחה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שהם לא צריכים יכולות שטח, לכם הייתי פוסל את ה-XV שהוא קטן יותר מבחינת מימדים אבל עם יכולות שטח טובות יותר (או שיש לומר קיימות). אולי צריך לשקול את המיצובישי ASX שנכנס לתקציב גם בגרסת פרמיום במחירון היבואן

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטן יותר במקרה הזה לא חסרון.

ואם קונים את xv ברמת אבזור אייסייט, מקבלים רכב בטיחותי ביותר. 5 שנות אחריות, הרכב נוח ושקט, כניסה ויציאה נוחות.

מצטער, אני לא רואה במיצובישי המיושנת הזאת שום יתרון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הנירו יש למישהו במשפחה אז יצא להם קצת להרגיש אותה והם לא אהבו אותה.

את המיצובשי לא ממש לקחתי בחשבון כי לא מצאתי בה יתרונות לעומת דגמים אחרים, אם זה אבזור, מחיר או כל דבר אחר.

הxv די מרשימה על הנייר, השאלה היא אם הרכב הזה נותן באמת את התמורה הכי טובה למחיר?

עוד רכב שיצא לי לגשש לגביו הוא הפורד קוגה שגם עושה רושם טוב מבחינת נתונים ומפרט.

למישהו יש ניסיון עם הסיאט אטקה? נראה שהיא נותנת חבילה לא רעה בכלל מבחינת מנוע, אביזרי בטיחות וכו, החשש הוא מתיבת ההילוכים שאין לי באמת ניסיון איתה אלא רק הרעש מסביב שיש לגבי תיבת ההילוכים הזאת והיבואן הבעייתי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהבים כי לא אוהבים - לא מתאים להם, זה שאתה אוהב מאוד את הנירו(שבסך הכל סבבה) לא אומר שהוא מתאים לכל אחד - ואישית? המושב של הנירו אחד הגרועים שיצא לי לשבת בו בקטגוריה(שטוח ועם תמיכה גרועה לגב).

אני אישית אוהב את הקוגה מאוד - אבל הוא יחסית זללן ורק ברמות הגימור הגבוהות הוא מגיע עם אבזור בטיחות מלא.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי:

לדעתי "החבילה" הטובה ביותר מבחינת נוחות/כוח/יכולות ניהוג/איבזור/מרווח במחיר הזה נמצא אצל שני רכבים ואלה הם הקוגה וה-3008 (כמובן שאין זה אומר שלא תמצא רכב אחד שלא פחות טוב באחד מהפרמטרים, אך לא בכולם).

הקוגה חסרת תחרות בסגמנט הזה מבחינת כוח וניהוג, איכות חומרים מצויינת, איבזור סביר (מדבר על רמת TREND-X ומעלה). לי היא מאוד נוחה ומרווחת (חייב בחינה אינדיבידואלית!). לשלילה - מראה מיושן פנימית וחיצונית, שתיין דלק.

ה-3008 מצידה מביאה איבזור נדיב, מראה חדשני ויפה, נוחות. אחווה דעה רק על הבנזין (לא נסעתי בדיזל) שהוא זריז ובעל כוח מספק כמעט לכל דרישה.

למרות הנחיתות בכוח, ובגלל שרוב הנסיעות עירוניות, לא הייתי שולל את ה-XV 1.6 EYESIGHT - רכב נוח, מאובזר, מרווח מספק, "מרגיש" טוב ויציב על הכביש, 5 שנות אחריות.

אני לא בעד רכבים עם גיר רובוטי כאשר רוב הנסיעות הן עירוניות ולכן אמנע מלהמליץ על אטקה/קארוק שהם רכבים ראויים בפני עצמם (האטקה נותנת תמורה מצויינת למחיר).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהבים כי לא אוהבים - לא מתאים להם, זה שאתה אוהב מאוד את הנירו(שבסך הכל סבבה) לא אומר שהוא מתאים לכל אחד - ואישית? המושב של הנירו אחד הגרועים שיצא לי לשבת בו בקטגוריה(שטוח ועם תמיכה גרועה לגב).

אני אישית אוהב את הקוגה מאוד - אבל הוא יחסית זללן ורק ברמות הגימור הגבוהות הוא מגיע עם אבזור בטיחות מלא.

תהיה בריא אחי, רק ניסיתי לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...