Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקטנוע עד 250 סמק

aviranzi
שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצאתי רישיון a1 בימים אלו .

מחפש לרכוש קטנוע עד 250 סמק

ישמש בעיקר לנסיעות לעבודה כ 15 קמ בערך ש10 מתוכם בינעירוני

אני לא מעוניין לרכוש חדש אבל גם לא ישן .

עד 17k

בנוסף רציתי לדעת סדר גודל של עלויות ביטוח לרוכב חדש . תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות ביטוח אתה יכול לבדוק באתר של הפול את מחיר ביטוח החובה שלך, צד ג' עולה 500-800 שקל. מקיף זה מאוד אינדוידואלי.

אני הייתי ממליץ לך לבדוק את הדיאלים S3 בגרסת 250. חסכוני, זריז ואפשר, בתקציב שלך, למצוא אחד משנה גבוהה.

אופצייה נוספת זה ללכת על מה שהרוב הולכים- ג'וימקס. הוא לגמרי יעשה את העבודה.

אני הייתי מתמקד בנפח של 250 סמ"ק ולא פחות. אתה תשמח שיש לך כוח ברזרבה בכביש בינעירוני ולא תרגיש יותר מידי נורא בתוך העיר. תוסיף לכך עלות ביטוח זהה ל-125 סמ"ק וכן מחירי טיפול ואחזקה כללים דומים מאד ל-125 ותראה שאין כמעט סיבה לרכוש, במצבך, כלי בנפח קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...