Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג ללא ילדים לנסיעה פעם בשבוע להורים ולקניות תקציב 20-30

Eli ziskind
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אנחנו זוג צעיר שרוצה לקנות רכב משומש.

שנינו נוסעים ברכבת או בהסעות לעבודה כך שהרכב ישומש כדי לנסוע מרמת גן להורים באשקלון פעם בשבוע, לנסוע לסופר לקניות ומידי פעם לנסוע לטיול בארץ.

תקציב בטווח של 20-30 אלף

זה רכב שרוב ימי השבוע יעמוד בחניה.

חשוב לנו:

1. רכב אמין

2. בטיחותי

3. ידני, מעדיפים ידני כי רגילים וכי זה יותר חסכוני בדלק

4. חסכוני בדלק

אשמח לשמוע מניסיונכם,

אלפרד

חבל שהקארמה לא יכולה לסגור עסקת חבילה עם חוק מרפי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה מעוניין להחזיק ברכב פז"מ ארוך כאשר בתקופה הזו יגיעו ילדים,הייתי כבר מעדיף לרכוש כעת לפחות סופר מיני אם לא רכב משפחתי.

בגרסת הסופר מיני- רכבי VAG עם מנוע טורבו וגיר ידני ככל שנכנסים בתקציב הם רכבים טובים ויחד עם זאת,יש רכבים שהיו להם תקלות כאלו ואחרות בשרשרת תזמון ומשאבת מים אז כדאי לבדוק שהרכב בו אתה מעונייין עבר את הריקול בהצלחה.אופציה נוספת מעניינת היא פיאט פונטו איבו ידנית שתיכנס משנתון גבוה .

במשפחתיות רוב ההיצע אוטומטי- מאזדה 3 (שמעט צפופה מאחור)/ קורולה/סיוויק/מיצובישי לנסר/I30 פרטית בלבד ולא יוצאת ציי רכב /ניסאן טידה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כאן בפורום למכירה סיריון 2010 עם קילומטראז' לא גבוה. אמנם היא אוטומטית אבל חסכונית . בפקקים של גוש דן עדיף אוטומטית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה ידנית נםוצה יחסית, ותתאים לדרישות מצויין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה ידנית, בין הבטיחותיות בקטגוריה, וגם חסכונית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב30 אלף אתם קרובים לפיגו 208 ידנית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין להחזיק ברכב פז"מ ארוך כאשר בתקופה הזו יגיעו ילדים,הייתי כבר מעדיף לרכוש כעת לפחות סופר מיני אם לא רכב משפחתי.

בגרסת הסופר מיני- רכבי VAG עם מנוע טורבו וגיר ידני ככל שנכנסים בתקציב הם רכבים טובים ויחד עם זאת,יש רכבים שהיו להם תקלות כאלו ואחרות בשרשרת תזמון ומשאבת מים אז כדאי לבדוק שהרכב בו אתה מעונייין עבר את הריקול בהצלחה.אופציה נוספת מעניינת היא פיאט פונטו איבו ידנית שתיכנס משנתון גבוה .

במשפחתיות רוב ההיצע אוטומטי- מאזדה 3 (שמעט צפופה מאחור)/ קורולה/סיוויק/מיצובישי לנסר/I30 פרטית בלבד ולא יוצאת ציי רכב /ניסאן טידה.

האם לאופן הנסיעה הנמוכה שלי עדיף לי לקחת סופר מיני עם מנוע 1400 בערך או מיני עם מנוע 1000?

האם אפשר להגיע באופן כללי שמנוע קטן יותר נשחק מהר יותר, יש יותר תקלות?

אם הייתי נוסע כל יום לעבודה ועוד עם ילדים הייתי הולך על משפחתית אבל אם בשנה שנתיים הקרובות זה רק שנינו וגם לנסיעות כל כל מועטות לא הגיוני לקחת את המיני עם המנוע הקטן שבגלל הנסועה הנמוכה שלנו תישמר ותהיה נוחה גם אם נצא לטיול ארוך לדרום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר אמיתי בין נפח המנוע לאמינות

מיני באופן כללי זה רכב לנסיעות עירוניות. אלו רכבים שמתאימים (בעיקר מבחינת נוחות לנהג) יותר לנסיעות קצרות ולמציאת חניה. בטיול ארוך לדרום יהיה פחות נעים משמעותית במיני.

מכיון שנשמע שהנסיעות שלכם יהיו בחלקן הגדול בין עירוניות, למה לא לקנות סופר מיני? מה אתה מפסיד בקניה כזו?

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו, פיאסטה או מיקרה יתאימו מעולה.

הייתי גם בודק איי20 סופרים אם נכנסת ברף העליון של התקציב.

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון שפיגו נמכרת במחירים נמוכים עקב היותה רכב צרפתי,

ולדעתי עדיף להוסיך מעט לעומת ה 108 ולקבל רכב נוח יותר עם בטיחות טובה יותר.

אם זה נטו חיסכון ה108 אופציה טובה וגם עם מנוע חזק לקטגןריה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה בסוף נלך על הסופר מיני, מתלבט בין סקודה פאביה לבין יונדאי I20 וניסאן מיקרה.

מסתכל על שנותונים 2012-2014.

חושש מניסאן בגלל שהיא מורכבת בהודו ושהמותג צרפתי, נוטע יותר ללכת על זה שהיפניות יותר אמינות כמו יונדאי.

ויש את הסקודה פאביה שהיא חזקה עם מנוע גרמני של פולקסואגן.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון שפיגו נמכרת במחירים נמוכים עקב היותה רכב צרפתי,

ולדעתי עדיף להוסיך מעט לעומת ה 108 ולקבל רכב נוח יותר עם בטיחות טובה יותר.

אם זה נטו חיסכון ה108 אופציה טובה וגם עם מנוע חזק לקטגןריה.

חושש מהאמינות של פג'ו בגלל ניסיון של חבר, האם 208 משומשת 5 שנים על הכביש עם 100K ק"מ תחזיק מעמד בלי להיכנס יותר מידי למוסך במשך 3 שנים, לעומת האפשרויות האחרות, כמו סקודה פאביה, יונדאי I20 או ניסאן מיקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת ידע כללי: יונדאי הוא קונצרן (דרום) קוריאני. לא יפני.

והנה מישהו שמחזיק יונדאי i20 כבר לא מעט זמן, ומה שהוא חושב עליה:https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?630182-סקירה-ארוכת-טווח-4-5-עם-יונדאי-I20-2009-שגמעה-מעל-202000-ק-quot-מ

אם זה עוזר באיזושהי צורה, פיאסטה היא גם סוג של רכב גרמני (תכנון ויצור בגרמניה אאל"ט).

המיקרה תהיה קצת יותר ספרטנית מהאחרות, רק בגלל זה הייתי מוותר עליה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושש מניסאן בגלל שהיא מורכבת בהודו ושהמותג צרפתי, נוטע יותר ללכת על זה שהיפניות יותר אמינות כמו יונדאי.

נכון שניסן ורנו זה אותו קונצרן אבל לוותר על ניסן בגלל היותו נגוע בצרפתיות זה נראה לי מעט מופרז. וזה אפילו אם יונדאי היה יפני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הנסיעות הבין עירוניות ואם המחשבה על ילדים היא לעתיד הנראה לעין לא הייתי יורד ממידות הסופרמיני, כלומר הייתי פוסל מכוניות בטווח שבין מיני לסופרמיני, מהסוג של מיקרה וספלאש.

בנסועה הצפויה נושא החסכון בדלק שולי לגמרי, הייתי מתרכז באמינות, ולאור התקציב הייתי מדגיש יותר את מצב הרכב מאשר את מוצאו. רכב מטופל כראוי שמקבל ציון טוב בבדיקה שלפני קניה עדיף על רכב עם תעודת לידה מהמוצא ה"נכון". לגבי ציוני NCAP חפש בפורום, אם יהיו לך שאלות אולי כאשר אחזור מהעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...