Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2018

Pichie
שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על הרכב ( חדש מהחברה) רמת גימור COLLETION טורבו 1.2

הצעת מחיר סה"כ כולל אגרה+מצלמת רוורס+קודנית+מצלמת דרך - 114K

*איך הרכב מבחינת אמינות

* טיפולים

*נוחות נסיעה

אלטרנטיבות : פולו הדור החדש - טיפולים וביטוח יקרים יותר.

*****חשוב לציין שאני מקבל מחיר מחירון מקרסו על המיקרה הנוכחית שבבעלותי*****

נ.ב : לקחתי את הרכב לנסיעת מבחן ואני עדיין לא שלם עם זה.

עריכה אחרונה על ידי Pichie
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב114 זה יקר , דווחו כמה תקלות במחשב הגיר באזור ה40 50 אלף קמ , אין מערכות בטיחות אקטיביות והמרווח לברכיים לנוסעים מאחור דיי מצומצם.

לזכותה ביצועים טובים והיא מהנה לנהיגה.

הפולו מרווחת יותר ממנה ומגיעה כבר עם בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית.

הקליאו בסוף חייה והמחליפה שלה צפויה להחשף באוקטובר.

אפשר לשקול גם את האיביזה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר נורא.

סיטרואן c3 חדשה נמכרה (במבצע שנגמר היום) ב-90, בלי גיר רובוטי (פלנטרי רגיל). גם מחוץ למבצע, היא זולה משמעותית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר נורא.

סיטרואן c3 חדשה נמכרה (במבצע שנגמר היום) ב-90, בלי גיר רובוטי (פלנטרי רגיל). גם מחוץ למבצע, היא זולה משמעותית.

לא עדיף את ה 208 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-c3 חדשה יותר, נוחה יותר, עם אבזור בטיחות עדיף (ומראה קצת קשה לעיכול, לטעמי).

ה-208 יותר "דינמית".

עניין של העדפה אישית בסוף.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו היום לא מציע יתרונות לעומת המתחרות המובילות,

האיביזה ברמת איבזור fr עולה 107 ומציעה איבזור טוב יותר, בטיחות עדיפה,מרווח מאחור עדיף וגיר לדעתי נעים יותר.

סיטרואן c3 נוחה יותר, בטיחותית יותר מאובזרת טוב יותר.

אלו לדעתי שני הסופר מיני הטובות שיש היום.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הקליאו שלי אבל המחיר הזה פשוט הזוי. כנראה קראסו לא מבינים את המעמד של הרכב כיום אם הם דורשים כזה מחיר עליו.

במחיר הזה אתה מביא מאזדה 3 חדשה מ 0 ק״מ שאוכלת את כל הקטגורייה הזו פחות או יותר אבל גם אם נשאר בתחום הסופר מיני זה מחיר הזוי כשאפשר בפחות לקנות רכבים חדישים ומאובזרים יותר (לפחות מבחינת מערכות בטיחות)

שוב, זה באמת אחלה של רכב אבל במעמדו כיום הוא כדאי רק אם הוא במחיר זול יותר בהפרש יפה מהאלטרנטיבות, בטח לא יקר יותר כמו שהציעו לך.

עריכה: עכשיו שמתי לב שזה מחיר שהוצע לך במסגרת טרייד אין על המיקרה, במקרה כזה התנאים קצת שונים ותצטרך להשוות טרייד אין מול טרייד אין של חברות אחרות. הם כאילו לוקחים ממך את המיקרה במחיר מחירון אבל בפועל אתה משלם אקסטרה על הקליאו עצמה, תשלח חבר שיתעניין בקליאו כשהוא בא עם מזומן ותראה מה הם מציעים לו... אין באמת מתנות חינם בטרייד אין.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להאריך אחריות ב1000 שקל, והיא עדיין תהיה זולה יותר מהפולו (להוציא את הFR).

מאזדה 2 אמינה , צפופה מעט מבפנים ומגיעה עם מנוע אטמוספרי וגיר אוטומט רגיל. הביצועים יהיו פחות טובים בהשוואה למנועי טורבו אבל יותר טובים מכל השאר.

גם דינאמית יחסית בפניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התמחור של הרכב הזה בדיחה...הרכב צריך לעלות חצי.

אם תבדוק רכבים כאלה אחרי שנתיים תבין כמה עשרות אלפי שקלים אתה עומד לאבד.

היבואן רוצה לעשות כאן קופה ענקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי? קליאו אוטומטית חדשה צריכה לעלות 57K לדעתך? לדעתי 80 היה מחיר יחסית הוגן ששומר על פער סביר מהתחרות.

ברור שהמחיר אבל בדיחה, הם עושים עליו הרבה כסף מהטרייד אין, לוקחים לו את המיקרה ביעני ״מחירון״ אבל מנפחים את המחיר של הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפולו אין במלאי תהיי באזור סוף ינואר.

האיביזה לא נראת לי גם בגלל האחריות הקצרה.

מה עם המאזדה 2 ?

פולו ואיביזה זה אותו רכב, רק שהאיביזה נותנת יותר איבזור ומנוע חזק יותר באותו המחיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להצטייד בשפם ולהיכנס לסוכנות שוב לעיסקת מזומן - מבטיח לך שתקבל מבצע "העיניים שלך יפות" של לפחות 10K, אם לא 12.

ואז תבין שהם בסך הכל מורידים לך מהמחירון של המיקרה 10 אלף שקל, ולא נותנים לך מחירון.

אותו דבר קרה לאמא שלי לפני שנה שהתעניינה בקפצ'ור במקום היונדאי I30 שלה, הציעו לה מחירון תמורת אלפיים שקל הנחה או לקבל 14K שקל הנחה על הקפצ'ור תמורת מזומן - ואז עלתה השאלה "אז בעצם הטרייד עולה לי 12 אלף שקל?" והנציג אמר "אבל גם הנחה של 2,000 זה יפה" במילים אחרות? אין הנחה - המחירון שעל הנייר הוא לא המחיר של הרכב בפועל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התמחור של הרכב הזה בדיחה...הרכב צריך לעלות חצי.

כן חצי, לא הגזמת...

אגב לכל אלא שטוענים שאין לקליאו מה להציע מול המתחרות החדשות יותר, לכו ספרו את זה לאירופאים שקונים אותה בהמוניהם.

הרכב מספר 2 הכי נמכר באירופה לפי הנתונים האחרונים לא? אגב לפי מה שאני רואה בכבישים פה בפורטוגל שם אני נמצא כרגע, אני יכול להאמין לזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...