Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CITROEN C3 - האם היא כל כך טובה?

Yoad Fekete
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז סתם לאחרונה השתעשעתי במחשבה של להחליף את האיביזה שלי (שאני מאד אוהב) ב C3.

למה? כי אני סתום, אבל גם כי אני חושב שהיא קצת יותר יפה, יש לה גיר לא רובוטי, 5 שנות אחריות והכי חשוב - מערכות בטיחות אקטיביות שלדעתי שוות המון.

מסתכל ביד 2 - וואלה, 2 מודעות.

אמנם הרכב בשוק רק שנתיים, אבל לעומת זאת, יש המון פיג'ו 208, המון איביזות וכו'

האם פשוט לא נמכרו הרבה? או שפשוט הרכב ממש טוב אז ההיצע קטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן נמכרת בכמויות הרבה יותר קטנות מאיביזה, והפיגו משווקת פה יותר שנים.

הרכב עצמו טוב למדי, מאוד נוח,מאובזר, ניראה מעולה וזריז, אם כי בזחילה יש רעידות ולא תמיד היציאה הייתה חלקה בנסיעת מבחן שערכתי וגם פה חלר נתקלו בזה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

'אין הנחתום מעיד על עיסתו' אבל התשובה היא 'כן'. מדובר בסופר מיני מצטיינת.

אתה מוזמן לנסיעת מבחן על רכב חדש על מנת שתחווה בעצמך.

אח"כ תוכל להתקדם לחפש כזו בת שנה (לבדוק היטב את הרכב ולא להתפשר), או לקבל הצעת מחיר לרכישה בהתאם למה שמתאים לך.

אם תרצה, נשמח לסייע.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אוטו נהדר. לטעמי יותר מהאיביזה (אם כי לא החזקתי בשניהם, רק מהתרשמות כללית).

יש כאלה שזה פחות מטריד אותם, אבל ירידת הערך של הסיטרואנים הללו קטסטרופלית. עטמד לזכותך כרוכש יד 2, אך בהנחה ותשקול לרכוש חדש - קח את זה בחשבון.

כן יש לשים לב לעלות טיפולים גבוהה יחסית. השבוע מישהו פה עשה טיפול ראשון (15) ב950₪.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכסף שעולה יפנית או קוריאנית משעממת עם פלסטיקה משנות השבעים של המאה הקודמת אתה מקבל מכונית נוחה באופן יוצא דופן, מעוצבת יופי מבחוץ ומבפנים, חזקה וחסכונית, מאובזרת, אחריות לחמש שנים וכנראה גם קצת עודף. לירידת הערך ממנה מוטרד אחד מקודמי, קצת מוקדם להתייחס, האוטו הזה חדש מדי ובכל מקרה לא מזוהות קטסטרופות. בדיקה של מחירי קניה כחדש יחסית למחירים מבוקשים של דגמים שונים תאשש זאת, יותר ענין של תפיסה של אלו שממילא לא מסתכלים בכלל על צרפתיות כי הקטסטרופה מובטחת וחוזר חלילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתרצה למכור את התכשיט הזה בעוד שלוש ארבע שנים הוא יעלה לך הרבה מאוד.

סיטרואן מצטיינת בירידת מחיר רצינית בשוק היד2. עכשיו תעשה את השיקולים שלך.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן מצטיינת בירידת ערך, בדיוק כפי שהישראלי המצוי מצטיין בדעות קדומות, ובאפקט העדר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכסף שעולה יפנית או קוריאנית משעממת עם פלסטיקה משנות השבעים של המאה הקודמת אתה מקבל מכונית נוחה באופן יוצא דופן, מעוצבת יופי מבחוץ ומבפנים, חזקה וחסכונית, מאובזרת, אחריות לחמש שנים וכנראה גם קצת עודף. לירידת הערך ממנה מוטרד אחד מקודמי, קצת מוקדם להתייחס, האוטו הזה חדש מדי ובכל מקרה לא מזוהות קטסטרופות. בדיקה של מחירי קניה כחדש יחסית למחירים מבוקשים של דגמים שונים תאשש זאת, יותר ענין של תפיסה של אלו שממילא לא מסתכלים בכלל על צרפתיות כי הקטסטרופה מובטחת וחוזר חלילה

ה"אחד מקודמיך", רכש בעצמו סיטרואן קקטוס, בנוסף לרכב המשני בבית שהוא סיטרואן קסארה קשישה.

ועדיין, צריך לעשות זאת מתוך מודעות למצב השוק (מוצדק או לא מוצדק, זה המצב).

אגב, אתה חוטא באותו חטא בדיוק של הדעטת הקדומות וכו'. "פלסטיקה משנות השבעים של המאה הקודמת" ביפנית או קוראנית?!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתרצה למכור את התכשיט הזה בעוד שלוש ארבע שנים הוא יעלה לך הרבה מאוד.

סיטרואן מצטיינת בירידת מחיר רצינית בשוק היד2. עכשיו תעשה את השיקולים שלך.

התגובה שלך מצחיקה מכיוון שהיא מגיעה ממי שמחזיק פולו.., לצערי הייתה לי את הנבלה הסרוחה זהו , אמינות וסחירות הם אינם המאפינים החזקים שלה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה נכון, לצרפתיות אין תדמית טובה, יש הרבה פוסטים בפייסבוק של אנשים שמחפשים רכב ורושמים ״ לא צרפתי״.

אם להעמיד למכירה מזדה 2 מול סיטרואן, לדעתי המזדה תימכר מהר יותר ובמחיר גבוה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה נכון, לצרפתיות אין תדמית טובה, יש הרבה פוסטים בפייסבוק של אנשים שמחפשים רכב ורושמים ״ לא צרפתי״.

אם להעמיד למכירה מזדה 2 מול סיטרואן, לדעתי המזדה תימכר מהר יותר ובמחיר גבוה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

התדמית קיימת, אבל במגמת שיפור (איטית) מתמשכת. לא הייתי ממהר לפסול אותה, במיוחד לא בגלל בעיות סחירות או ירידת ערך - בעידן בו שוק היד-2 גוסס גם כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...