Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם מחקר: כאשר אתם נוסעים בתחבורה ציבורית, האם אתם חוגרים חגורת בטיחות?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מונית שירות (פעם בשבוע לערך) לא.

באוטובוס לא.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ספיישל - חוגר. שירות - חוגר. אוטובוס עירוני - אין חגורה. אוטובוס בינעירוני - ב-90% מהמקרים אין, וגם כשיש לא חוגר. רכבת קלה - אין. הסבר רציונלי לתופעה - אין.

2. תדירות: 4 ימים בשבוע, שילוב של רכבת קלה ואוטובוס בינעירוני. לפעמים אוטובוס עירוני. מוניות מכל סוג - נדיר מאוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטובוס שיש בהם חגורות אני חוגרת.

במונית כמובן.

נוסעת כמעט כל יום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם יש חגורה (באוטובוסים לא ראיתי) , כמעט תמיד אני חוגר.2. תדירות נמוכה, כ-4 פעמים בחודש בממוצע.3. חוגר כמעט תמיד, אם לא, כנראה בגלל שהחגורה לא נוחה או תקועה איפה שהוא או שהנסיעה מאד קצרה.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לנסוע בתחבורה ציבורית בזמן האחרון מלבד אוטובוסים עירוניים שאין בהם חגורות.

אבל כאשר יוצא לי - נחשו...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כאשר אתם נוסעים בתחבורה ציבורית (אוטובוס ומונית שירות בעיקר), האם אתם חוגרים חגורת בטיחות? - רוב הפעמים כן

2. מה תדירות הנסיעה שלכם בתחבורה ציבורית? - פעם בחודשיים

3. במידה ואתם לא חוגרים, מדוע לדעתכם אתם נוהגים באופן זה? (שאלה קשה, אודה לתשובה כנה ממי שיוכל לספק אותה). - לא חגרתי כשהייתי צעיר כי אף אחד לא היה חוגר, היום פשוט לא אכפת לי מה אחרים עושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות והזמן שהקדשתם. מודה לכם מאוד!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף פעם לא חוגר. בד"כ שאני באוטובוס אני בכלל עומד. נוסע באוטובוס בד"כ 3-4 פעמים בשבוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוגר באוטובוסים במסגרת הצבא בלבד.

בתחב''צ לעולם לא חוגר, כנראה בגלל שזה פשוט לא נהוג ונראה מוזר.

נוסע די הרבה בתחב''צ, בעיקר בין עירוני.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...