Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה עם מחקר: כאשר אתם נוסעים בתחבורה ציבורית, האם אתם חוגרים חגורת בטיחות?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני יודע שזו שאלה שלא הכי כיף לענות עליה, אבל בבקשה השתדלו לנתק רגש או מחשבה על מה אמורה להיות תשובה נכונה ופשוט אשמח לתשובות כנות. המחקר לא קשור לבטיחות בדרכים. מעבר לכך לא יכול לפרט.

המידע, השמות (כינויים שלכם) והפרטים על מה שעניתם לא יופיעו בשום מקום.

אני צריך רק כנות.

1. כאשר אתם נוסעים בתחבורה ציבורית (אוטובוס ומונית שירות בעיקר), האם אתם חוגרים חגורת בטיחות?

2. מה תדירות הנסיעה שלכם בתחבורה ציבורית?

3. במידה ואתם לא חוגרים, מדוע לדעתכם אתם נוהגים באופן זה? (שאלה קשה, אודה לתשובה כנה ממי שיוכל לספק אותה).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מתי נסעתי באוטובוס בפעם האחרונה.

במונית - תמיד. כמה פעמים בחודש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בזביישל חוגר תמיד, על מוניות שירות אני לא עולה - גם בגלל שאני גבוה ואני שונא את הצורך להתכופף ועוד יותר שונא את העובדה שאין לי שקט בנסיעה ונוסף על שיחות הקוד המעמיקות בין הנהג לתחנה ("קעך קעך.. מי פנוי בלבונטיןךךך" / "ימחשימך יא ביטון") אני צריך לשמש ככספר שמעביר את הכסף מ/אל הנהג, יחד עם כל השאר הנוסעים שלא הרביץ להם השיחוק לשבת במושב האחורי ; באוטובוס עירוני אין חגורות בטיחות ובאוטובוס עם מרכב תיירותי לרוב תמצא רק את האבזמים אבל לא את החגורות עצמן.

2. לפחות פעמיים בשבוע וברשותי גם רכב.

3. בהקשר לאוטובוס, אין סיבה ממשית. במידה והחגורה והאבזם קיימים אני לא אחגור כי זה פשוט מרגיש לי מקולקל.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה,

1. מונית / אובר - תמיד. אוטובוס לא. באף אחד מהאוטובוסים באיזורי גם אין חגורות בטיחות חוץ מהתקנים לנכים בכיסאות גלגלים.

2. כל יום במהלך השבוע - אוטובוס. בזמן נסיעות עבודה - אובר / מוניות.

3. באוטובוסים שאני עליהם אין. וגם אם היה - היה מוזר לי לחגור. אם היו אומרים שצריך - הייתי חוגר.מי שיוכל לספק אותה).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) במונית ספיישל - כן, ברכב יותר גדול לא. אולי כי במונית יש אסוציאציה עם רכב פרטי, ובמיניבוס/אוטובוס לא.

2) לפני חצי שנה, כשמכרתי את הרכב הפרטי, והייתי צריך לחזור הביתה באוטובוס.

3) או שאין חגורות, או שלא ממש רואה סיבה. או שיש חגורה כזאת שלא עולה עליי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן אם יש אני תמיד אבחר להשתמש בחגורת בטיחות.

2. אפסית

3. הסיבה היחידה של אשים חגורת בטיחות היא רק אם היא לא קיימת

בהצלחה!

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא שם חגורה בתחבורה ציבורית.

2. נוסע ב- פעמיים+ בשבוע מונית שירות (הסעה) לעבודה, פעם - פעמיים בחודש אוטובוס עירוני ובין עירוני.

3. לא חוגר כי

א) כל הסובבים אותי לא חוגרים גם (חוץ מכמה צדיקים בסדום)

ב) המנגנונים של החגורות תמיד נראות זנוחות ומלוכלכות.

ג)פגיע משמעותית בנוחות הנסיעה. שלא כמו באוטו, המושבים באוטובוס פחות נוחים והנוסעים פחות מעורבים בתהליך הנסיעה - יש צורך לזוז קצת יותר.

ד) אין קנסות.

ה) יש תחושה שהסיכון בלהפגע כשנוסעים בתחבורה ציבורית קטן מלהפגע באוטו במקרה של תאונה. כלי תחבורה ציבורי הרבה יותר מאסיבי ומשרה ביטחון.

ו) לא הגיוני שבאוטובוסים השונים יש(או אין) סוגים שונים של חגורות (3 נקודות או 2 נקודות עגינה). הרי הסיכון לא שונה, אבל החוקים שונים בגלל שוני של האוכלוסיה הנוסעת בכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מרבה לנסוע בת''צ.

יצא לי לעבוד תקופה קצרה באוטובוסים (כנוסע) בתפקיד מסויים

לא חגרתי וגם לא נדרש מאיתנו לחגור, מה שאינני בטוח אם

נדרש בחוק.

מונית אני מקפיד לחגור תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כאשר אתם נוסעים בתחבורה ציבורית (אוטובוס ומונית שירות בעיקר), האם אתם חוגרים חגורת בטיחות?

בעיר לא, בכביש המהיר כן.

2. מה תדירות הנסיעה שלכם בתחבורה ציבורית? יומיומית בעיר, אחת לכמה שבועות מחוץ.

3. במידה ואתם לא חוגרים, מדוע לדעתכם אתם נוהגים באופן זה?

סיכון מחושב, לאור זה שבתנועה עירונית אוטובוס שמתנגש ברכב/הולך רגל פשוט ידרוס אותם וימשיך הלאה, ועצירות פתע ממהירות כזאת הן נדירות למדי. עצירת פתע או התנגשות במאה קמ"ש זה כבר סיפור אחר, במיוחד לאנשים כמוני שאוהבים לשבת מקדימה ויהיו הראשונים לעוף אל השמשה.

מן הראוי לציין, למען אמיתות המחקר, שאני גם לא תמיד חוגר ברכב פרטי. 90% מהזמן כן, אבל כשאני נוסע למשל על כביש ריק עם שדה ראייה רחב, ארבעה נתיבים, והפנייה הבאה היא בעוד 300 ק"מ - אני שומר על ראש פתוח בכל הנוגע לחגורות ונעליים. כל עוד אין נוסעים אחרים ברכב שאני עלול לעוף עליהם בעת התנגשות, אינסטיקנט השימור העצמי שלי די ליברלי. הייתי נוקט בגישה דומה גם עם קסדה על אופנוע, אילו הייתי גר באחד הסטייטים שלא מחייבים זאת. חלק מההנאה מנהיגה או רכיבה בעיניי היא להרגיש שלא מחזיקים אותי בביצים תו"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטובס או טרנזיט לא שם.

במונית כן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חוגר כשיש חגורת בטיחות. מה 'כפת לי?

נוסע במוניות ספיישל מדי פעם. לא זוכר שנסעתי באוטובוס/מונית שירות בחמש שנים האחרונות

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונית/מיניבוס תמיד חוגר. בפעם האחרונה שנסעתי באוטובוס עוד לא היו חגורות.

עריכה: גם בחו"ל במדינות שאין חובת חגורות אני חוגר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוניות תמיד חוגר.

באוטובוסים, רק כאשר הנסיעה מחוץ לעיר.

בתוך העיר גם אם יש באוטובוס חגורת בטיחות לא אשתמש בה, מהסיבה שגם כך זאת חגורת מותנים בלבד שלא תסייע בתאונות עירוניות שבהם פלג הגוף העליון מוטח קדימה/אחורה. מחוץ לעיר ששם יש גם סכנת התהפכות ו/או המהירות רבה ואז יש ממש סיכוי להתעופף במקרה של תאונה אחגור את החגורה מכיון שהיא עדיפה מכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?395976-סקר-קצרצר-מי-חוגר-חגורה-באוטובוס&p=3110072&viewfull=1#post3110072

בכל מושב שיש בו חגורה- אני חוגר. כיום כמעט ולא נוסע בתחב"צ. במילואים בנהיגת נגמ"ש, חוגר גם כן. בקלאב קאר בעמק החולה, חוגר.

זה לא מציק וזה יכול רק להועיל

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...