Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה עם טעות בכתובת

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

קיבלתי דוח על חניה במקום אסור (המדרכה אפורה אבל יש שלט שאוסר על עצירה למעט העלאת והורדת נוסעים).

בדוח מופיעה כתובת של רחוב עם מספר אחרים לגמרי, כ-700 מטר מהמקום בו חניתי.

כתוב שהרכב צולם אבל כשאני נכנס לאינטרנט אין בפרטי הדוח תמונות.

חשבתי לחכות שבועיים-שלושה ואז לפנות לקבל את התמונות בתקווה שיאבדו/ימחקו אותן בינתיים.

האם אפשר לבטל דוח רק בגלל טעות בכתובת, למרות שתהיה תמונה שתראה שחניתי במקום אסור (בתקווה שלא תהיה..)?

האם אפשר לבטל דוח אם זו הפעם הראשונה שאני חוטף בעיר הזאת?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לעלות את הדוח בהסתרת פרטים מזהים ,נוכל לעזור יותר

--------------------------------------------------

לא רק שבועיים שלוש ,יש לך 90 יום מתאריך העבירה לשלם ,עד שהחוב צובר קנס

----------------------------------------------------------------

תמיד ניתן בקשה לביטול דוח,אפילו מומלץ (בהדגשה שזה הדוח הראשון בעיר הזו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדוח. לא ממש עוזר כי אין תמונות. אני חניתי ברחוב אחר במרחק של כמה מאות מטרים משם (שם הרחוב מתחלף בכיכר).

באזור בו חניתי היה תמרור שאסר עצירה פרט להעלאת והורדת נוסעים (וכמה מטרים אח"כ תמרור שמבטל את הקטע הזה). בכתובת שרשומה בדוח יש שלט שאוסר חנייה לרכב מעל 4 טון... אם הייתי חונה איפה שרשום בדוח לא היתה שום סיבה לתת לי דוח...

90 יום לשלם זה לא העניין. העניין הוא שיש לי 30 יום לערער.

אם לא העלו תמונה עדיין אולי זה יילך שם לאיבוד או יימחק ואז אם אני אפנה לאחר 3 שבועות לא ימצאו את זה.

ואז אני אגיש ערעור כמה ימים לפני סוף ה30 יום...

20180814_101449 (00000002).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה 2 שאלות בעצם:

1. האם זה משנה שיש טעות בכתובת. נניח שאין תמונה - זה פשוט מאוד. אני אטען שלא חניתי שם ובכל מקרה אין שם שלט שאוסר לי לחנות. אם יש תמונה - האם הסתירה בין פרטי הדוח לבין מה שרואים בתמונה יכולה לעזור לי.

2. אם אני פונה אליהם והם אומרים לי סליחה אין לנו תמונות. נניח שהם מחקו. האם רק על זה אפשר לבקש לבטל דוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מסביב ,כמה ימים יש לך להגיש בקשה לביטול הדוח?30 או 90 ?

הייתי מוחק גם את המילים "עיריית לוד"

,מישהו מעיריית לוד יכול להיכנס לפורום הזה ולראות שהכתובת שגוייה...

ואתה מודה למעשה שחנית במקום אסור

עריכה אחרונה על ידי Rony999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באופן ודאי בכתובת שמופיעה בדו״ח מותר לחנות הרי שהבעיה שלך הרבה יותר פשוטה, קל יותר להוכיח שמותר לחנות שם מאשר שבכלל לא חנית במקום.

ודא שאכן מותר לחנות בכתובת הרשומה ושלח בקשה לביטול.

אם אחרי הבקשה הם יגלו את הטעות ויתקנו לכתובת שבתמונה, תתממודד אז עם הדו״ח המתוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברו של חברנו BEROO : תכתוב בקשה לביטול דוח ,שלח בדואר רשום ,תשמור על מספר R------ , תכתוב שביום הזה ובתאריך הזה לא היית במקום הזה,

תרשום שאם בקשה לביטול דוח דוח לא יעזור ויזמנו אותך למשפט ,תדרוש הוצאות , תשלח את המכתב ביום האחרון של ה-30 . בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באופן ודאי בכתובת שמופיעה בדו״ח מותר לחנות הרי שהבעיה שלך הרבה יותר פשוטה, קל יותר להוכיח שמותר לחנות שם מאשר שבכלל לא חנית במקום.

מחזק את דברו של חברנו BEROO ... תכתוב שביום הזה ובתאריך הזה לא היית במקום הזה,

רוני, יש הבדל גדול בין מה ש-Be roo כתב/ה, לבין מה שאתה כתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, לפי נסיוני, ברגע שלא מופיעות תמונות באתר אז כנראה שלא צילמו, תגיש ערעור כאילו לא צילמו (עדיף להגיש כמה שיותר מוקדם) ותקווה לטוב, אל תשכח להדגיש ולצלם את השלט שאוסר חניה לרכב מעל 4 טון, כי הם בטח ה"תבלבלו" ורשמו דו"ח בטעות.

בכללי ובלי קשר לדו"ח שלך, גם אם אין אדום לבן ויש רק שלט איסור חניה, הדו"ח לא יבוטל כי לפי התקנות לא מחייב שיהיה גם אדום לבן וגם תמרור, אפשר רק תמרור או רק אדום לבן.

בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל מסביב ,כמה ימים יש לך להגיש בקשה לביטול הדוח?30 או 90 ?

הייתי מוחק גם את המילים "עיריית לוד"

,מישהו מעיריית לוד יכול להיכנס לפורום הזה ולראות שהכתובת שגוייה...

ואתה מודה למעשה שחנית במקום אסור

הוא לא מודה בכלום, הוא רק טוען שבתאריך ובשעה המופיע בדו"ח הוא חנה במקום אחר.

אני בספק אם החוט של האינטרנט הגיע לעיריית לוד.

כרגע הם מארגנים חשמל, ביוב ומים זורמים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך : ^^^ תקרא טוב טוב את ההודעה הראשונה של פות"ש ,

האם אפשר לבטל דוח רק בגלל טעות בכתובת, למרות שתהיה תמונה שתראה שחניתי במקום אסור (בתקווה שלא תהיה..)?

הוא יודע שעשה עבירה ,אבל הקייס העיקרי שלו והיחיד בעצם ,שהכתובת שגוייה ואין תמונות

עריכה אחרונה על ידי Rony999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהרע ונעבור לטוב

כתוב שהרכב צולם, גם אם צולם לא בהכרח מהתמונה ניתן יהיה ללמוד היכן חנה.

שנית

זה דו"ח הדבקה על החלון

אם כתובתך מעודכנת ואתה נוהג להוציא דואר רשום

עשה מהדוח שקיבלת עפיפון והמתן לדוח שיגיע בדואר רשום.

אז יהיה לך 30 יום להחליט מה לעשות להגיש מכתב לביטול או אם החלטת לשלם או לבקש להישפט 90 יום מיום קבלת הדוח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...