Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדרי כושר low cost רק נראה זול ?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 2075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

החלטתי שאני רוצה להתאמן בחד"כ. חיפוש קצר העלה מושג חדש, "low cost"

בקרתי בשני חדרי כושר שדוגלים בקונספט החדש והמעניין.

המחיר הבסיסי הוא 99 ש"ח ועליו מתחילים להוסיף כלמיני דברים , חלקם חשובים וחלקם פחות.

כך למשל ב"ספייס" בקניון עזריאלי בראשל"צ

ביטוח עולה 200 ש"ח בנוסף.

בניית תכנית אימונים תעלה 30 ש"ח.

והלוקרים במקום ללא מנעול מה שאומר שאם רוצים לוקר ,צריך לקנות מנעול ולהביא מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, low cost מתנהג כנראה בצורה דומה בכל התחומים: מחיר בסיס מפתה והרבה תוספות בתשלום.

עליך לבדוק את העלויות הצפויות בפרופיל השימוש שאתה צופה.

אישית אני מתאמן במועדון "פרימיום" שבו המחיר החודשי כולל את כל החוגים, שירות מגבות (חוסך הרבה כביסה) והחשוב ביותר - מיקום ושעות פתיחה המתאימים לי ולאשתי. אז מצד אחד זה יקר, אבל מצד שני נוח. אני מניח שאילו יכולתי לקנות את השירותים לפי הצרכים שלי (למשל, לא לשלם לבריכה, שאיני עושה בה שימוש כלשהו) הייתי חוסך משהו.

לגבי מנעולים - עד היום לא נתקלתי בחד"כ שסיפק אותם. קנה סטוק באחת מחנויות הסטוק לסגור את הפינה

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנית אימונים - האנטרנט מוצף בתוכניות, קח הכי בסיסית מאיזה פורום טוב ותתחיל.

לוקרים - אני לחד"כ מביא בקבוק מים, מגבת, מפתחות וטלפון, לצרכים האלה אין טעם בלוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה רכישת פאוץ' כלשהו לטלפון ומפתחות תאפשר לוותר על לוקר.

על תכנית אימונים לא אוותר. מפאת מצבי הבריאותי יש צורך להתאים תרגילים מה גם שאני שונא אימון שגרתי.

אנסה את הקונספט ולו רק בשביל החוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאמן בספייס שנה וחצי.

משלם 99 ש"ח בחודש + 10 ש"ח בחודש עבור חנייה עד שעתיים ביום.

לא משלם אגורה מעבר.

אף פעם לא לקחתי חוג, אף פעם לא צרכתי שום דבר מעבר לחטיף חלבון מהמכונה פה ושם.

חדר כושר ברמת תחזוקה ירודה ומפוצץ בערב ברמה בלתי נתפסת, אבל אני מתאמן ב-6 בבוקר כשיש הרבה פחות אנשים וטינופת בשירותים פחות מפריעה לי. מדריך נמצא סתם בקבלה בשביל הפרוטוקול.

כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו ולהחליט מתי הוא מתאמן ומה חשוב לו שיהיה בחדר כושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משקולת ברזל או זהב פחות קריטי.

מה שמשנה זה מה שחשוב לך מסביב.

חניה.

שעות פתיחה.

עומס.

מקלחת/מגבות/שירותים.

עזרה במידת הצורך (כשהייתי בווינגייט תמיד היה מדריך שייתן כלי שאני לא מוצא, כמו קטל בלס נניח, וגם נותן טיפ או שניים על טכניקה אם מבקשים בנימוס).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב שתהיה חניה נוחה ומדריך שיעזור מדי פעם.

יש גם את "לזוז " שעובדים באותה שיטה.

מישהו התנסה?

אני מתכנן להתאמן בשעות הערב, לא תהיה ברירה אלא לעשות זאת בעומס יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והדרך שלו. אני גיליתי שרק אם יש לי אימונים קבועים עם מאמן, לפחות פעם בשבוע, אני מתמיד בחדר כושר. אחרת, סתם כסף לפח

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש נוסף ברשת, עדיין לא ברור לי עניין המאמן בחדרי כושר low cost , המאמן מסייר בחד"כ ועוזר או שכל אחד עושה מה שבא לו ?

אם אין מדריך שאליו ניתן לפנות בכל רגע נתון , להתייעץ ולהחליף תרגיל א' לב'

כי למשל א' קשה לביצוע , אז חד משמעית אוותר על ה low cost.

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש נוסף ברשת, עדיין לא ברור לי עניין המאמן בחדרי כושר low cost , המאמן מסייר בחד"כ ועוזר או שכל אחד עושה מה שבא לו ?

אם אין מדריך שאליו ניתן לפנות בכל רגע נתון , להתייעץ ולהחליף תרגיל א' לב'

כי למשל א' קשה לביצוע , אז חד משמעית אוותר על ה low cost.

מאמן חייב להמצא בחדר הכושר, אם אני לא טועה זה חלק מדרישות הביטוח של חד"כ.

אני לא מכיר מכון כושר בו אין מאמן שאליו ניתן לפנות, זוהי הכשרתו של המאמן ועבודתו, אם בכל זאת אתה חושש פשוט תרים טלפון למקום ותשאל.

לגבי רמת המאמנים, יש ויש, רוב רובם שהכרתי היו נחותים מקצועית מאלה שמפרסמים חומר ברשת כמו Jeff cavalier ומארק ריפטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר שלי (חולון) יש 3 חדרי כושר LOW COST מוכרים, ביקרתי בכולם.

1.VIBE- אם אני לא טועה כ 99 שקלים, גדול ומושקע. אבל מפוצץ בצורה לא נורמלית, ראיתי וברחתי.

2.ספייס- כ 200 שקלים, רמת תחזוקה ירודה מאוד(פעם ראשונה שראיתי מוט W עקום),מתקנים גרועים לפי דעתי ומיושנים מאוד , מפוצץ גם כן.

3.ICON FITNESS - חדר כושר מבית הולמס פלייס, כ 150 שקלים. מדהים. זה בדיוק החדר כושר שרק נראה זול,כל מתקן שמתקלקל מתוקן דיי מהר, מתקנים ברמה גבוהה,חדישים, לא מלא באנשים, כל פעם מחדשים ומשנים ומזיזים כדי ליצור חלל יותר נעים לאימון.

אז אם אזור תעשיה חולון לא רחוק לך, ממליץ לך לקפוץ, בכל מקרה , כדי לבדוק חדר כושר לך בשעות השיא (19:00) ותראה כמה מפוצץ שם,האם כל המתקנים בשימוש וכד', תבדוק אם יש מתקנים מקולקלים ותראה איך הם נראים - האם נקיים וכד'.

בהתייחסות לדבריך - מנעול ללוקר עולה עשרה שקלים בכל חנות פרזול , ולא שמעתי מעולם על ביטוח. לגבי תכנית אימונים- באייקון לדוגמא מציעים ב 100 שקלים אימון אישי ובניית תכנית שלדעתי זה רעיון מאוד טוב למתאמן המתחיל.

לגבי מאמנים - באייקון לדוגמא הם לא מעירים לך או מסתובבים אבל אם אתה מבקש עזרה הם כנראה ישמחו לעזור כי אין להם יותר מדי מה לעשות , הייתי בעבר בחדר כושר שהם הפריעו יותר מדי (ישבו על מתקנים ודיברו עם מתאמנים סתם וכד') , אז אני בהחלט מעדיף שהם לא מתערבים ומסתובבים בין הרגליים

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80% מהמכשירים בחדר כושר לא נחוצים או תורמים למי שמתאמן נכון(אפילו מזיקים), אלה אם כן יש מטרה מאוד מסויימת.

אם אתה רוצה לבוא "להתאמן" בשביל קצת להזיז את הגוף, לפתח שרירים של פוזה כמו הבייספס, לקשקש עם חברים, לפהק בין הסטים, וסה''כ יותר להנות אז תבחר כל מועדון שהוא "פנסי", כי אין מה לעשות זול = עמוס.

אם אתה רוצה להתאמן באמת, אז דווקא בחדרי כושר פחות נוצצים עם הרבה פחות מכשירים, יש הרבה יותר תכלס ואנשים שמבינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני בא לח"כ ,אני "לא רואה אף אחד ממטר" ,בא לעבוד כדי בקושי לצאת משם . דבר אחרון שמעניין אותי זה מכון "פנסי".

במקום האחרון בו הייתי היה חסר מקום בו אפשר לעשות מתיחות=לי אישית זה מאוד הפריע והקשה להתחיל\לסיים אימון.

והיה חסר מכשיר ספציפי לרגליים=למטרה שלי זה הפריע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...