Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על הצעת מחיר לטיפול דייטלינג

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

היום הלכתי לדייטלר לקבל הצעת מחיר עבור האיביזה שלי.

בעבור כ1200 שח, זה מה שהוצע לי:

פוליש רב שלבי

אוטם צבע

טיפול בעכירות הפנסים

אם אני רוצה ניקוי מלא של הג'אנטים - לפרק ולנקות אותם מבפנים, זאת תוספת של עוד 200 שח.

הוא עובד עם מנזרנה.

הרכב כבר בן מעל 4 שנים ויש פגיעות בצבע בפגושים שלא ניתן לתקן בצביעה מקומית היות וצבעו פנינה ולדבריו נדרש פירוק מלא וזה עסק יקר.

בגלל גם גילו של הרכב, לטענת הדייטלר אין טעם להשקיע בציפוי מעבר לאוטם צבע, מקסימום אני יכול ליישם בעצמי כל חצי שנה.

סך הכל יום אחד של עבודה.

בכללי גם מאוד הייתי שמח ללכת לשלומי אדרת אבל הוא קצת רחוק לי, יעקב אלטר גם מצוין אבל קשה לי להאמין שייתן לי הצעה יותר זולה.

כדי לחסוך את הנסיעה בין הדייטלרים השונים, האם לדעתכם מדובר בהצעת מחיר טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא ברורה לי ההמלצה לאוטם,אין שום אוטם בעולם שבאמת יחזיק לך חצי שנה,ובטח שלא בתנאים של הארץ.

אתה יכול לקנות וקס קרמי וליישם בעצמך כל כחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי שלומי אדרת, אבל אצל יעקב אלטר לא תקבל הצעה כי הוא עובד רק לפי שעות עבודה ואין לו איך להעריך כמה עבודה תידרש ברכב שלך. סביר להניח שלא יסכים לעבוד בפחות מ-3,000 בכל אופן.

נשמעת כמו הצעה טובה, הייתי הולך על זה. אולי תשתף את מצב הרכב בתמונות שנדע פחות או יותר?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר "פצצה", דיטיילר "פצצה" (הוא גם זמר בחסד עליון) והמילה - אוטם, היא כוללנית מדי, ישנם אוטמים שמוגדרים ל 4 חודשים וישנם אוטמים שעמידים לשנה, הכל תלוי בסוג הפולימר ובתכולת המוצקים. במקרה של שביט, הוא משתמש באוטם של KOCH 1K שמוגדר על ידי היצרן לעמידות של שנה ובאופן אוטומטי שביט הוריד את מפרט העמידות בחצי ליתר ביטחון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...