Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודול לחצני חלונות חשמל יונדאי I20 2013

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 1284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המפסק של חלון הנהג לא עולה אחרי לחיצה. הבנתי שצריך להחליף את המודול כולו שכולל את כל ארבעת המפסקים בדלת הנהג. חיפשתי בפרוקיה ואין. בעלי אקספרס לא הצלחתי למצוא את המודול המתאים וגם לא באיביי.....האם משהוא מכיר את המקט כדי שאמצא בעלי או באיביי? לחילופין, היכן ניתן לקנות בארץ במחיר שפויי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מאור, האם ידוע לך אם זה רק מודול של ארבעת הלחצנים, או זה בא קומפלט אם הפנל העליון כולל המפסק לכיוון המראות וקיפולם? האם הפירוק והרכבה דורש פירוק הפנל של הדלת כולו, או ניתן לשלוף רק את המודול של הלחצנים ושאר הכפתורים מהמסעד של היד? האם אתה יכול לציין חנות ספציפית שאתה יודע ששם יש את המודול? כמובן אבדוק גם ב יונדאי שופ.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנויות ייעודיות של חשמלאי רכב /זגגות רכב,שבהם נמכרים גם מנגנונים משופצים כאלו עם אחריות ועבודה.

אפשרות נוספת- לקנות חלק חדש ביונדאי שופ ולבקש ממתקין/זגג רכב להתקין לך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המק"ט. לא עזר למצוא בעלי אקספרס, אבל כן מצא לי באיביי....אבל המחיר....800 ש"ח לפני כל מני מכסים בדרך לארץ. מחיר שערורייתי לכל הדעות. אמשיך לחפש במחיר סביר יותר. אם משהוא מכיר היכן ספציפית ניתן להשיג, אשמח לשמוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
תקח את של יונדאי שופ ותעשה את ההחלפה לבד זה יקזז את המחיר שהיית אמור לשלם על עבודה.

יש לי i20 שנת 2010 עם מתג חלון נהג תקול (בלחיצה למטה החלון תמיד יורד עד הסוף - למעלה תקין)

פירקתי את הדלת, אבל אני לא מצליח לפרק את מודול הלחצנים...אחד מארבעת הברגים שמחזיקים את המודול במקומו נמצא במקום ללא גישה (סימנתי בעיגול אדום)

יש למישהו מושג איך עושים זאת?

IMG_20191120_134332.pngIMG_20191120_134418.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך ביט. צריך לפרק את הפיקוד של החלונות מהריפוד ואז אין קושי לפתוח את הברגים.

הוא מנסה לפתוח את הברגים כאשר הפיקוד של החלונות עדיין מחובר לריפוד.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...