Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על יונדאי i25 או משהו חלופי עד 50000

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין לקבל ממכם חוות דעת על יונדאי i25 שנים 2013 2014 מנוע 1.6 כמובן מה שנכנס לתקציב.

התקציב הוא עד 50000 .

אשמח גם לשמוע על חלופות שאולי לא חשבתי עליהם.

מחפש רכב למשפחה קטנה זוג פלוס של 2 (שני כיסאות תינוק)

הדרישות שלי מהרכב שיהיה אמין, חסכוני בדלק ככל האפשר, טיפולים זולים, חלקי חילוף זולים במקרה הצורך, מרחב פנים שיספיק למשפחתי הקטנה, וכמובן תא מטען מספיק גדול למשפחה.

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

תודה מראש .

עריכה אחרונה על ידי ofervars

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכב בסיסי ולא נוח בעליל. מרגיש שנות אור מאירופאית מקבילה. לזכותו ניתן להעיד על אמינות, כל השאר ברמה נמוכה.

תוכל למצוא אירופאית מקבילה בשנתון גבוהה יותר באותו מחיר ולהנות מרכב מפנק ואיכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם חובה אוט'. במידה וידני בא בחשבון, אתה יכול למצוא בקלות דאצ'ה (סטפווי/דאסטר) במגוון דגמים כיד שניה. בוודאי שאם תמתח את התקציב תגיע לסנדרו אוט' חדשה ב- 63 אלף ש"ח לערך. אומנם מדובר ברכב פשוט יחסית, אך במודלים חדשים הרבה יותר מהיונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין ברכב אוטומטי בלבד.

לאחרונה חשבתי גם לכיוון טויוטה אוונסיס מה אומרים על הרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצת קבוצה וחצי למעלה.

אוונסיס רכב אמין עם צריכת דלק 1:11. מין קורולה מוגדלת.

לא הייתי אומר שהרכב עונה לדרישות של חלפים זולים כי הרכב לא ממש נפוץ, ותצטרך להגיע למוסכי היבואן בשביל חלפים מקוריים ( לא תמצא תחליפיים יותר מדי ).

אני רק שואל, למה לא רכב משפחתי סטנדרטי - קיה פורטה/ סיד, יונדאי ו30/I35, מיצובישי לנסר הדור החדש/ ספורטבק?

תקבל בתקציב שלך רכב יחסית חדש, אמין, לא יקר לתחזוקה ויותר טוב מאשר אקסנט ( I25 ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט לגבי האוונסיס הגעתי לאותה מסקנה כמוך לאחר בירורים שעשיתי אז הטיוטה יורדת מהפרק.

ולגבי שאר הרכבים שהצעת אני יברר עליהם .

תודה על העזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בודק אם הונדה סיויק הצא'בק 2014 נכנסת לך לתקציב.

רכב ברמה הרבה יותר גבוהה מהיונדאי בהרבה בחינות.

ולא, לא הייתי בודק במגרשים אם אין לך צורך בטרייד אין אלא דווקא מאנשים פרטיים (מחפש כמובן רכב שמור ומטופל עם קבלות וכמובן לוקח לבדיקה ופועל לפי המדריכים שפורסמו פה באתר).

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק 2014 מפרטי ועם נתונים טובים עולה 70 אלף ₪, התקציב הוא 50.

זה אומר לרדת ל 2012 , וכאן כבר מדובר ברכב בן 6.

לא לגעת באלמרה 2015! כבר עדיף יונדאי I25.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לצערי הונדה השנתון 2014 יקרה לי מידי.

עוד רכב שהציעו לי שם היה רנו פלואנס דיזל אוטומטי יש למישהו ניסיון איתה?

אני יודע שאני קצת מתפזר אבל זה המחיר של חוסר ידע.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים יש על פלואנס שהציעו לך? אם זה מקרסו, מה אורך האחריות והאם היא כוללת מחשב ניהול הגיר והמצמדים?

היתרון - רכב נוח וחסכוני מאוד.

חסרון - לרוב הקילומטראז' גבוה מאוד, הגיר הרובוטי הכפול מצמדים ומחשב הגיר מתחילים לעשות בעיות יקרות אחרי 120 אלף קילומטרים, במיוחד אם הרכב נסע הרבה בעיר.

יש את אותה פלואנס בנזין 2000 סמ"ק עם גיר רציף - רכב אמין אבל עם צריכת דלק 1:9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 יש כמה סיויק 2016-17 שתקועות כבר לא מעט זמן ודורשים עליהן סביב 90K.

לא מאמין שהם יצליחו למכור במחיר הזה כי זה מגיע כמעט לרכב חדש, אלא אם הם יחתכו במחיר.

לדעתי עם קצת סבלנות, ועם הרבה מיקוח, הוא יכול למצוא סיויק הצ'בק (ואני מדגיש האצ'בק כי היא קצת פחות מבוקשת) בתקציב שלו, או סביב התקציב שלו.

יש כמה עם 100 אלף ק"מ ביד 2 שנת 2014 שנמכרות מתחת ל 50K אבל זה כבר שיקול שלו.

אני חושב שסביב 55K אפשר להביא אחלה סיויק עם אחלה נתונים מיד פרטית, אולי לא ק"מ ברצפה אבל משהו סביר אני חושב שאפשר למצוא.

אגב ממליץ לך להוריד תוסף HANDZ לגוגל כרום כדי לראות מתי המודעה עלתה ובכמה המחיר השתנה.

קבל דוגמה למודעה שתקועה המון זמן:

1701206.png

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עדיף שברולט קרוז : צריכת דלק נעה בין 8ל10 , אחזקה סבירה, אמין כמובן טיפולים בזמן ולא לקרוע את הרכב , כמעט 3 שנים איתו הרכב הפתיע אותי לטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשפחה עם ילדים קטנים, עדיפה תצורת סטיישן - הרבה יותר שימושית מסדאן. חפש i30 סטיישן.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...