Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות 208GTI 2013-14 אשמח לחוות דעת

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק להציע כיוון מעט שונה שיכול לספק את החיוך בזמן הנהיגה, אברט ידנית...למשל זו (שאין לי שום קשר, גם לא מקרי אליה או לבעליה):http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=5&ModelID=227&SubModelID=2356&FromYear=2015&UntilYear=2015&Auto=-1&fromPrice=&untilPrice=&Info=

מדובר בפיאט מנוע 1400 דגם S-ספורט, גיר רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי את הפיג'ו קרוב לשנה, יש לי את המיני בחצי שנה האחרונה [R56].

שני הרכבים מוצלחים מאוד, גם המיני וגם הפיג'ו.

מיני זה מותג ולכן אתה מקבל פחות רכב PER שקל, זה פשוט איך שמותגים עובדים.

נתחיל לבטל את מה שנאמר מעלי - המנוע לא סובל משום בעיה.

יש בעיה במשאבת דלק, אבל אפשר להתווכח אם זה נחשב, ובכל מקרה החלק לא יקר מדי.

הפיג'ו

בגדול רכב מוצלח מאוד ואני בפה מלא יכול להמליץ עליו, בוודאות התמורה הכי גדולה לכסף שתקבל.

מה לא אהבתי:

בשנתונים שאתה מדבר המולטימדיה צולעת

הרבה פלסטיקה קשה ורשרושים [אבל זה הגיוני בהתחשב בקטגוריה של הרכב]

הילוכים מבאסים, שורט שיפטר חובה [סביבות ה 800 לחלק כולל מכס]

בקיץ, אם הרכב היה בשמש, אי אפשר לגעת בידית איזה 20 דק' כי היא ממתכת

בשנתונים שאתה מדבר עליהם מאזדה 3 נשמעת טוב יותר, ובהרבה.

שים לב שהביטוח התייקר בצורה משמעותית יחד עם רכב שיורד בערכו מהר יותר, לכן לא בטוח שהפיג'ו תהיה זולה יותר בשורה התחתונה.

המיני

אני עם קופר אס 184 כ"ס, מה שנקרא R56. זה אותו מנוע שיש בפיג'ו, אחד לאחד.

הרכב נוסע הרבה יותר טוב, הרבה יותר agile [לא מצאתי תרגום מדויק של זה] הגה בכמה ליגות מעל כולם לדעתי.

אין פה פלסטיקה מרשרשת והרוב נעים ואיכותי.

אין מולטימדיה בכלל.

גם כאן הסאונד צולע מאוד [אצלי יש דוד אחורי של רמוס, וזה עדיין לא מדהים].

לי אומנם יש אוט' אבל נהגתי על הידנית כמה פעמים והגיר-קלאצ' שם טובים ב-ה-ר-ב-ה מהפיג'ו.

מושבים קצת מבאסים לדעתי... כאילו הם נוחים והכל, אבל זה פשוט סתם מושבים.

יש סוכנות מומלצת לביטוח עבור ה gti? באיזה סכומים מדובר?

שאלה נוספת, באיזה שנתון התווספה בלימה אוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה לא מסתיר את לוח המחוונים, ההגאים הקטנים בדורות החדשים של פיג'ו בנויים שיראו את הלוח מעליהם ולא דרך הקשת המרכזית כמו בכל רכב, מי שלא מבין את זה כשהוא מכוון לא מבין למה הוא לא רואה כלום.

מנוע ה200 כ"ס מפגין אמינות מצויינת ובכלל הרכב אמין לא פחות מהמתחרות.

מבחינת הנאה מנהיגה למישהו בלי הרבה ניסיון שלא מחפש מכונה מושחזת כמו מגאן ה208 היא תמהיל מושלם של דיילי וספורט- חזקה, נוחה וחסכונית. גם ההתנהגות שלה לא רעה בכלל במיוחד אם משווים לוואג אבל זה לא רכב ספורט טהור וגם לא נותן את החוויות שתקבל במכונות הספרטניות הייעודיות (מגאן/ טייפ אר וכו).

אם תקנה בסביבות המחירים של 60-70 אש"ח ירידת הערך תשחק נטו לטובתך כי תקבל הרבה רכב בתמורה לקצת כסף והרבה כבר אין לה לאן לרדת משם.

הייתה לי 208 Gti במשך שנה אז הכל מניסיון :)

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בנסיעה שעשיתי לא משנה אית סידרתי את ההגה הוא הסתיר לי חצי מלוח המכוונים

אולי זה קשור לגובה שלי 1.68 או שלא בכל מקרה אני אישית ירדתי מ 208 וזה רק אחת מהסיבות הללו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...