Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטה ברכב מושכר בחול

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק תסביר לי איך אתה עובר את עניין הSocial security אצלהם ?

(קרדיט אפשר לבנות בלי SSN , מסובך, רוב הגופים לא יזרמו איתך אבל אפשר - כרטיסי אשראי Unsecured - אני לא שמעתי על כזה)

לקבל כרטיס Secured בלי SSN זה כאב ראש אטומי - אז רגיל?

אם כן - אשמח לשמוע איזה בנק עושה את זה שאני אעביר לחברים לעתיד.

ממה שאני מכיר, BoA מאפשר להוציא כרטיס אשראי גם בלי ITIN ו SSN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב - יש הבדל מאוד גדול בין כרטיס אשראי secured לכרטיס אשראי Unsecured.

את הראשון - רוב הבנקים אכן יוציאו (יותר כאב ראש או פחות - תלוי קצת בבנק) - את השני - יש כמה חובות של בדיקת Credit לגבי זה - שקצת בעייתיות.

אתה מדבר מניסיון ? כי אני מכיר ניסיון וודאי של חברים מול BOA הפוך.

(אבל הם כן נותנים דיי בקלות כרטיס אשראי Unsecured למי שמנהל אצלהם חשבון עם Direct depisit של משכורת וכמה אלפי דולרים בשלוף)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לגבי השנה לבניית קרדיט - זו עדיין לא השאלה ששאלתי.

מה ששאלתי זה האם אתה מכיר מצב שבלי SSN הבנק נתן כרטיס Unsecured - לאדם פרטי.

וכרטיס Secured - לא נותן כלום.

(וכרטיס Unsecured עם תכנון טוב - קיבלתי גם תוך חודשיים של היסטורית קרדיט עם SSN עם תכנון טוב והתנהלות נכונה)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לTransfer program של אמקס - היא לא רלוונטית לישראלים מכיוון שהכרטיסים פה הם של פועלים ולא ישירות של Amex - ניסיתי את הדרך הזו לפני 3 שנים - והיא לא רלוונטית.

כן אפשר להוציא אמקס אבל אחרי זמן קצר - עם SSN יחסית - אבל חשוב להבין שזה Charge card שזה טיפה שונה (קרוב יותר למה שאנשים אבל מגדירים ככרטיס אשראי בישראל)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונח "כרטיס אשראי" בישראל כולל גם charge card שאליו התכוונת וגם credit card עם אשראי מתגלגל, מה שנקרא אצלנו "more" או "multi" או המקבילים של המנפיקים האחרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן וגם שאלה בסוף. קודם כל אלו תמונות של השריטה:

IMG_20180812_194200704.jpgIMG_20180812_194213410.jpg

מכיוון שבלאו הכי הגעתי מספר פעמים למרכזי קניות, הזדמנתי גם לחנות רכב סטייל אוטו דיפו. אחד העובדים היה מאוד סבלני ואדיב, ניסה למצוא את קוד הצבע לפי דגם הרכב, אחרי שלא הצליח יצאנו ביחד עם פלטת צבעים לרכב כדי לנסות להתאים לפי העין. מצאנו צבע דומה מאוד למקורי, רכשתי במיכל קטן של 12 מ"ל עם מכחול.

קצת שיוף עדין עם מים לפני הצביעה, מעט פוליש "מחדש צבע" שקניתי בסופר לאחר היבוש, וזהו. לצערי אין לי תמונות של אחרי התיקון. ניתן להבחין עם מתמקדים בתאורה טובה, במעבר כללי לא רואים.

ועכשיו לשאלה. את הרכב החזרתי ביום רביעי בצהריים. אף אחד לא ניגש לבדוק אותו, פשוט נתתי מפתח במשרד ואמרו לי נסיעה טובה.

היום קיבלתי חשבונית מסיקסט ללא "הפתעות". האם זה סוגר את הסיפור לדעתכם?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימים יגידו.

עשית את המקסימום באמת להחזיר את הרכב למצב מקורי מבלי להכניס אותו לצביעה מקצועית.

במקומך, הייתי ישן בשקט

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי חשבונית מסיקסט ללא "הפתעות". האם זה סוגר את הסיפור לדעתכם?

מנסיון, עם סיקסט באנגליה, זה לא סוגר כלום ועוד עלולים לחזור ולחייב אותך בהמשך. אבל זה באמת לא נראה כמו נזק רציני, ולאור מה שכתבת אני אופטימי שזה לא יקרה.

מה שכן היה סוגר את הסיפור זה אם היית מבקש שיבדקו במעמד ההחזרה, וינפיקו במקום חשבונית שמצויין בה מיכל מלא, העדר נזק וכו'. במצב כזה גם אם היו חוזרים אליך אח"כ, היית יכול לומר "אבל חבר'ה - בדקתם וחתמתם!" וזה היה משחרר אותך מאחריות.

בכל אופן, אין טעם להמשיך לדאוג כרגע. בכל השכרת רכב יש אלמנט של אי-ודאות האם ישחילו לך איזה חיוב נסתר, וכאן כבר יש לך חשבונית ביד וגם עשית את כל מה שצריך כדי למזער את הסיכון. המשך עם חייך, טפח לעצמך על השכם והסק את המסקנות לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסיקסט גרמניה הצבעתי בבירור בפני הנציג בעת ההחזרה על השבר/שקע בשמשה, והוא אמר "זה כלום". אחרי 5 ימים קיבלתי מייל מסיקסט ובו שאלו "מה זה" ומילאתי דיווח מפורט (נפלאות ביטול ההשתתפות). בקיצור, אפילו על התשובה של הנציג במעמד ההחזרה אי אפשר לסמוך.

עוד שבוע תישן בשקט :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...