Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטה ברכב מושכר בחול

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה נדפקתי מ 1 עד איזה דביל אתה, חחח?

ויתרתי הפעם על כיסוי מלא, האקסס עומד על 1600 אירו. אחרי 4 ימים בחול אני מגלה שריטה בסף התחתון של הרכב (אנסה להעלות תמונות בהמשך), כנראה שפשפתי מדרכה.

מה העונש הצפוי לדעתכם? שוקל לנסות לצבוע עם ספריי ולקוות לטוב.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש "טופ קולור" איפה שאתה נמצא? :-P

תחזיר אותה קצת מאובקת, חמש דקות לפני שסוגרים את הסוכנות.

הצליח לי ככה פעם אחת. (אמנם לפני הרבה שנים, אבל עבד).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "טופ קולור" איפה שאתה נמצא? :-P

...

נטכו, זה לא כזה רעיון רע...

פות"ש, זה רק שריטה או שיש מעיכה?

יצא לי לשרוט את הצד (טיפה מהכנף הקדמית ושתי דלתות) של רכב שכור בחו"ל עקב שיפשוף עמוד פלסטיק שגובהו מתחת לגובה חלונות.

למזלי הרכב היה לבן. קפצתי לחנות אביזרי רכב וקניתי משחת פוליש. הקרבתי זוג גרביים נקיות ועשרים דקות. הפוליש הוריד מספיק מהשריטה כדי שלא ישימו לב בהחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכל. יש ספריי צבע לפי חברה ודגם אפילו בסופר. השריטה בחלק פלסטי והורידה קצת צבע, כלומר רואים שחור. לצערי אני מחזיר לפני הטיסה, כלומר בצהריים.

עדיין לא הצלחתי להעלות תמונות מהאנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אגיד דביל, כי זה קצת בוטה למישהו שאני לא מכיר, ולא פנים מול פנים, אבל כן, נידפקת.

תפסיקו לנסות לחסוך "גרושים", כשבפועל, זה עלול לעלות לכם הרבה יותר.

נו, מה, תעשה עכשיו דיטיילינג לאוטו לפני הטיסה?

מכיר מישהי שנסעה לחו"ל לשבוע. רצתה לחסוך, ועשתה ביטוח בריאות רק לארבעה ימים האחרונים. ביום השני בעלה עבר אירוע מוחי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן, אני דביל.

דבר שני 300 יורו הם לא בדיוק גרושים, זה המחיר של הביטוח כדי להוריד ל 0 את ההשתתפות העצמית.

דבר שלישי, אני פה ל 21 יום, במקום קבוע, בלי לחץ. אני אנסה להשקיע כמה יורו כדי לתקן בעצמי.

דבר רביעי, כן, יצאתי דביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לקבל הצעה מסדנה מקצועית שמטפלת בדברים כאלה. אם אין לך ניסיון בצביעה עם ספריי, אתה עלול למצוא את עצמך מזיק יותר ממה שהועלת.

אני משער שאם הם יגלו שניסית לתקן את זה לבד התגובה הטבעית שלהם תהיה להלביש עליך תיקון יקר במיוחד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן, אני דביל.

דבר שני 300 יורו הם לא בדיוק גרושים, זה המחיר של הביטוח כדי להוריד ל 0 את ההשתתפות העצמית.

נו, וכמה ההשתתפות העצמית? נו, ההפרש לא מצדיק את זה? 14 אירו ליום בשביל השקט הנפשי? אני תמיד משלם, רוצה לעלות על הטיסה חזרה ברגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העונש הצפוי לדעתכם? שוקל לנסות לצבוע עם ספריי ולקוות לטוב.

תלוי במדינה. בגרמניה נזק דומה על פגוש של טרנזיט עלה לי מאה יורו, באיטליה משהו כמו 300. בהחלט כדאי לנסות לתקן לבד, ולו רק בשביל התחושה שלא הלכת כצאן לטבח.

מסכים שביטול השתתפות עצמית לא תמיד שווה את זה, במיוחד למי שנוסע הרבה ו/או לתקופות ארוכות. סטטיסטית, לפעמים ה'שקט הנפשי' הזה פשוט לא משתלם, ועדיף כבר לשלם מחיר מלא פעם ב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור הנתונים החדשים שהעלית-

א. אם יש לך בנגישות גבוהה ספריי לפי מס' גוון - בטח שווה לנסות (אפשר לחשוב, הרי זה בדיוק מה שיעשו בחב' ההשכרה בתור "תיקון" :-P)

ב. ממש לא יצאת דביל. לשלם 300 יורו כדי לאפס השתתפות עצמית של 1600 יורו, זה לא "פוליסה". זה סיכון מחושב.

ג. חבר קרוב שילם לאחרונה בספרד 500 יורו על מפגש מאד רציני של הפגוש הקדמי של הפוקוס שנתנו לו עם שער של איזו טירה. הנזק אצלך בוודאות קטן יותר, אבל זה תלוי גם בחברה (שם היו סיקסט, אם אני לא טועה).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על התחושה של "יש לי מקיף ואני יכול לשפשף עמודים כמה שאני רוצה" בהשכרת רכב בחו"ל :) אני שילמתי הרבה יותר ממה שהציעו לך על חצי מהזמן שאתה משכיר ועדיין אמרתי תודה שיש לי מקיף. עם הכמות שאתה נוסע והכבישים שאתה לא מכיר הדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג לו זה שפשופים או כל נזק אחר.

אני מציע לך להעלות תמונה כדי שנוכל להציג לך איך להסתיר את השפשוף.

אם יתפסו העלות כמובן תהיה גבוהה . לא קל להעריך כמה בדיוק.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להעלות תמונה, אבל צירפתי לינק באחת ההודעות הקודמות לשריטה דומה.

בכל סופר גדול יש מעבר שלם של מוצרים לרכב, טיפוח, שמנים וחלקי חילוף קטנים. אני בהחלט מתכוון לנסות לסדר בעצמי.

השריטה קרתה במשמרת שלי, שקיבלתי את הרכב צילמתי וידאו מכל הכיוונים והיא לא היתה שם.

חברת ההשכרה היא סיקסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה שהעלת, מתחילים בפוליש כדי לטשטש כמה שאפשר. פוליש גס יחד עם איזה גופיה כדי ליישם אותו, לא משנה חברה, ניתן להשיג בכל סופר גדול באירופה כמעט.

לאחר מכן צריך לעבור עם מכחול בצבע של הרכב או כמה שיותר דומה לצבע הרכב, יש כאלה מוכנים, אתה צריך לחפש חנות לאביזרי רכב שתמכור לך, אתה מקבל בקבוקון עם מכחול ואתה עובר על הצבע שירד. אחרי יום-יומיים הייתי נותן עוד שיוף עם פוליש על הצבע החדש ומסביב לצבע החדש על מנת שזה יראה תואם. שוטף את הרכב ומוסר.

אתה יכול לפנות גם לאיזו חנות שמתעסקת בפחחות וכד' ולקבל הצעת מחיר לתיקון פשוט של הנזק, יש מצב שזה יהיה שווה את הטרחה וזה בטוח יצא יותר זול ממה שחברת ההשכרה תרצה שתשלם.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...