Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטה ברכב מושכר בחול

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 2054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת ההשכרה היא סיקסט.

מנסיוני, סיקסט בד"כ די בסדר בקטע הזה, קרי גובים מחיר מציאותי ומתקנים את הנזק. אוויס למשל גובים מחירים אסטרונומיים וגם לא מתקנים את הנזק, במיוחד באיטליה. אצלם זה נטו סעיף הכנסה, כמו מצלמות המהירות בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה לא לעשות ביטוח חיצוני על ה-Excess בלבד? אני עושה את זה שנים, ובפעם האחת שתבעתי הכל היה טוב. עולה לי 60 פאונד בשנה להשכרה בכל העולם ללא הגבלת זמן לאורך השנה. יש להם גם להשכרה על פי ימים (סביב 2 פאונד ליום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה נו, כמה ניירות שייוף בדרגות שונות (800-1500), ספריי לפי קוד צבע וספריי לכה ותחזיר אותה קצת מאובקת וחלאס.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעשות ביטוח חיצוני על ה-Excess בלבד? אני עושה את זה שנים, ובפעם האחת שתבעתי הכל היה טוב. עולה לי 60 פאונד בשנה להשכרה בכל העולם ללא הגבלת זמן לאורך השנה. יש להם גם להשכרה על פי ימים (סביב 2 פאונד ליום).

זה כבר חומר למתקדמים. האם הפוליסה שלך מגבילה כמה פעמים בשנה אפשר לתבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפרתה שזה באמקס. אבל עד כמה שאני מבין לא ישראלי. אולי תוכל לפרט היכן ואיך רכשת את הביטוח? אני לא מכיר ביטוח כזה בכרטיסי אשראי ישראליים. כמוכן - מה היה ה-excess המכוסה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח באמקס לא שלי. מי שבאמת מתקדם יכול לפתוח חשבון בנק בארצות הברית, לקחת כרטיס אשראי מעולה, ולעשות את כל הקניות איתו (אין עמלות המרה בכרטיסים האמריקאים הבאמת טובים). התמורה שמקבלים בכרטיסים אמריקאים מדהימה - כמה אחוזי קאשבק על כל הקניות + מלא נקודות ביחס שמגמד את הכרטיסים הכי טובים בארץ.

אני לא כזה מתקדם (ולא טס לארה״ב בקרוב), אבל עושה ביטוח דרכם כבר שנים בכל ההשכרות שלי - https://www.worldwideinsure.com/car-hire-excess-insurance.php

מכסים גם את כל הדברים שבאמת נדפקים אסל ביטוחים אחרים לא כמו מרכב תחתון, סדקים בשמשה, מפתחות, תדלוק לא נכון וכ״ו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת. עבר בסדר.

אבל זה ניסיון פרטי שלי - לא המלצה או משהו כזה. יש חברות נוזפות שנותנות שירות כזה, אני חושב שאפילו בארץ יש כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אין עמלות המרה בכרטיסים האמריקאים הבאמת טובים). התמורה שמקבלים בכרטיסים אמריקאים מדהימה - כמה אחוזי קאשבק על כל הקניות + מלא נקודות ביחס שמגמד את הכרטיסים הכי טובים בארץ.

אתה מתכוון כמעט בכל כרטיס אשראי חוץ מהבסיסיים ביותר וחסרי הפיצ׳רים אין עמלות המרה , לרוב יש החזר ששווה ערך ל2-3% מהקניות בממוצע + הטבות תלויות כרטיס כמו שדרוגים , הנחות , ביטוח רכישה , ביטוח רכבים שכורים , ביטוח ביטול נסיעה ועוד המון המון דברים.

All that said - בניגוד לחשבון בנק בארהב - שלוקח בדיוק שעה + 2 תעודות מזהות והפקדה של כמה זוזים - אף אחד לא יתן לך כרטיס אשראי אמריקאי בלי שתיהיה Resident עם Social security וCredit history נורמאלי שהוא לא Secured (כלומר הפקדה כנגד מסגרת אשראי).

לפחות לא אחד שנותן לך את כל הדברים שצוינו.

כמובן שיש גם צדדים פחות יפים של כל הסיפור הזה - לדוגמא ריבית רצחנית על גרירת תשלומים , דמי חבר שנתיים בחלקם ועוד.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנקים שנותנים. בהתחלה כרטיס פשוט אבל אחרי שבונים במשך כמה חודשים Credit score טוב אפשר לקבל את הכרטיסים הבאמת טובים. בלי להיות Resident. מניסיון. הטובים אכן עולים כסף, אם כי אם משתמשים בהם נכון העלות השנתית מתגמדת לעומת מה שמקבלים חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בנקים שנותנים. בהתחלה כרטיס פשוט אבל אחרי שבונים במשך כמה חודשים Credit score טוב אפשר לקבל את הכרטיסים הבאמת טובים. בלי להיות Resident. מניסיון. הטובים אכן עולים כסף, אם כי אם משתמשים בהם נכון העלות השנתית מתגמדת לעומת מה שמקבלים חזרה.

רק תסביר לי איך אתה עובר את עניין הSocial security אצלהם ?

(קרדיט אפשר לבנות בלי SSN , מסובך, רוב הגופים לא יזרמו איתך אבל אפשר - כרטיסי אשראי Unsecured - אני לא שמעתי על כזה)

לקבל כרטיס Secured בלי SSN זה כאב ראש אטומי - אז רגיל?

אם כן - אשמח לשמוע איזה בנק עושה את זה שאני אעביר לחברים לעתיד.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חשבון בנק למי שאינו אזרח/תושב ארה"ב קשה מאוד לפתוח לאחר ה-9/11.

ממש לא נכון.

צריך כתובת לקבלת מכתבים וטלפון אמריקאי או העברת שיחות.

אבל אין שום בעיה לפתוח.

גם בבנקים הגדולים כמו צ’ייס וולס פארגו ובנק אוף אמריקה.

ממיסיון אישי שלי ושל חברים.

רובינו פתחנו פה חשבונות בתור תיירים לפני המעבר.

מה שכן אין לזה שום קשר לאשראי. בארהב זה שני דברים שונים.

שעה, שתי תעודות מזהות והפקדה מינימאלית במזומן ואתה יוצא עם כרטיס דביט וצקים זמניים אפילו.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...