Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה קודיאק VS קיה סורנטו

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר ביקורים בסוכנויות הגעתי לישורת הסופית.

התקציב שלי הוא עד 180K לרכב 7 מקומות רק חדש!

הקודיאק בגרסת האמבישן מספקת אותי עד הגג חוץ מאת אשתי שהתלהבה מגג נפתח. הגירסה שיש היא 2.0TDI 150 סוסים וגיר DSG רטוב. עם מבצע "הוט" הקודיאק יוצאת על הכביש 178k.

הסורנטו URBAN ק.4 בנזין, ענקית מבפנים אבל הקודיאק מרגישה יותר פרימיום. הדבר שהכי אהבתי בסורנטו הוא שיכוך הזעזועים כשבצעתי נסיעת מבחן.

על הקודיאק עד לא בצעתי נסיעה אז אין לי ביקורת עליה.

בנוסף הסורנטו יקרה ב 22k מהקודיאק.

מחיר הקודיאק הוא 200k על הכביש.

על מה ללכת? הדיזל של סקודה חזק משמעותית מהסורנטו?

האם הדיזל בכלל מבוקש ביד 2 במכירה העתידית?

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורנטו יותר מרווח ויותר גדול מאשר הקודיאק, במיוחד בשורה השלישית.

בקודיאק לא נהגתי, אהבתי יותר את איכות הפנים והחומרים שלו על גבי זאת בסורנטו.

לא אהבתי בסורנטו את ההרגשה הגמלונית שלו, הוא מרגיש כמו אונייה ביחס לקרוסאוברים

אחרים שנהגתי בהם וגם ביחס לדגם הקודם שאותו הוא החליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודיאק תצרוך דלק כחצי הסורנטו מחוץ לעיר, קצת הגזמתי אבל זה הכיוון.

2 הרכבים אמינים וסחירים מאוד ביד שניה.

אני חושב שהקודיאק נותן יותר תמורה בשלב זה במיוחד בשילוב המבצע שיש כעת, לא בטוח שמחיר כזה ימשיך הלאה.

שילוב מנוע וגיר מעולים ואמינים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתכם, מנוע ה 2.0tdi "סוחב טוב" בעליות יותר מאשר 1.4tsi ששווים בכוחות הסוס?

בביקורות מדברים על כך שהקודיאק לא נוח על הכביש (יחסית לסורנטו) האם הוא דומה לנוחות של האוקטביה?

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקבל החלטה לפני שאתה לוקח את שתיהן לנסיעת מבחן. הקודיאק אמנם מציעה 7 מקומות ישיבה, אבל בתכל'ס בשורה השלישית יכולים לשבת רק ילדים. חוץ מזה, היא מגיעה רק עם שנתיים אחריות, בעוד הסורנטו מגיעה עם 3. תעשה חשבון לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיפים שנה שלישית של אחריות ועדיין נשאר פער מהותי במחיר לרעת הסורנטו.

ובוא לא נגזים, המצב בסורנטו הוא הכי טוב בקטגוריית הקרוסאוברים בגודל הזה,

אבל עדיין לא יהיה נוח למבוגרים בנסיעה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לקחתי את הקודיאק וה 5008 לנסיעת מבחן.

5008 - רכב יפיפה עם מושבים נוחים מאוד. בלימת הזעזועים די קשיחה, אך טובה. מרגישים את הבורות אבל לא מזדעזעים מהם. המנוע היה 1.6 טורבו דיזל. הרכב די עגלה. השורה השניה מרווחת מאוד ל 3 כיסאות בטיחות, אבל למבוגרים לא יהיה נוח בגלל כיסאות נפרדים אך צרים מאוד. מאחור יש מקום מכובד למבוגר עד גובה 1.70. הדבר שהכי אהבתי הוא שההגה מאפשר סיבוב נוסף של 1/4, ז"א שהרכב מרגיש כמסתובב על המקום.

הקודיאק - הרכב היה 1.4 tsi. הרכב שקט מאוד ובלימת הזעזועים היא גרמנית. הרכב לא מתרסק על אף בור, אך הבורות מורגשים. הרכב לא מתנדנד בשום מהירות. המושבים תומכים בגב התחתון.

הגיר כמובן מתפקד מעולה. במהירות של מעל 100 קמ"ש מתחילים רעשי רוח.

הייתי בכיף הולך על ה 5008, אבל לפי ההיסטוריה, בעיות החשמל ומחירי המכירה הנמוכים בעשרות אחוזים ממחיר המחירון של פיז'ו וסיטרואן אני מפחד להתקרב שמא לא אצליח להפטר מהרכב בעתיד.

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה מתעלמים מהעובדה שב-5008 אנשים מעל גובה 1.75 יגרדו את הפדחת במושבים הציידים בשורה האמצעית (אם לוקחים את הדגם עם הגג הנפתח)

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מספיק ניסיון על הקודיאק (יומיים בקושי...:wink:) אבל מהמבטים שאני מקבל בכל רמזור אני מבין שהאוטו שווה כמה לירות

איזה מנוע ואיזו רמת גימור? אני לקחתי את האמבישן 2.0tdi.

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכיף הולך על ה 5008, אבל לפי ההיסטוריה, בעיות החשמל ומחירי המכירה הנמוכים בעשרות אחוזים ממחיר המחירון של פיז'ו וסיטרואן אני מפחד להתקרב שמא לא אצליח להפטר מהרכב בעתיד.

לפי ההיסטוריה גם בסקודה לא היית נוגע...

חבל שהישראלים עדיין כלכך נגועים בדעות קדומות בכל הקשור לצרפתיות.

אמנם ה5008 חדשה מדי, אך ה3008 שעליה היא מבוססת מגלה אמינות מצויינת בינתיים, וכמו שכבר הוזכר בשרשור אחר גם שומרת על ערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי מהודעת פתיחה , אמנם נסיעת מבחן בקודיאק היתה על דגם בנזין, אבל הכוונה לרכוש דגם TDI עם גיר עם מצמדים רטובים, וזה משנה את התמונה.

אם בפיג'ו יהיה צפוף ל 3 נוסעים בשורה השניה בגלל שלושה מושבים נפרדים אך צרים יחסית, מה יהיה בסקודה? ממה שראיתי בסרטון השוואתי ( קודיאק מול 5008 מול גרנד סניק ), המצב בקודיאק פחות טוב בשורה השניה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההיסטוריה גם בסקודה לא היית נוגע...

חבל שהישראלים עדיין כלכך נגועים בדעות קדומות בכל הקשור לצרפתיות.

אמנם ה5008 חדשה מדי, אך ה3008 שעליה היא מבוססת מגלה אמינות מצויינת בינתיים, וכמו שכבר הוזכר בשרשור אחר גם שומרת על ערכה.

כמה שנים הפורום הזה קיים? אני מבטיח לך שגם ב2002 דיברו על "דעות קדומות" ו"אמינות משתפרת" בPSA. עדיין אנשים אכלו אותה עם בעיות חשמל, אח"כ המנועים המתפגרים ב1.6 טורבו וקיבלו פצצה בסחירות למעט דגמים ספציפיים. אז אולי כל זה משתנה ב3008\5008, ואני באמת מקווה שכן כי הן מכוניות מאוד אטרקטיביות, אבל נטל ההוכחה עליהן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...