Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ - אילת או ארה"ב? מה עם האחריות?

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טס לארה"ב בנובמבר, אני עברתי לדירה חדשה וקטנה, בגלל מחסור במקום המחשב הנייח נשאר בבית של ההורים ואני זקוק ללפטופ שיוכל להחליף נייח ולהריץ תוכנות ומשחקי מדי פעם, התקציב הוא 2000 דולר ואני תוהה אם כדאי לרכוש באמאזון ארה"ב (או שאולי מישהו מכיר חנויות יותר זולות בסן דייגו במקרה? :) ) או שבאילת?

החשש הוא האחריות, האם לחברות כמו Acer,Dell,Asus, Lenovo, Msi וכו' יש אחריות בינלאומית שמכבדים בארץ?

בלי קשר אשמח להמלצות לדגמים, לא פוסל כרגע 17 אינץ' אבל מעדיף 15.6

המחשב יהיה 90 אחוז בבית ו10 אחוז נייד, אני מבין שזה אולי לא הכי אופטימלי אבל זה מה יש, אין מקום לנייח בכלל.

מבחינתי מה שהכי חשוב זה שאם כבר, אז יהיה מהדור האחרון של מעבדי אינטל, 16 ג'יגה ראם ומעלה, SSD בנפח 512 GB ואחד טוב, כל השאר פחות חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך לחפש בארה"ב מחשבים שהם עם "open box".

הייתי ביוני בארה"ב, קניתי נייד של דל ב-1400 דולר לאריזה פתוחה במקום 1950 דולר או 9.5 אלף שקל בארץ.

האחריות שלו היא בינלאומית, בדקתי מול דל ישראל ויש לי אחריות לשנה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לקנות נייד שישמש בתור נייח בבית זו טעות

מנסיון כשעברתי לגור אצל אשתי (אז,הבת זוג\חברה),השתמשנו בנייד שלה והשארתי את הנייח אצל ההורים.

כעבור כמה חודשים זה כבר ממש לא היה נוח בעליל,והבאתי את הנייח.

אין תחליף לנייח,בטח לא לנוחות

תבדוק שוב את ענין המקום בבית (ואז תבדוק שוב) - יש שולחנות מחשב בגודל מטר וחצי על 2 גג,כולל מקום למדפסת,ראוטר,למחשב עצמו,מסך,ועוד כמה אביזרים

מחשב שלם בעמדה תופס ממש טיפה מהבית,ואפשר לתקוע בכל מקום (חדר שינה,סלון,מטבח,פרוזדור אם רחב מספיק,וכו')

שלא לדבר על התקציב (7000ש"ח ?) - תוכל לקנות אחלה בחלה של מחשב ויישאר עודף..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

לא מסכים, אני כבר קרוב ל - 10 שנים משתמש רק בנייד, לא מסוגל לעבוד עם נייח, היתרונות של הנייד עולים.

(בארץ) נייד I5, 8GB, SSD של רבע טרה יעלה כ 2500 שח, זה לא יקר יכול להחזיק כמה שנים ויספיק לרובה המוחלט של האוכלוסייה.

זה מאוד אינדיבידואלי, לי לדוגמה נייח בכלל לא נוח.

לפותח האשכול, תציץ באמזון, יש אחלה מבצעים ועוד מעט יש בלק פריידי, אז בכלל.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונפיגורציה המועדפת עלי במקרים שלא נדרשת ניידות היא mini pc / nuc שנתלה מאחורי מסך 22", ומקלדת ועכבר אלחוטיים

תכלס מבחינת מקום אתה צריך לחשבן רק את המסך.

אם גם לזה אין לך מקום, איפה אתה מתכוון לעבוד עם הנייד? במיטה?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

לא מסכים, אני כבר קרוב ל - 10 שנים משתמש רק בנייד, לא מסוגל לעבוד עם נייח, היתרונות של הנייד עולים.

(בארץ) נייד I5, 8GB, SSD של רבע טרה יעלה כ 2500 שח, זה לא יקר יכול להחזיק כמה שנים ויספיק לרובה המוחלט של האוכלוסייה.

זה מאוד אינדיבידואלי, לי לדוגמה נייח בכלל לא נוח.

לפותח האשכול, תציץ באמזון, יש אחלה מבצעים ועוד מעט יש בלק פריידי, אז בכלל.

לך לא נוח,אולי לפ"ש כן ?

זה שאתה עושה משהו המון שנים לא אומר שאתה פועל נכון :p

נייד זה מחשב נכה,חוץ מה SSD אתה לא יכול לשדרג כלום,וכל דבר דורש התעסקות כבדה.

בנייח אפשר לשדרג ולשנות חופשי,חומרה הרבה יותר חזקה מלכתחילה (תלוי תקציב כמובן)

לא מוצא שום יתרון בנייד חוץ מניידות,אבל כאמור שימוש המחשב לפ"ש יהיה בבית ברובו המכריע,אז נייד סוג של מיותר (וגם יקר יותר מנייח)

חוזר על עצמי שוב שהבחור יבדוק טוב טוב מה זמין מבחינת מקום ואיפה באמת הוא מתכנן לעבוד במחשב :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב של 2,000 $ לנייד בארהב זה תקציב נדיב מאד.

לפני שנה קניתי בארהב Dell XPS 15 מהאתר אאוטלט של דל (מחודש יצרן) עם i7 1tb SSD, 4k touch 1050 4gb, ב 1700$ כולל שילוח ומס מקומי (אם אתה לא חייב מסך 4k אפשר לחסוך, כנל ב ssd).

המחשב נחשב כ Best all arounder עם יציאות שימושיות ומקלדת נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחת - למה הכוונה במשחקים? וורמס מ-2002 או משהו חדש ותובעני מ-2018?

אם משחקים כבדים - לפטופ יהיה בעייתי. לכל השאר - אחת הסדרות העסקיות\סמי עסקיות של דל\לנובו יתנו שירות של שנים.

בנוסף, בתקציב שלך - תשקול מקבוק פרו. התקדמתי למאק אחרי שנים של PC, ומדובר בעולם אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רק דל, מכבדים אחריות בישראל (אחריות פרימיום).

כמו שנאמר מעלי, חפש מציאה בדל אוטלט, אם לא תמצא אתה גם יכול ליצור איתם קשר ולהזמין דרך הטלפון אחרי מיכוח קצר המחיר יורד בכמה מאות דולרים. שוב, כמו שנאמר, DELL XPS 15 משולם לצרכים שלך, אבל מעט יקר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני טס לשישה ימים ודרך משלחת צבאית, אני לא יודע כמה זמן יהיה לי, ואני כנראה אתארח אצל משפחה, ככה שאין לי יכולת יותר מדי לנצל מבצעים, זה ממש צריך ללכת עם דגם בראש לאיזה מקום/להזמין באמזון פריים שיגיע יום למחורת כי אין זמן לבזבז.

אני גר עם בת הזוג ביחידת דיור די קטנה ובאמת שאין לי מקום לשום שולחן מעבר למה שכבר יש, אני מתכנן לעבוד עם הלפטופ על השולחן של הסלון ובמיטה, חוץ מזה לקחת אותו גם ללימודים כמובן.

המשחקים שאני הולך לשחק הם בעיקר CSGO אבל מדי פעם צץ איזה משחק חדש שיש חשק לשחק בו ואני לא רוצה בגלל 1000-1500 שקל לוותר על היכולת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני טס לשישה ימים ודרך משלחת צבאית, אני לא יודע כמה זמן יהיה לי, ואני כנראה אתארח אצל משפחה, ככה שאין לי יכולת יותר מדי לנצל מבצעים, זה ממש צריך ללכת עם דגם בראש לאיזה מקום/להזמין באמזון פריים שיגיע יום למחורת כי אין זמן לבזבז.

אני גר עם בת הזוג ביחידת דיור די קטנה ובאמת שאין לי מקום לשום שולחן מעבר למה שכבר יש, אני מתכנן לעבוד עם הלפטופ על השולחן של הסלון ובמיטה, חוץ מזה לקחת אותו גם ללימודים כמובן.

המשחקים שאני הולך לשחק הם בעיקר CSGO אבל מדי פעם צץ איזה משחק חדש שיש חשק לשחק בו ואני לא רוצה בגלל 1000-1500 שקל לוותר על היכולת הזו.

פשוט תיצור איתם קשר בצ'אט, ו/או בטלפון דרך סקייפ ותזמין מראש לכתובת שאתה הולך להיות בה.

אין סיבה שלא תנצל מבצעים או הוזלות שאתה יכול לקבל בשיחת טלפון פשוטה.

הכי קל להזמין באמזון במחיר מלא, אבל לפעמים שיחה אחת יכולה לחסוך בקלות כמה מאות דולרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייד זה מחשב נכה,חוץ מה SSD אתה לא יכול לשדרג כלום,

כי לא צריך.

ברגע שיש ssd ומידה סבירה של זיכרון, לא צריך לשדרג יותר כלום,

לנצח (או עד שמשהו אחר מסביב בחומרה מתפגר).

הנייח בתור מחשב ביתי ל-95 אחוז מהמשתמשים מת, לא מעניין, המכירות ממשיכות לצלול.

נותרו שתי נישות - משדרגים סדרתיים וגיימרים. יישארו כנראה תמיד, כמו חובבי סוסים ומכוניות אספנות.

אה, בעצם, גם אצל הגיימרים מתרחשת נגיסה מתמדת מצד הניידים הייעודיים. עוד מעט זה ייגמר

וישארו רק חובבי שדרוגים.

מצטרף להמלצות על ה-xps, יש לאשתי איזה 13 בן שנה ומדובר פשוט במחשב מעולה,

עם איכות בנייה טובה. הוא יצא אולי פעם אחת מהבית,

אבל הוא כן זז מצד לצד בשולחן ומדי פעם הוא מבלה על הברכיים או על איזו ספה.

אין כבלים, אין פינה ייעודית, אין מקלדת, אין בלגן, רק גמישות,

ויש אפילו רזולוציה די מיותרת של 1800 על 3200 (לחובבי גופנים חדים...)

קניתי בזמנו בארץ כי ההפרש במחיר היה זניח.

בנוגע למקבוק - קצת מחוץ לתקציב ולא בטוח שיתאים לדרישות. לי זה מתאים בגלל העבודה,

אבל לא לכולם יתאים המעבר לאופיס חלוש ואי-קיומם של כל מיני משחקים.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את החמוד הזה לפני כשנה וחצי https://www.amazon.com/gp/product/B01LD4MGY4/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1 (משלוח לארץ)

מריץ GTA V בכבוד על הגדרות גבוהות וגם עובד איתו בתכנות.

יש גרסא יותר חדשה וגם יותר זולה, אז תתעלם מהמחיר שלו.

לא יודע לגבי אחריות.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...