Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב 7 מקומות עד 60K וחוות דעת על C4 פיקאסו

arachnid
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפות"ש - עמדתי בפני אותה התלבטות. בדקתי מזדה 5 , פורדים וסיטרואן. הבעיה עם מזדה - כפי שציינו כבר כאן - שורה מושבים שניה, מתאימה ל2 אנשים + חתול. אפשר להושיב בצפיפות 3 ילדים בגודל ממוצע, ללא כסאות בטיחות (עם בוסטר אין בעיה).כאשר שורה שלישית מורמת - אין מקום מאחור כלל (בשאר הרכבים ,ובעיקר בגלקסי - אפשר לשים עגלה מקופלת מאחורי המושבים).

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה שלי בנתיים.

תלך לראות את הרכב ( מאזדה ). הרי עדיין צריך מקום לבוסטר הגבהה ליד בן 7 וכיסא תינוק ( שלא כדאי למקם אותו בשורה השלישית).

אחד מהמושבים האחוריים צריך להיות מקופל לטובת העגלה. לכן תצטרכו להושיב שלושה בשורה השניה. אני לא אומר שזה לא אפשרי, אבל צפוף מאוד גם לילד ( אני לא יודע עד כמה הילדים שלך גדולים פיזית ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד בגיל 7 לא בהכרח מחייב בוסטר, בתנאי שחגורת בטיחות אינה עוברת לו על הצוואר. יש חובת כסא מגביה עד גיל 6 ללא סייגים. 6-8 - תלוי גודל פיזי של הילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא טוב תקנה 83 א'ב'ג' כדי לא לקבל דוח 750ש"ח +6 נקודות.

http://www.mmg-taabora.com/%D7%97%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA

היתה אפילו כוונה להגדיל את הגיל עד 10.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

אני חושב שהמאזדה תהיה לנו צפופה מדי.

ראיתי את הסיטרואן פיקאסו והיא מרגישה מרווחת. גם האפשרות להזיז את הכסאות בשורה השניה נותנת יותר מרווח רגליים לשורה השלישית.

כמה זה יהיה סביר להשקיע על פיקאסו 2015 במצב טוב (בהנחה שאני עושה טרייד אין ומקבל כ- 12,000-13,000 שח על הטידה החבוטה שלי)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטידה את נותן לטרייד מתנה. לדעתי יש ₪80K פיקאסו מאובזרת אקסלוסיב פרטית וב 70-60 דגם יוצא ליסינג בסיסי .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא טוב תקנה 83 א'ב'ג' כדי לא לקבל דוח 750ש"ח +6 נקודות.

http://www.mmg-taabora.com/%D7%97%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA

היתה אפילו כוונה להגדיל את הגיל עד 10.

להלן הנחיה 3-15 בעניין תקנה 83 :"במידה וגיל הילד 6-8 , ניתן לשבת ברכב ללא מושב מגביה במושב אחורי בלבד, בתנאי שחגורת בטיחות אינה עוברת על צווארו ובתנאי שמול הילד אין כרית אוויר פעילה."

אם תרצה, אהיה מחר במשמרת, אצלם לך את הנחיה מתוך החנ"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ראיתי את זה עכשיו בעמוד 50.

http://www.rechev.net/image/users/50683/ftp/my_files/police-ishum.pdf?id=28938042

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...