Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה מרוסקת והתנהלות מול אילן זגגות.

שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא מרצדס ויטו 2016.

המראה חטפה מכה מקיר והלכה טוטאלוס, נס שיש ביטוח מראות ופנסים, הלכתי היום לאילן זגגות בחולון, לקחו את הפרטים, רשמו נזק וצריכים לחזור אלי,

עכשיו החשש שלי הוא כזה, ברכב ישנם תוספות שהוזמנו מהחברה, המראות מתקפלות חשמלית. והכי חשוב התראה על רכב בשטח מת, נדלקת נורת התראה במראה.

השאלה אם אילן זגגות או חברת הביטוח יכולים לשים לי מראה של ויטו סטנדרטי בלי התוספות הללו, או שהם מחוייבים לשים את אותה המראה שיש לפי המק"ט של החלק ולפי מספר הרכב והשילדה, בדקתי ואין מראה תחליפית לשנתון הזה, רק מקורית.

אשמח לשמוע מבעלי הניסיון. תודה לכולם! יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישימו מראה התואמת למה שהיית לך , בין אם מקורית או תחליפית אם יש, מה שכן ממה שזכור לי , יש מגבלות פוליסה בנוגע לכיסוי פנסים ומראות, אשר הסכום תיקון יהיה קבוע עד סכום מסויים, לדוגמא, עד 2000 שח , מעבר לכך אם עלות המראה תהיה 2800 שח , הלקוח ישא בהפרש. , ממליץ לקרוא את הפוליסה.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

המראה עולה תחזיקו חזק 9600₪. הכיסוי של ביטוח המראות ופנסים הוא עד 5000₪. כך שאני צריך להוסיף 4600₪.

השאלה שלי האם כדאי להפעיל את המקיף במקרה כזה?

ההשתתפות שלי היא 1100 במוסך הסדר ו2000 במוסך 'שלי'. + עליית הפרמייה. עניין נוסף במידה ואני מפעיל את המקיף אני אתקן כבר את הפגיעות פח שלא חשבתי לתקן בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפגיעה בפח לא קשורה לכך שהקיר נכנס לך במראה, הרי מדובר בתביעה נוספת עם השתתפות עצמית נוספת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אותה פגיעה, הקיר פגע במראה, ריסק אותה והגיע עד הפח.

אז תקן את הפח גפ כן וזה ייחשב כתביעה אחת עם השתתפות עצמית אחת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף החלטתי ללכת על הביטוח מראות והוספה של 4600 מעצמי, על הפגיעת פח קיבלתי הצעה מחבר של 1000 ₪. ככה שאני משלם סה"כ. 5600. במידה ואפעיל את המקיף זה יעלה לי בערך 4500 כולל השתתפות עצמית וכולל עליית הפרמייה, אבל אם יקרה נזק שני ואני אצטרך לתבוע שוב את המקיף אכלתי אותה בגדול. ככה שאני מעדיף לשמור את התביעה לנזק משמעותי אם יקרה (טפו טפו טפו)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו סכום מטורף

למרות הסמל של מרצדס, סה''כ לא מדובר ברכב יוקרה, אלא במוביל נוסעים

איך מראה עולה 10,000 ש''ח אם אני קטנה אחלה טבעת יהלום בסכום הזה?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו סכום מטורף

למרות הסמל של מרצדס, סה''כ לא מדובר ברכב יוקרה, אלא במוביל נוסעים

איך מראה עולה 10,000 ש''ח אם אני קטנה אחלה טבעת יהלום בסכום הזה?

היתה תקופה שבה היו גונבים מראות ממרצדסים. מגפה של ממש.

מראה "פשוטה" של C-קלאס, ללא קיפול וללא נעליים אלא רק עם איתות מובנה, עלתה כ-2500 ש"ח לפני מע"מ. מה עושים? גונבים מרכב אחר. לא שאני חלילה מעודד גניבה, אבל המחירים של החלקים הללו, מקוריים ועם כל הטכנולוגיה, רק עולים ועולים.

אני הייתי בודק אופציה של הזמנה מחו"ל (גרמניה נניח). צריך כמובן לבדוק שהמחיר לא עולה על 4600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...