Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכויות יוצרים על ספר משנת 1977. אני מעוניין לפרסם כPDF. לא מאשרים לי בהוצאה. מה לעשות

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל תסובב.. בחייאת תסובב...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, תודה רבה.

כל הכבוד לך על המעשה שעשית.

עוד יותר כל הכבוד על כך שביקשת קודם את רשות המשפחה.

חבל שאי אפשר לרכוש יותר את הספר הזה, אבל גם ספר דיגיטלי זה משהו.

עריכה: בעצם מצאתי שיש אתר שמאפשר לרכוש את הספר (כמובן יד שנייה, למי שמעוניין - http://www.booksefer.co.il/index.php?dir=site&page=catalog&op=item&cs=44265&langpage=heb&category= )

קצת על ג'ו קריידן:

זכרונותי מרשות השידור - ג'ו קריידן

בנערותי בשנות ה-70 בכל בוקר בגל הקל (לימים רשת ב') שודרה דקות אחדות לפני השעה 8.00 פינתו של מהנדס הרכב ג'ו (יוסף) קריידןשעסקה בנושאים שונים שקשורים לרכב ובעיותיו, בפינתו הוא נתן טיפים בנושאים בעייתיים שונים לבעלי רכבים בחן רב, בהומור ובמבטא אמריקאי כבד מבטא שהיה "לחם וחמאה" עבור חקיינים. מאוחר יותר הוא התחיל לשדר פינות דומות שנקראו "על גלגלים" בערוץ הראשון, ראו סרטון מצורף.

מי היה ג'ו קריידן? נולד בשנת 1916 באוקראינה והיגר עם משפחתו בילדותו לארה"ב שם עסק בפעילות נוער ציוני. בגיל 23 עלה ארצה והתיישב בבנימינה כחלק מגרעין שנוסד על מנת להקים קיבוץ. התגייס לצבא הבריטי ונשלח לקרב אל-עלמיין המפורסם שם תיפקד כמפקד בחיל החימוש. בתום מלחמת העולם השנייה התיישב בקבוץ כפר-בלום ובשלב מאוחר יותר התגייס לצבא והיה ממקימי חיל החימוש. עסק בחינוך ומילא תפקידים במשרד התחבורה, באגוד התעשייה הקיבוצית ובמועצת המשאיות. נפטר בשנת 2000.

לא מצאתי הקלטות של תוכניות הרדיו שלו ברשת אבל כמעט כל פינה שלו בתכנית הרדיו הייתה נפתחת ב"חברים שואלים אותי, ג'ו..." ואז הייתה באה השאלה.

יהי זכרו של ג'ו וזכרה של רשות השידור ברוך

(נכתב על ידי ‏‎Moshe Porat‎‏)

[video=youtube_share;WvjtqvdeACk]

היה נחמד אם היה אפשר להשיג קטעים נוספים.

יש לו ספר נוסף -

[ATTACH=CONFIG]508238[/ATTACH]

מכוניתי, אהובתי : איך לעשות מה, הרבה עצות בספר קטן

96 עמודים

מי שמעוניין לקנות ניתן לרכוש בעלות של 20₪:

https://rebooks.org.il/book.php?id=38215

לא הצלחתי להשיג מידע נוסף על מה הספר תיאור בכמה מילים (אם מישהו ימצא אשמח לדעת).

* למי שהספר מוצג בצורה הפוכה, יש להורידו אל המחשב, בתוכנה בה הספר יוצג מקש ימני בעכבר ולחיצה[ATTACH=CONFIG]508239[/ATTACH]

עריכה אחרונה על ידי super-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב לא רלוונטי לרכבים מודרניים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית את הספר. כחובב רכב, היסטוריה ונוסטלגיה, ניכסתי לעצמי אותו כשפיניתי את בית הוריי כשאימי עזבה לדיור מוגן. נכון, קצת נאיבי ומיושן בפרספקטיבה של ארבעים וכמה שנים (נדמה לי, לא זוכר מתי נכתב), אבל יש שם עדיין כמה פנינים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל נושא המטופש של זכויות יוצרים למוות + 70, הרבה ספרים טובים נעלמים מן העולם. כמות המידע שמייצרים גדל בצורה אקספוננציאלית, אבל אנחנו לא יודעים (וגם מונעים מאיתנו) להעריך את הדברים הטובים שכבר קיימים.

כל הכבוד על היוזמה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...